Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ראשון עד 25K (הותרת נערכה כמובן)

benohayon
שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, כיוון שיש לי ידע אפסי בתחום אני אצטרך את עזרתכם בבחירת הרכב הראשון שלי.

התקציב שלי הוא 25K אבל אם צריך אפשר להתגמש קצת עם עוד כמה אלפים.

הדרישות שלי הן שהנסיעה תהיה נוחה ולא רועשת (אפשר להתפשר קצת על הרעש),

כמובן שהצריכת דלק חשובה לי אבל לא מצפה לצריכה של 1:20,

רכב לא יותר מידי צפוף ושיהיה לו קצת כוח (הכוונה שיסחב בעליות עם רכב מלא), ויחסית אמין כמובן.

אני יודע שהדרישות שלי לא ריאליות בהתאם לתקציב אבל אפשר להתפשר פה ושם.

אין לי הערכה מסויימת של הנסועה החודשית שלי אבל אני קצת פוחד מהקטע שכל הנסיעה אסתכל על המד של הדלק יורד.

חשבתי על הונדה סיויק אבל אני לא מוצא רכב עם קמ, שנתון ומחיר סביר. אותו הדבר עם הלנסר.

מאזדה 3 הבנתי שהיא אמינה אבל צפופה מאחורה ושותה דלק כמו שאנחנו נושמים אוויר.

חשבתי גם על גולף אבל לא יודע איך האמינות שלה ואיזה דגם מומלץ בתקציב שלי.

היונדאי I25 קרצה לי קצת וגם סקודה אוקטביה אבל מקריאה פה בפורום האמינות שלה לא משהו.

ממש אשמח לעוד המלצות ועזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך צורך אמיתי ברכב משפחתי?

ידני אפשרי?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב שיהיה אמין, חסכוני וחזק בתקציב נמוך.

זו התחלה טובה שאתה יודע שהדרישות שלך לא ריאליות ותצטרך להתפשר, חבל שאתה לא משתף באיזה סעיפים אתה מעדיף להתפשר, זה יכול היה לעזור למצוא את הרכב המתאים.

בכל אופן, קיה פורטה יכולה להתאים למה שאתה מחפש. היא לא חזקה ולא חסכונית, אבל יחסית תיתן איזשהו שילוב סביר של כל הדרישות.

אם אתה לא מפחד מאירופאיות עם גיר רובוטי, פיאט בראבו יכולה להיות בדיוק מה שאתה מחפש - אבל הגיר הרובוטי הוא לא לכל אחד, והמנוע אמנם אמין בטיפול נכון, אבל חוסר בטיפול עלול להוביל להחלפת המולטיאייר שהוא לא זול.

אופציות אחרות יכולות להיות פלואנס או פוקוס דור 2, שתיהן עם מנוע 2 ליטר (הפוקוס די נדירה), אבל צריכת הדלק שלהן תהיה כנראה גבוהה מדי אם אני מבין נכון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב שיהיה אמין, חסכוני וחזק בתקציב נמוך.

זו התחלה טובה שאתה יודע שהדרישות שלך לא ריאליות ותצטרך להתפשר, חבל שאתה לא משתף באיזה סעיפים אתה מעדיף להתפשר, זה יכול היה לעזור למצוא את הרכב המתאים.

בכל אופן, קיה פורטה יכולה להתאים למה שאתה מחפש. היא לא חזקה ולא חסכונית, אבל יחסית תיתן איזשהו שילוב סביר של כל הדרישות.

אם אתה לא מפחד מאירופאיות עם גיר רובוטי, פיאט בראבו יכולה להיות בדיוק מה שאתה מחפש - אבל הגיר הרובוטי הוא לא לכל אחד, והמנוע אמנם אמין בטיפול נכון, אבל חוסר בטיפול עלול להוביל להחלפת המולטיאייר שהוא לא זול.

אופציות אחרות יכולות להיות פלואנס או פוקוס דור 2, שתיהן עם מנוע 2 ליטר (הפוקוס די נדירה), אבל צריכת הדלק שלהן תהיה כנראה גבוהה מדי אם אני מבין נכון.

צריכת דלק סבירה פלוס, אמינות בסיסית ( לא לימון רקוב כמו שאומרים ), לא עגלה... נראלי שהנמכתי קצת ציפיות.

מה עם הגולף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גולף. בתקציב כזה, בשנתון כזה זה לא מתכון לאמינות סבירה.

אני הייתי נשאר עם הפורטה - פשרה בכל התחומים, אבל הכי סבירה שיש וכנראה אפשרית בתקציב.

אם אתה לא נוסע הרבה הייתי שוקל גם פלואנס 2 ליטר ברצינות. תקבל רכב נוח, מרווח וקצת חזק יותר, במחיר של צריכת דלק גבוהה יותר. לשיקולך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השברולט קרוז הבנתי שיש כמה דגמים שכדאי להתרחק וכמה מהם שהם אמינים, זה נכון?

מצאתי כמה ביד 2 שנת 2012 עם טורבו וכמה שנת 2014 בלי טורבו.

כדאי להתרכז בשנתון גבוה יותר או במצב הרכב? לדוגמה קרוז 2014 מול סיויק 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השברולט קרוז הבנתי שיש כמה דגמים שכדאי להתרחק וכמה מהם שהם אמינים, זה נכון?

מצאתי כמה ביד 2 שנת 2012 עם טורבו וכמה שנת 2014 בלי טורבו.

כדאי להתרכז בשנתון גבוה יותר או במצב הרכב? לדוגמה קרוז 2014 מול סיויק 2008

לי יש 2012 לא טורבו ,לא מכיר את הטורבו אבל ה1.6 מפגין אמינות גבוהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיף אוטומט, אני מעדיף רכב משפחתי כי הוא יותר נוח לנהיגה מאשר רכב קטן

ההיתרון של רכב משפחתי הוא בגודל ולא בנוחות יש רכבים קטנים ש"נוחים" יותר מרכבים משפחתיים ויש כאלו שנוחים פחות כול רכב הוא מקרה לגופו ומותאם לנסיעה שונה.

וכאן שוב נשאלת השאלה אם יש לך צורך ברכב מרווח מאחור? האם יש לך ילדים או נוסעים מאחורה ועגלה או ציוד שצריך להכניס בדרך קבע בתא מטען?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיתרון של רכב משפחתי הוא בגודל ולא בנוחות יש רכבים קטנים ש"נוחים" יותר מרכבים משפחתיים ויש כאלו שנוחים פחות כול רכב הוא מקרה לגופו ומותאם לנסיעה שונה.

וכאן שוב נשאלת השאלה אם יש לך צורך ברכב מרווח מאחור? האם יש לך ילדים או נוסעים מאחורה ועגלה או ציוד שצריך להכניס בדרך קבע בתא מטען?

אין לי צורך פיזי ברכב גדול, אני נטו רוצה להרגיש יציב בכביש ולנהוג בנוח.

איזה רכבים יחסית קטנים יתנו לי את הצרכים האלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכבי הסופר-מיני (פולו איביזה פיאסטה 208) יהיו נוחים ויציבים. אל תשכח שרכב יותר קטן משמעותו גם שנתון יותר חדיש.

רכב ידני הוא שוב יותר חדש וגם יותר אמין.

תקציבך מוגבל, בטח ביחס לדרישות. כדאי שתחשוב עוד על הצרכים הממשיים שלך לעומת הרגשות או רצונות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו ב25 אלף? לא נראה לי שתמצא. אולי ב40 אלף פלוס.

יש אומרים שיש בעיית מחשב לגיר ששובק חיים פתאומית.

עשה חיפוש בפורום, כרכב הוא נראה לי נחמד פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...