Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צג מחשב ב-זאפ: ערכים כגון סוג פאנל?

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2000 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום. מעונין לרכוש כמתנת יומולדת צג מחשב עבור ילד בן 12. שימושים: בעיקר לימודיים וקצת משחקי מחשב. הבעיה היא שאני בור מוחלט בנושאים כמו שזאפ מעלים ושעליי לבחור אותם. הצמדתי תמונה להמחשה ואשמח לקבל מידע מה לבחור. איזה פאנל? איזו רזולוציה? למה עוד לשים לב?

התקציב הוא 400-600 ש"ח.

תודה מראש.

לכידה.PNG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין פאנל IPS ל VA אנו משמעותי. העיקר לא לקנות TN (אם לא ידוע סוג הפאנל וגוגל גם לא אומר אז זה TN)

PLS זה IPS ן TFT זה TN.

רזולוציה כמו שכתבו מעלי

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תודות לכולכם.

אין לי מושג מה היכולות של המחשב שלו או של הכרטיס הגרפי, אבל הוא די חדש ואני זוכר שהם רכשו סוס רציני.

האם תוכלו להחכים אותי גם בנושא הרמקולים? האם לרכוש בנויים בתוך הצג, או לרכוש אותם בניפרד? תבינו שהאיכות לא כל כך רלוונטית לו. רמקולים עם ביצועים פשוטים ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודות לכולכם.

אין לי מושג מה היכולות של המחשב שלו או של הכרטיס הגרפי, אבל הוא די חדש ואני זוכר שהם רכשו סוס רציני.

האם תוכלו להחכים אותי גם בנושא הרמקולים? האם לרכוש בנויים בתוך הצג, או לרכוש אותם בניפרד? תבינו שהאיכות לא כל כך רלוונטית לו. רמקולים עם ביצועים פשוטים ותו לא.

כאחד שמשתמש כל הזמן באוזניות אני חובב של רמקולים בתוך המסך. זה לא תופס לי מקום בשולחן ולפעמים כשאני כן צריך רמקולים האלה של המסך תמיד זמינים.

בכל מקרה במסכים בתקציב שאתה מחפש הרמקולים המובנים ממש לא טובים. זוג רמקולים הכי פשוטים ב80 ש"ח יעשה את העבודה פי 10 יותר טוב.

במידה והרמקולים ישמשו אותו רק מידי פעם כדי להשמיע לאורח משהו לכמה דקות כך כאלה בתוך המסך. במידה והוא עצמו ישתמש בהם אז עדיף שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאתה צריך מסך שמכל זווית שיסתכלו יוכלו לראות תמונה ברורה

לצערי אחד המסכים שלי הוא כזה שרק אם אתה יושב ממש מולו אתה רואה מצוין.

אם אתה משנה את הזווית הוא נהיה כהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שאתה צריך מסך שמכל זווית שיסתכלו יוכלו לראות תמונה ברורה

לצערי אחד המסכים שלי הוא כזה שרק אם אתה יושב ממש מולו אתה רואה מצוין.

אם אתה משנה את הזווית הוא נהיה כהה.

זה כנראה כי יש לך מסך ישן או מסך VA או יותר גרוע TN.

במסכי IPS בדר"כ אין את התופעה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאנל va לא רגיש לזווית צפייה ביחס לtn, אומנם פחות מips אבל יש לו גם יתרון על ips בשחורים.

אין סיבה לקנות VA אם אתה לא מחפש קצב ריענון גבוה לגיימינג כבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...