Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות חיבור Android Auto בסיאט 2017

niraviry
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיאט אטקה אקסלנס 2017. היא מגיעה באופן מקורי עם Android Auto.

העניין עובד מצויין אלא שבערך פעם בשבוע עד 10 ימים החיבור נכשל באופן קונסיסטנטי.

הדבר היחידי שפותר הבעיה הוא כיבוי הרדיו מספיק זמן כדי שהוא יעלה מחדש.

כיבוי באמצעות הלחצן למספר דקות אינו מעלה מחדש את הרדיו ולכן זה לא עוזר.

אשמח לקבל תגובות אם גם אצלכם זה קורה.

אם אכן זו מחלה אזי צריך להפעיל לחץ על צ׳מפיון. משיחה איתם רק פניות רבות מכניסות את העניין להתייחסות אצל היצרן.

להבנתי ב - 2018 זה כבר יציב אלא אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת בפורום אחר והגבתי לך ולא ענית.

לי הלאון קורה אותו דבר, אבל זה יותר בגלל שהנייד נמצאה לפני המעשנת יד, יש מקום לכוסות או לא זוכר מה, אין לי מעמד לנייד קבוע, צריך למצוא איזה משהו, ומידי פעם כאשר אני מעביר הילוכים אני נוגה בנייד וזה מתנתק.

הנייד שלך במקום קבוע? סתם זרוק איפשהו?

אגב, הנייד שלי זה ONE PLUS 3, לפעמים זה מתחבר לבד שוב ולפעמים צריך להוציא את הכבל ולחבר מחדש וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...