Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאליבו 2012 2.4 עגלה או

יניב רז
שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוני,

נסעתי באימפאלה חדשה וכבר הפלסטיקה הייתה מזעזעת .

איכות חומרים סוג ז ' .

סע עם האימפאלה בכבישים משובשים, תתחיל לגלות סדקים חדשים במקומות שלא דמיינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לשמוע בהקשר לאימפלה החדשה, בכל זאת רכב של 200K+ עם פלסטיקה זוועתית?

אני אמנם לא גר בטול כרם אבל כן הייתי עם האימפלה בכל מיני חורים בתקופות של שירות מילואים, כבישים מכל מיני סוגים שחלקם במצב לא להיט בלשון המעטה, ואף פעם לא הייתה לי בעיה עם הפלסטיקים. היום אני נוהג עם הרכב כל יום כ 105 ק"מ בינעירוני ואין לי רעשים או קרקושים מהדשבורד. יש לי בורג שנשבר מזמן מתחת לרגליים של הנהג שהיה מחזיק את המכסה של המחשב בודי, אבל תפסתי אותו בצורה כזו שהוא לא יפריע. וזה בכל זאת רכב בן 13.

כמו כן אני מתפלא כי אני מכיר לא מעט אנשים שהחזיקו או חלקם עדיין מחזיקים אמריקאיות מסורתיות (חוץ מהאימפלה שלי יצא לי לנהוג לסיבובים קצרים במאליבו מהדגם של 2005-2007, מאליבו 2010, ביואיק לה-קרוס 2007), וממה שאני זוכר לא ראיתי אף פעם דשבורדים מפוצצים או משהו שאפשר לכנות כ "פלסטיקה מזעזעת".

אבל בכל אופן זה לא נושא הדיון ומכיוון שאתה מכיר יותר רכבים ממני בוודאי, יכול להיות שהדורות החדשים באמת לא להיט מהבחינה הזו.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאליבו 2.4 לא להיט בכלל, שנתון 2010 אפשר להביא מנוע 3.5 ובמצב טוב ושנוסעות מצוין, גם ככה מחירים ברצפה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, מעניין :)

מאליבו 2.4 לא להיט בכלל, שנתון 2010 אפשר להביא מנוע 3.5 ובמצב טוב ושנוסעות מצוין, גם ככה מחירים ברצפה

חשבתי באמת להציע לו, אבל וויתרתי כי אמרתי אולי 2010 קצת ישן מידי, למרות שתכלס ברור ש 3.5 עדיפה, גם לדעתי. גם מבחינת דלק אני לא חושב שיהיה הבדל רציני אם בכלל בין המונדיאו למאליבו .3.5

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא קראתי פעם שאין הבדל גדול מאוד בביצועים בין 2.4 ל3.5 כלגדולה יש גיר 4 הילוכים,

ללא שליטה נורמלית על הורדה והעלאה,

הגיר של הקטנה הוא 6 טיפטרוניק והוא מוריד הרבה מהפער,

אם כבר לך על ה3.6 גם מנוע הרבה יותר חזק, גם גיר 6 הילוכים, וגם לא מוגבל ל 170 קמ''ש.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועדיין, המנוע V6 עושה הבדל רציני. אם אני משווה את האימפלה שלי (שהיא ישנה, חלשה וכבדה יותר ממאליבו 2010) לעומת המונדיאו 2.3 של אחי (2010), אז כן המונדיאו לא כזו חלשה וכשלוחצים היא נוסעת, אבל ה V6 זה בהמה, ויש הבדל כשאתה בעליה וצריך כוח. אני לוחץ והיא עושה לי רעשים של לא רוצה לזוז (תקועה בהילוך רביעי) ואז אני לוחץ עוד קצת וכשהגיר 4 הילוכים הענתיקה הזה נותן קיק דאון אז הוא בועט את הרכב קדימה בתאוצה פראית, לא חושב שתרגיש את אותו אפקט ממנוע 4 צילינדרים, למרות הגיר המשופר.

פעם כשהאימפלה הייתה בת 5, בדקתי והגיר היה נותן קיק דאון ב 170 קמ"ש (אבל רק עד 180 כי זו הגבלת המחשב :)), היום עוד לא בדקתי אבל לפי דעתי זה עדיין יוריד הילוך ב 150-160 או משהו כזה, אותה מרגיש ב 180 קמ"ש שלמנוע יש עוד הרבה לנשום כי הוא רק בהילוך שלישי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דיווחתי בעבר על 3 מאליבו 3.5 חדשות שהיו בבעלותי אחת אחרי השניה, ומאד נהנתי מהן - בעיקר מה 2010, האחרונה.

3.5 במצב טוב יתן תמורה מצוינת.

ה 2.4 אינה מוצלחת: ההינע הסופי קוצר לצורך התמודדות המנוע "הקטן" עם משקל גבוה, והחסכון בדלק לעומת ה 3.5 הינו 12%. לא ממש משמעותי.

ה 3.5 נפלא בשיוט ובהאצות כוחניות וחסרות מאמץ. 4 הילוכים - נכון, אבל עם מומנט כזה מספיק הילוך אחד....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולך תמצא את הגרסה 3.6 , מנוע של קדילאק וגיר 6 הילוכים, הסיכויים למצוא את משה רבינו ברחוב יותר גבוהים מלמצוא אחת כזו ועוד אחת שמורה.

אני בשקט הייתי הולך על ה 3.5.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...