Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חצי שנה ו-30,000 ק"מ עם שברולט ספארק אוט' LT 1.4

shay_ts
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על הפוסט האינפורמטיבי זה היה נדרש.

באופן יחסי, יש עמימות על הרכב הספציפי הזה וכנראה שהוא לא תפס ותופס כמו ה- I10/פיקנטו.

לגבי אמינות - כנראה שרק הזמן יגיד, היא לא רצה מספיק זמן בשוק וכנראה שעדיין אין מספיק אקזמפלרים שחצו את קו ה- 100-150K .

על פניו זו נשמעת חבילה טובה.

אין קלאצ'ים שצריך להחליף, לא צריך לעשות טיימינג וכנראה שהרכב כבר יוחלף/יושבת לפני החלפת שרשרת הטיימינג באיזור ה- 250K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו רכב מוצלח מאד כשלעצמו, כך גם ה- I10.

הן קיה והן יונדאי נהנות ממעמד מוביל בשוק הישראלי גם ללא קשר לרכבי מיני.

הפיקנטו עצמה גם מאד ותיקה משנת 2011, והיתה רכב המיני הראשון שאיננו "פשרה". הותק גם הופך אותה למוכחת ונפוצה, מה שמבצר עוד יותר את מעמדה בקטגוריה. גם היונדאי פחות או יותר זהה מ-2014.

בהינתן המותג הפחות "חזק" (שברולט), מועד ההשקה המאוחר (2016) והעובדה שהדור הקודם היה פח (לדעתי), נקודת הפתיחה של הספארק היתה בתהומות השאול, ועל רקע זה אפשר דווקא להסתכל על נתח השוק שלה בתור דוגמא להצלחה מרובה (קרי, תפסה ובגדול). מדובר במכונית הנמכרת בקטגורייה פרט לצמד הקוריאניות למרות ה"פור" שיש לקוריאניות במגוון היבטים. אין אף מכונית מיני אחרת שמתקרבת להצלחה של הספארק (כאמור, בהתעלם מהקוריאניות המובילות).

עריכה אחרונה על ידי shay_ts

מומנט זמין חשוב כמעט כמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו נראה שהספארק חזקה , חסכונית , נוחה וזולה יותר מהמתחרות הקוריאניות . נראה שהחסרון העיקרי זה השם שברולט .

והדגם החדש שצפוי להגיע בתחילת 2019 גם כולל בלימה אוטונומית כך שיהיה בעל אבזור בטיחות לא פחות מהפיקנטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיכל - מה שהמוסכים אמרו לך נשמע כמו ערימה של שטויות. הספארק יחסית חדשה (אולי יש להם ניסיון עם הדגם הקודם?), הטיפולים אינם יקרים במיוחד (אציין גם שטיפלתי במוסכי יבואן) והגיר עובד מצויין למטרתו.

לי באופן אישי יצא לקחת ספארק כרכב שכור וזה מה שגרם לי גם לקנות אחת לפני שנתיים. האוטו עם (כרגע) כמעט 30,000 ק"מ ללא תקלות, כפי שהייתי מצפה. צריכת דלק ממוצעת 1 ליטר ל-15.04 ק"מ לפי האפליקציה - אני מכניס כל תדלוק לרשימה מאז הקניה. אופי הנסיעות כולל בין עירוני ירושלים-שפלה ועירוני בפקקים בירושלים.

תודה רבה על התגובה! אני מבינה שאתה שנתיים עם הרכב ומרוצה.

איזה טיפולים כבר עשית במוסכים? (כל 15,000 או כל שנה?) האם עשית טיפולים נוספים?

כשתסתיים לך האחריות באיזה מוסך תטפל? יבואן או כללי? למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה! אני מבינה שאתה שנתיים עם הרכב ומרוצה.

איזה טיפולים כבר עשית במוסכים? (כל 15,000 או כל שנה?) האם עשית טיפולים נוספים?

כשתסתיים לך האחריות באיזה מוסך תטפל? יבואן או כללי? למה?

הקדמתי מעט את הטיפולים ל-12.5K כי בכל פעם זה היה לפני טיול ארוך יומיים+ וגם כי ככה אני מעדיף. כשמתרגלים למרווחים של 6K ק"מ עם אופנועים ישנים, עוד הרבה לפני 15K אני מרגיש לא בנוח...זה משהו אישי.

גם בלי אחריות אשאר אצל מוסך היבואן - לא נתנו לנו סיבות לא להמשיך שם. מחיר סביר, חלקים מקוריים. לא היו שום טיפולים נוספים עד עכשיו. כשזו הוצאה של פעם בשנה או פעם בעשרה חודשים אני מעדיף את היבואן ומקווה שהוא מקצועי.

אני גם חדש באזור אז אני מעדיף לא לחפש הרפתקאות אצל מוסכים שונים :-)

אגב, מקיף עולה לי 3,000 וטיפה. לא יודע אם זה גבוה או נמוך יחסית לאחרים, זה היה הכי זול בשבילי. את המובילאיי משתיקים בתחילת נסיעה. אני לא סובל ציפצופים, אצלי זה לרוב צפצופי סרק כמו סימון מהירות שגוי (המצלמה קולטת שלט של נתיב ירידה מכביש בין עירוני) וכד'. מה שעדיין מצפצף ברמה הנמוכה זו אזהרת התנגשות - כשהמכונית לפני מתקרבת מהר מידי עקב בלימה פתאומית. זה כן שימושי ויעיל.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לפרט בבקשה על עלויות הביטוח המקיף ?

איך אתה מסתדר עם המובילאיי? הוא לא מעיק?

בקטגוריה של המיני אין כ"כ ברירה אלא מוביילאי, אולי רק טויוטה אייגו פטורה ממנו.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים וחצי עם מובילאיי. הוא התרגל אלי ואני אליו. כמות הצפצופים פחתה במידה ניכרת, ואי למדתי להתעלם מכל מה שאינו "נחש צפע".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר שנתיים וחצי עם מובילאיי. הוא התרגל אלי ואני אליו. כמות הצפצופים פחתה במידה ניכרת, ואי למדתי להתעלם מכל מה שאינו "נחש צפע".

מבין אותך. אני כל כך התרגלתי אליו שכשהוא מתריע התרעת שווא במקום להתעצבן אני משיב לו ברוך "מה ממי, מה יש?"

מומנט זמין חשוב כמעט כמו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמתי מעט את הטיפולים ל-12.5K כי בכל פעם זה היה לפני טיול ארוך יומיים+ וגם כי ככה אני מעדיף. כשמתרגלים למרווחים של 6K ק"מ עם אופנועים ישנים, עוד הרבה לפני 15K אני מרגיש לא בנוח...זה משהו אישי.

גם בלי אחריות אשאר אצל מוסך היבואן - לא נתנו לנו סיבות לא להמשיך שם. מחיר סביר, חלקים מקוריים. לא היו שום טיפולים נוספים עד עכשיו. כשזו הוצאה של פעם בשנה או פעם בעשרה חודשים אני מעדיף את היבואן ומקווה שהוא מקצועי.

אני גם חדש באזור אז אני מעדיף לא לחפש הרפתקאות אצל מוסכים שונים :-)

אגב, מקיף עולה לי 3,000 וטיפה. לא יודע אם זה גבוה או נמוך יחסית לאחרים, זה היה הכי זול בשבילי. את המובילאיי משתיקים בתחילת נסיעה. אני לא סובל ציפצופים, אצלי זה לרוב צפצופי סרק כמו סימון מהירות שגוי (המצלמה קולטת שלט של נתיב ירידה מכביש בין עירוני) וכד'. מה שעדיין מצפצף ברמה הנמוכה זו אזהרת התנגשות - כשהמכונית לפני מתקרבת מהר מידי עקב בלימה פתאומית. זה כן שימושי ויעיל.

תודה רבה על העזרה והתשובה המפורטת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...