Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה בסמארטפון שיומי

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משום מה, לא משנה כמה אני מטעין את הסמארטפון שיומי רדמי נוט 4, המצב תקוע על אחוזי סוללה בודדים. לאחרונה הסוללה מתרוקנת מאד מהר, גם בשבת ללא כל שימוש, הטלפון הגיע כבר בצהריים ל-11 אחוז, ונתקע שם. מה עושים? יש איזה עדכון תוכנה או אפליקציה שמתקנת או חוסכת סוללה?

אגב, המכשיר בסך הכל בן שנה וחצי.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הטלפון באנגלית וזה מה שצריך לעשות:

לך להגדרות, שם ל installed apps, תמצא את ה duo, ושם למטה יש שלוש אפשרויות אחת מהן היא uninstall updates

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה סיימה את חייה.

החלפת סוללה בדגם הזה קלה יחסית (עובדה, אפילו אני הצלחתי!). חפש מדריכים ביוטיוב. הבעייה שהסוללה החדשה החזיקה חודש בדיוק! עכשיו אני מחכה לאחת נוספת.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוללה סיימה את חייה.

החלפת סוללה בדגם הזה קלה יחסית (עובדה, אפילו אני הצלחתי!). חפש מדריכים ביוטיוב. הבעייה שהסוללה החדשה החזיקה חודש בדיוק! עכשיו אני מחכה לאחת נוספת.

במחיר שקניתי את המכשיר, נראה לי מיותר לרכוש סוללה ובכלל להתעסק איתו יותר מדי. בעיה אחרת שקיימת היא שכשמחברים את המכשיר למחשב, הוא אינו מזוהה ככונן. אני נאלץ לשלוח תמונה-תמונה במייל...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה מחבר למחשב, נפתח לך חלון בטלפון (או ברשימת הסטטוסים) - מחובר כ- USB לטעינה. צריך להחליף - העברת קבצים. אז המחשב יזהה.

תתקין דרופבוקס או דומה ולא תצטרך להעביר תמונות.

במחיר שבו קנית את הטלפון כנראה לא משתלם לשלם על תיקון ושווה לקחת סיכון. אגב, הסוללה עולה פחות מ $10.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי סוללות בשני Mi4c . כ-$10 ליחידה וחצי שעה עבודה לטירונים. חלפה שנה, סוללה אחת בסוף דרכה (אבל בגיל קרוב ל-3 המכשיר שודרג ל-Mi8 ), האחרת עדיין מתפקדת במידה סבירה, החלפה מתוכננת לעוד מספר חודשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגיפה בקרב מכשירי הנוט 4 בשבוע האחרון.

יש שני גורמים, הראשון הוא עדכון של גוגל דואו המיותרת (תסיר כפי שהוסבר לעיל), השני הוא עדכון לאחת מאפליקציות miui, הסר את מה שאפשר ובטל פעולה ברקע של השאר.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שקראתי את זה.

4 מכשירים במשפחה באותו היום הפסיקו להיטען מעבר ל 33%, התחילו להתחמם ולתת זמן שימוש של דקות בודדות במכשיר

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מגיפה בקרב מכשירי הנוט 4 בשבוע האחרון.

יש שני גורמים, הראשון הוא עדכון של גוגל דואו המיותרת (תסיר כפי שהוסבר לעיל), השני הוא עדכון לאחת מאפליקציות miui, הסר את מה שאפשר ובטל פעולה ברקע של השאר.

אתה יכול להזכר באיזו פליקציה מדובר?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפליקציה בשם google duo, שהיא חלק מהאנדרואיד ולא ניתנת למחיקה. יושבת בתוך מקבץ האפליקציות של google.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר מסתבר רק למחוק עדכונים שלה. האחרון כנראה לא תואם את הטלפון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרתי עדכונים של DUO, אך העסק לא הסתדר. אני קרוב לטירוף... רק תשע וחצי בבוקר והטלפון כבר ירד ל-20% סוללה, והוא קצת חם! מה עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...