Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלמה SIXT מציעים עסקה מעניינת-האם ישנן חברות אחרות שמציעות עסקאות דומות\יותר טובות ?

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אנו די מרוצים מהפיקנטו 2012 שלנו אבל הרכב התחיל לעשות בעיות ויש רצון להשתדרג לרכב חדש.

ההצעה של שלמה SIXT כוללת פיקנטו 2019 עם חבילת ביטוח +טיפולים.

התשלום כולל 9K מקדמה+תשלום חודשי בגובה 1.3K , לדעתי שווה כדי לדעת שמשתמשים ברכב חדש עם כל המשממע מכך.

חשוב שהרכב יירשם על שם חברת הליסינג-זה יתרון.

לא כ"כ הבנתי מה האבזור של הפיקנטו.

הרכב מיועד לנסיעות יומיומיות בפקקים של מרכז הארץ.

גיר רגיל לא בא בחשבון.

הפיקנטו לא חסכונית בדלק-זהו החסרון הבולט של הרכב הזה.

אנו לא "נעולים" על הפיקטו ( אם כי הכיוון הוא רכב קטן לנסיעות עירוניות או בינעירוניות קצרות ) או על שלמה סיקסט ואם ישנן חברות אחרות שמציעות דילים יותר משתלמים ,אשמח להמלצות.

תודה ושבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העיסקה מאוד יקרה.פיקנטו עולה כ70 אלף במבצעים שונים ואם תשלם 1300 לחודש במשך 5 שנים הרכב אחרי 5 שנים שלך ,אוליי אז הוא יהיה שווה 20/30 אלף אבל עדיין לא תשלם מקדמה של 9 וישאר לך כסף.במשך 5 שנים הרכב עדיין באחראיות.ביטוח לפיקנטו עולה כ3500 בשנה וטיפולים מאוד זולים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדילמה דומה, אמנם לרכב אחר לחלוטין (7 מקומות חדש קודיאק מול אאוטלנדר בליסינג)

המסקנה מכל החישובים והבדיקות (ועשיתי הרבה כאלו) ברורה,

בליסיג פרטי תשלם תמיד יותר מאשר ירידת הערך שהיית מפסיד על חדש, ההפרש משתנה בין רכב לרכב

היתרון המובהק בליסינג זה ה"שקט הנפשי" של תהרוס (כמעט) חופשי את הרכב ואל תדאג ליום המכירה של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כל כך אם מדובר בליסינג תפעולי או מימוני, במידה ומדובר בתפעולי תבדוק מול פריים ליס, נתנו לי הצעה טובה מאוד ביחס למתחרים(סיאט ארונה בתפעולי ל30 חודשים כולל הכל במקדמה נמוכה ממה שמוצעת לך וכ300 שקל יותר לחודש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי - הדיל הכי טוב היום בליסינג פרטי לרכב קטן הוא שברולט ספארק עם אוויס אקספרס.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפולים של הפיקנטו די סתנדרטיים אי לכך עלותם לא גבוהה יחסית.

האם הטיפולים בספארק יקרים יחסית לפיקנטו ?

ראיתי מס' מבחני רכב אודות הספארק , נראה שהספארק עדיפה על הפיקנטו.

האם לספארק ישנן תקלות ידועות ? (כמובן סמדובר ברכב חדש אך גם רכבים חדשים סובלים לפעמים מתקלות כבר על ההתחלה)

מעניין האם הספארק נמצאת מספיק זמן בארץ על מנת לבחון את אמינותה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם I10 זאת אופציה - אני רוצה להציע לך הצעה אחרת.

קח I10 ב-0 ק"מ

66 אלף ש"ח.

במימון ל-60 חודשים בפריים פלוס אחד ללא ריבית - יוצא לך - 1170 ש"ח לחודש. ללא מקדמה. אחרי 60 חודשים היא שלך.

אם תמכור לפני- פשוט תכסה את יתרת ההלוואה ותישאר עם משהו ביחד.

יש גם שברולט ספראק ב-60 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו החלטנו לחכות לסוף השנה ולראות מה מציעים בחברות השונות. חבר קרוב סגר לאחרונה על ליסינג פרטי באלבר והמליץ אבל אני לא ננעל על כלום עד שאני רואה בעיניים או שומע על הטרייד-אין שהם מציעים. את הפיקנטו אתה מכיר? עונה על הצרכים שלכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו די מתאימה לנו. לפעמים ישנה תחושה של חוסר סחיבה אך רוב הזמן אין תלונות.

רק חבל שההגה לא מתכוונן לכל הכיוונים והמושב לא תומך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר די חשוב, חשוב שהרכב יהיה רשום על שם חברת ליסינג ולא על שמינו .

אם אני לא טועה, אוויס מציעים את הספארק ברמת גימור LT במסגרת ה"אוויס אקספרס" (לא מובן כ"כ מה מציעה חבילת האקספרס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילת אקספרס כוללת ביטוחים וטיפול שגרתי בלבד.

לא כוללת טסט.

הביטוח ללא גרר.

הטיפול לא כולל בלמים

ולא כולל צמיגים/מגבים/מצבר וכו׳

כולל ביטוח חובה.

״מקיף״

שמנים.

פילטרים.

במוסכים של אויס, לא במוסכים מורשים (אלא אם כן זה רכב של umi)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי כל כך אם מדובר בליסינג תפעולי או מימוני, במידה ומדובר בתפעולי תבדוק מול פריים ליס, נתנו לי הצעה טובה מאוד ביחס למתחרים(סיאט ארונה בתפעולי ל30 חודשים כולל הכל במקדמה נמוכה ממה שמוצעת לך וכ300 שקל יותר לחודש)

השם המלא של העסקה בשלמה סיקסט =ליסינג פרטי תפעולי .

חבילת אקספרס כוללת ביטוחים וטיפול שגרתי בלבד.

לא כוללת טסט.

הביטוח ללא גרר.

הטיפול לא כולל בלמים

ולא כולל צמיגים/מגבים/מצבר וכו׳

כולל ביטוח חובה.

״מקיף״

שמנים.

פילטרים.

במוסכים של אויס, לא במוסכים מורשים (אלא אם כן זה רכב של umi)

תודה על הפירוט

לא נראית כחבילה משתלמת

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדילמה דומה, אמנם לרכב אחר לחלוטין (7 מקומות חדש קודיאק מול אאוטלנדר בליסינג)

המסקנה מכל החישובים והבדיקות (ועשיתי הרבה כאלו) ברורה,

בליסיג פרטי תשלם תמיד יותר מאשר ירידת הערך שהיית מפסיד על חדש, ההפרש משתנה בין רכב לרכב

היתרון המובהק בליסינג זה ה"שקט הנפשי" של תהרוס (כמעט) חופשי את הרכב ואל תדאג ליום המכירה של הרכב

זה לא ליסינג תפעולי של חברות.

אם תהרוס את הרכב,אתה תשלם את סכום התיקון שהם ידרשו.

יש בחלק מהמקרים אופציה של "ביטוח" השבה לקדמות,ותשלום נוסף יפטור אותך מלתקן פגמים ושריטות.

הם קוראים לזה "שימוש סביר"-שימוש סביר לרכב פרטי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם המלא של העסקה בשלמה סיקסט =ליסינג פרטי תפעולי .

תודה על הפירוט

לא נראית כחבילה משתלמת

אם יש לך נהג צעיר החבילה בהחלט משתלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...