Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C1 רובוטית - החלפת מצמד - מחפש המלצה למוסך באשדוד

giliav
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הסיטרואן C1 2015 שלנו גמעה 85,000 ק״מ ולאחרונה ברמזור היא רועדת בעמידה וגם בועטת די חזק להילוך ראשון כאשר מרפים מהברקס.

ממה שהבנתי מדובר במצמד :-(

הרכב לא הרבה זמן אצלנו כך שאני לא ממש יודע אם ומתי החליפו לו לאחרונה מצמד אבל מה שכן הבנתי זה בדגמים של 2015 ומעלה (מה שנקרא C1 II), מדובר במצמד אחר ממה שהיה בדגם הקודם.

רציתי לבקש המלצה שלכם למוסך באשדוד שמבין בגיר הרובוטי של הרכבים האלה, מוסך אמין בעל מחירים שפויים לעבודה כזו?

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמליץ לך אבל לא באשדוד (מכירים שם את הרכבים גם אם תעירו אותם באמצע הלילה) - חד משמעית מוסך גבע. שווה את המאמץ לנסוע לשם.

תתאם מראש את הגעתך ויש מצב גם שאם תבקש ויש רכב חליפי במקום, גם תקבל אותו.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל ממה שאני מבין היא יותר טויטה מצרפתית לא?

הגיר, מנוע וכו זה טויוטה. יש מצב שמומחי טויטה גם יתנו שרות לגיר שלה?

תודה,

גילעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהעקשנות שלך לא לסוע מאשדוד 30-40 דקות לחולון או תל אביב מיותרת ויכולה לעלות לך בהחלפה מאוד יקרה או בהחלפה לא מקצועית.

ביקשת חוות דעת על סמך ניסיון אישי וזה מה שנתתי לך.

אז אני אומר לך שבתור מי שגר באשקלון לטובת החלפת מצמד בC1 ובפג'ו 107 אני נסעתי בעבר לגבע ולאורן. ויצאתי בנזק כלכלי יחסית סביר ובעבודה נכונה שכוללת לימוד גיר נכון.

אמליץ לך בשנית לסוע לחולון או לתל אביב. אתה גר באשדוד לא באילת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק, יכול להיות שתסע למוסך בדרום שיחליף לך מצמדים ותשאר עם הבעיה, אשר בסופו של דבר מדובר רק בלימוד גיר,

לכן סע ותבדוק את זה בגבע (שאני אישית לא מכיר, ולא יצא לי להיות שם אף פעם, אך בטוח שאסע אליו במקרה דומה רק בגלל ההמלצות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אתה גר באשדוד לא באילת...

תתפלא מאיפה מגיעים במיוחד למוסך גבע..

אני מכיר אנשים שמגיעים מאילת, בית שאן ועוד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...