Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ראפיד 2015 אחראיות

ron100b
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יידע עם זה קשור לפה אבל בכל זאת שלום , לפי מה שהבנתי אמור להיות לי אחראיות על הגיר עד 150 אלף קילומטר ? אני מרגיש שהכיר באמת קופץ מהילוך 2 להילוך ראשון שהוא יורד ולא העברה חלקה

רציתי לדעת קצת יותר בנושא עם מישהו מבין בזה לגבי האחריות איך זה מתנהל איך זה עובד ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות עד 150 אלף ק"מ היא לסין. בארץ ההסדר היה אחר. שנתיים נוספות למכוניות שיוצרו עד מאי 2012 . אם אני זוכר טוב

היבואן המשיך את המבצע עד ינואר 2014.

תנסה לפנות ליבואן דרך מוסכי הרשת , אולי יפרוש עליך רצון טוב.

אחרת מכות בהעברה ,החלקה ורעידות בגיר הזה נחשב לבלאי טבעי והגיע הזמן להחליף מצמדים .

מאיפה אתה בארץ ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות עד 150 אלף ק"מ היא לסין. בארץ ההסדר היה אחר. שנתיים נוספות למכוניות שיוצרו עד מאי 2012 . אם אני זוכר טוב

היבואן המשיך את המבצע עד ינואר 2014.

תנסה לפנות ליבואן דרך מוסכי הרשת , אולי יפרוש עליך רצון טוב.

אחרת מכות בהעברה ,החלקה ורעידות בגיר הזה נחשב לבלאי טבעי והגיע הזמן להחליף מצמדים .

מאיפה אתה בארץ ?

אני מאשקלון,

אני מכיר מישהו מפה שהלך אליהם לפני 150 אלף והם עשו החליפו לא משהו כמו תסדיקות ומחשב לא בידיוק הבמתי כל כך מה אבל כן היה לו תאחריות שדיברתי עליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק , ציטוט

"... מדגמי VW, Audi, Seat, Skoda שיוצרו בתקופה שבין

מאי 2008 ומאי 2012 (כולל) כאשר הותקנה בהן תיבת הילוכים מסוג DQ200, הידועה גם בשם Dsg7

"

אחריות מערכת תיבת ההילוכים תוארך, וזאת עד לחלוף 30 חודשים או 30,000 ק"מ ממועד השירות שבוצע בתיבת ההילוכים, בין יום 1 במאי 2013 ויום 31 במרץ 2014 (לפי המוקדם)."

עוד מהסכם הפשרה:

"ניתן לפנות אל הממונה הטכני בכל בעיה הנוגעת לתיבת ההילוכים בטלפון מס' 03-5775236 או באמצעות דואר אלקטרוני שכתובתו [email protected]."

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...