Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קרוסלנד - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מודה שלא קראתי את הכתבה ואת הסיקור אך השערה שלי .

אם רכבי אופל יקבלו יחידות הנעה+גיר של קונצרן פיז'ו וישאירו רק את העיצוב של אופל האם הם לא איבדו את הפואנטה של המותג. כלומר יש עוד כאלה בפיז'ו סיטרואן למה צריך עוד אחד שישב על אותם יחידות הנעה וגירים ולא לעשות אותו משהו "שונה".

יכול להיות שזה סתם מתסכול כי אהבתי את אופל תחת GM ואני סתם מדבר שטויות אשמח לשמוע את דעתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל? עד היום הם השתמשו במחסן חלקים של gm, תחת השמות אופל ווקסהול ביואיק והולדן, עכשיו הם עברו למחסן של psa, לזכות הצרפתים הם יהיו יותר ממוקדים בשוק האירופי, רק שלא יגמרו כמו סימקה וטלבוט.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה שלא קראתי את הכתבה ואת הסיקור אך השערה שלי .

אם רכבי אופל יקבלו יחידות הנעה+גיר של קונצרן פיז'ו וישאירו רק את העיצוב של אופל האם הם לא איבדו את הפואנטה של המותג. כלומר יש עוד כאלה בפיז'ו סיטרואן למה צריך עוד אחד שישב על אותם יחידות הנעה וגירים ולא לעשות אותו משהו "שונה".

יכול להיות שזה סתם מתסכול כי אהבתי את אופל תחת GM ואני סתם מדבר שטויות אשמח לשמוע את דעתכם.

זה נקרא מיתוג.

זה תרגיל למי שמחפש "רכב גרמני אמין" ו"לא נוגע בצרפתיות עם מקל".

מעבר לזה, צריך להבין מה בדיוק PSA קיבלו ברכישה של אופל, יכול כמובן להיות שיש הרבה מעבר למותג (מפעלי ייצור, גישה לטכנולוגיות וכו')

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמחור הנוכחי אני לא רואה איך הרכב הזה מצליח בישראל.

הדגם הבסיסי מאובזר יפה אבל סובל מעיצוב אנמי ובייצתי, הרבה יותר מיקרוואן מג'יפון.

בדגמים המאובזרים תא הנוסעים נעים יותר אבל הפלסטיקה בדלתות פשוטה ופוגמת בתחושה, מנגד הדשבורד והמתגים מאוד איכותיים.

אני נהגתי בו בימים חמים והמזגן לא הרשים, ברכב היה גם גג פנורמי עם כיסוי מחורר שרק החמיר את המצב.

המתלים דיי רכים ונוחות הנסיעה טובה אבל ההתנהגות נמרחת כזאת והתחושה צמיגית ומתנדנדת.

מבחינת שימושיות ומרווח הוא מהחזקים בקטגוריה הזאת והמושב האחורי שלו מציע אפשרויות כוונון רבות.

את השורה התחתונה כתבתי למעלה אבל אני באמת לא רואה קהל רב לרכב הזה בישראל והמחיר רק מחמיר את מצבו.

מעבר לזה, המיתוג שלו בתוך מבחר הדגמים של אופל קצת לא ברור. מפרסומים שונים עתידו של המוקה לא כל כך ברור, אם יהיה דגם חדש הוא יתבסס על פלטופרמת הסופר מיני החדשה של פיג'ו ויהיה מתקדם יותר מהקרוסלנד, יותר קשוח וג'יפוני אבל פחות שימושי, ובוודאי יכלול מערכות בטיחות מתקדמות ויחידת כוח חסכונית יותר, אז מי בעצם יקנה את הקרוסלנד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא מיתוג.

זה תרגיל למי שמחפש "רכב גרמני אמין" ו"לא נוגע בצרפתיות עם מקל".

מעבר לזה, צריך להבין מה בדיוק PSA קיבלו ברכישה של אופל, יכול כמובן להיות שיש הרבה מעבר למותג (מפעלי ייצור, גישה לטכנולוגיות וכו')

זה לא תרגיל - מדובר ברכב שמרגיש ממש אחר מהמקבילה לבית פיג'ו.

ד"א, הטריק הזה לא כ"כ רלוונטי ברוב קהלי השוק - באירופה לא מפחדים כ"כ מצרפתיות כמו בישראל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אולי מרגיש שונה, אבל אפשר להניח שהאמינות שלו ושל פיג'ו 2008 למשל תהיה מאוד קרובה, ולרוב זה מה שמרתיע אנשים מלקנות רכב צרפתי.

אני לא יודע מה המצב בכל מדינה באירופה, אבל אולי בסין למשל יעדיפו אופל על פיג'ו, וכל התרגיל הזה יהיה מאוד רווחי (ואולי לא, אין לי מושג איפה נמצאות הסטיגמות הסיניות לגבי אמינות מותגים אירופאיים כרגע).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין פה שום מטרת תרגיל - תמיד שיצרן נקנה ע"י אחר הם מתחילים לחלוק פלטפורמות ומנועים, אין טעם לפתח במקביל כמה פלטפורמות.

כמו שרנו וניסאן עושים(ומיצובישי בקרוב) כמו שVAG עושים יונדאי-קיה וכו' - ללא טריקים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המילה Mushy, נתקלתי בלא מעט ביקורות גאדג'טים במונח "כפתורים ספוגיים", בהתייחס לכפתורים חסרי התנגדות לאורך המהלך שלהם. לי זה נשמע מצוין.

לגבי המכונית, לי היא נראית בסדר גמור, אבל לא יותר. אין משהו שנראה שהיא בולטת בו לשום כיוון, למרות שאין כמעט נושא שבו היא נופלת. זה לדעתי לא טוב, כי לא הרבה מחפשים רכב כזה בקטגוריית הג'יפונים הקטנים, מחפשים משהו עם ערך מוסף מסוים (הנאה מנהיגה ותחושת יוקרה ב-CX3, עיצוב ושימושיות בסיטרואן, כוח ביונדאי קונה, תפסתם את העניין כבר). לאופל הזו אין איזה חוזקה בולטת לעין שתמשוך לקוחות, וחבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, בלי קשר לרכב הזה, היבואן שלהם יושב על הגדר ולא משקיע יותר מידי בניסיון לשווק את הרכבים שלו, בעבר הוא היה הלקוח העיקרי של הרכבים ע"י זרוע הליסינג שלו, אבל כיום הוא צמצם פעילות לגמרי, לקוחות פרטיים לא מגיעים, מה גם שהם יקרים יחסית, נראה לי שהוא חושש שיקחו לו את הזכות לשיווק לטובת לובינסקי בשל החלפת הבעלות.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי לאולם שלהם בהרצליה. חלק מהרכבים לא מחוברים למצבר ובכלל אי אפשר לפתוח, אנשי מכירות מנומנמים, בכלל לא חזרו אלי למרות שהשארתי פרטים. מתחרים בסמלת.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...