Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזרח ישראלי מעוניין להוציא רישיון אופנוע באמריקה קליפורניה מה התהליך?

yosilogen
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אזרח ישראלי מעוניין להוציא רישיון אופנוע באמריקה קליפורניה מה התהליך? (יש רישיון לרכב)

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך רישיון נהיגה קליפורני אם אני לא טועה. אם אין לך אתה הולך לDMV עם דרכון והוכחה שאתה גר בקליפורניה. עושה תיאוריה וטסט מקבל את הרישיון ואז שוב ניגש לתיאוריה לאופנוע מקבל אישור רכיבה לשנה ואז ניגש לטסט כשאתה חושב שאתה מוכן.

יש גם קורס שעולה 250$ שלושה ימים מלמדים אותך שם הכל ועושים לך גם טסט ונשאר לך לעשות רק תיאוריה בDmv (בשביל זה חייב רישיון נהיגה קליפורני). זהו בגדול

SOLD: MAZDA6 2.3L 2007

MITSUBISH PAGERO 3.8L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך רישיון נהיגה קליפורני אם אני לא טועה. אם אין לך אתה הולך לDMV עם דרכון והוכחה שאתה גר בקליפורניה. עושה תיאוריה וטסט מקבל את הרישיון ואז שוב ניגש לתיאוריה לאופנוע מקבל אישור רכיבה לשנה ואז ניגש לטסט כשאתה חושב שאתה מוכן.

יש גם קורס שעולה 250$ שלושה ימים מלמדים אותך שם הכל ועושים לך גם טסט ונשאר לך לעשות רק תיאוריה בDmv (בשביל זה חייב רישיון נהיגה קליפורני). זהו בגדול

מה זה הכפילות של התאוריות והטסטים? אם אני רוצה לעשות רישיון לאופנוע צריך 2 תאוריות וטסטים?

הבנתי עכשיו שרק בקליפורניה הרישיון שלנו לא תופס אז בוא נגיד מדינה אחרת כמו אריזונה

עריכה אחרונה על ידי yosilogen

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה הכפילות של התאוריות והטסטים? אם אני רוצה לעשות רישיון לאופנוע צריך 2 תאוריות וטסטים?

הבנתי עכשיו שרק בקליפורניה הרישיון שלנו לא תופס אז בוא נגיד מדינה אחרת כמו אריזונה

אתה לא יכול להוציא רשיון באיזו מדינה בארה״ב שמתחשק לך. כדי להוציא רשיון (כלשהוא) בארה״ב, אתה צריך:

1. להיות תושב של אותה המדינה. בד״כ מבקשים הוכחות כמו חוזה שכירות, חשבונות על שמך וכו׳.

2. להיות בעל מעמד חוקי בארה״ב שאינו תייר.

3. לעבור תיאוריה וטסט, הרשיון הישראלי לא יפטור אותך מזה כמעט בכל המדינות.

פעם, באלף הקודם, מה שרצית לעשות היה אפשרי. הזמנים השתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מדינה בארהב הרישיון הישראלי לא תופס אני קיבלתי דוח של 400$ ויש לי גם את הבינלאומי, אתה כן (בקליפורניה לפחות) יכול להוציא רישיון עם דרכון והוכחה אחת לתושבות כמו חוזה דירה או טופס שמראה כתובת ושם.

לגבי כפילות שוב אני לא בטוח אם צריך גם רישיון נהיגה בשביל רישיון לאופנוע. רק יודע שזה אפשרי בלי אזרחות/ גרין קארד.. בהצלחה.

SOLD: MAZDA6 2.3L 2007

MITSUBISH PAGERO 3.8L 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מדינה בארהב הרישיון הישראלי לא תופס אני קיבלתי דוח של 400$ ויש לי גם את הבינלאומי, אתה כן (בקליפורניה לפחות) יכול להוציא רישיון עם דרכון והוכחה אחת לתושבות כמו חוזה דירה או טופס שמראה כתובת ושם.

לגבי כפילות שוב אני לא בטוח אם צריך גם רישיון נהיגה בשביל רישיון לאופנוע. רק יודע שזה אפשרי בלי אזרחות/ גרין קארד.. בהצלחה.

מה זאת אומרת ? ואם אני תייר שרוצה לשכור רכב , אין לי אפשרות לשכור עם רישיון ישראלי ובינלאומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א

פעם, באלף הקודם, מה שרצית לעשות היה אפשרי. הזמנים השתנו.

באלף הקודם גרתי בארה"ב והדרישות היו לחלוטין זהות למה שכתבת... (טוב, זה היה סוף האלף הקודם. לפני 21 שנים)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזרח ישראלי מעוניין להוציא רישיון אופנוע באמריקה קליפורניה מה התהליך? (יש רישיון לרכב)

אין שום קשר לחוזה דירה. אתה צריך לתת כתובת מגורים בלבד.{רצוי של משפחה או חבר. כי לשם שולחים את הרישיון בצורת נייר, ולאחר 3 חודשים, את הפלסטיק}.

ב-DMV אתה מקבל חוברת "תיאוריה" די דלילה יחסית אלינו,

יש מבחן תיאוריה אפילו בעברית,

את הטסט אתה עובר אפילו עם הרכב השכור שלך, ואתה מקבל תשובה במקום.

*העוקץ הוא, שתוקף הרישיון נגמר בסמוך לתוקף שהייתך במדינה.

{כל זה במקרה שאתה תייר בלבד}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זאת אומרת ? ואם אני תייר שרוצה לשכור רכב , אין לי אפשרות לשכור עם רישיון ישראלי ובינלאומי?

תייר יכול לשכור רכב עם רשיון ישראלי, אין צורך בבינלאומי של ממס״י. אבל מי שגר בארה״ב ורוצה לרכוש רכב ולבטח אותו צריך רשיון מקומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לחוזה דירה. אתה צריך לתת כתובת מגורים בלבד.{רצוי של משפחה או חבר. כי לשם שולחים את הרישיון בצורת נייר, ולאחר 3 חודשים, את הפלסטיק}.

ב-DMV אתה מקבל חוברת "תיאוריה" די דלילה יחסית אלינו,

יש מבחן תיאוריה אפילו בעברית,

את הטסט אתה עובר אפילו עם הרכב השכור שלך, ואתה מקבל תשובה במקום.

*העוקץ הוא, שתוקף הרישיון נגמר בסמוך לתוקף שהייתך במדינה.

{כל זה במקרה שאתה תייר בלבד}

יש לי משפחה שגרה שם, אבל אני חשבתי יותר בכיוון של לעשות רישיון שם כדי שאוכל לנהוג פה , אבל הבנתי שזה לא תופס פה

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...