Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אתם "מנקים את הראש"? אשמח לשמוע רעיונות.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חשבתי Industrial dance music

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טניס שולחן.

פיתוח קואורדינציה, יכולת ריכוז, תנועה וגם כושר. זה ענף שמתאים לכל אחד, ללא מגבלת גיל. התחלתי להדריך עכשיו 2 קבוצות של בני 60+.

אם קורץ לך, חפש כאן את המועדון הקרוב לביתך. ברוב המועדונים מתקיימות מסגרות אימון.

אם תרצה ייעוץ או עזרה כלשהי. צור קשר.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

חשבתי שרק אני מגיע לסגנונות מוזיקה מוזרים, בגלל שאני הולך ונוסע לבד הרבה. אני הגעתי מפרוגרסיב רוק לvaporwave/synthwave/futurepop, ומשם לelectro swing, ומשם לintellectual/abstract hip hop.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך אותו קונספט, קטעי מוסיקה קצרים שחוזרים על עצמם עד שבא לך לשבור את הנגן.
המממ... זה קצת יותר מורכב מזה למען האמת. כמו בכל ז'אנר יש שיט ממוסחר ויש את החומר היותר אנדרדוגי. טראקים של Akufen למשל הייתי מכניס לתוכנית טיפולית של כל חולה סופני, בייחוד את Jeep Sex.

מצד שני, יש לו הברקות כמו Skidoos. כנ"ל לגבי Aphex Twin וכן הלאה.

Sent from my Galaxy Note 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט ימי, שחיה, סאפ, קאייק. אני חושב שקילומטר מהחוף זה אחד המקומות הבודדים בארץ שעוד אפשר לא לראות אנשים סביבך.

אגב, זה משתלב מצוין עם סמים קלים.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישיבות עם חברים מנקים אותי טוב טוב.

החברים שלך מוסרים שההודעה גורמת להם מעט אי נוחות.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
החברים שלך מוסרים שההודעה גורמת להם מעט אי נוחות.

אם הם חברים, שיתמודדו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זאת הפעילות המשותפת, שבגללה הם חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומו שמיים פאט מוריטה (מר. מיאגי) מתהפך בקיברו - חילול קודש!!!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...