Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך אמין באיזור השפלה להחלפת מוט מייצב ומייסבים לדייהטסו סיריון

yanivpriav
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום חברה

אני חדש בפורום , שמי יניב

רכשתי לפני מספר ימים את הרכב הראשון שלי , דייהטסו סיריון 2009

אני מעוניין לבצע יישור קו שכולל החלפת מוטות מייצב קדמיים ומייסבים קדמיים על פי המלצת קומפיוטסט בבדיקת רכישה.

אשמח להמלצות בנוגע למוסך אמין בשפלה ( רמלה לוד , נס ציונה רחובות ) והערכת מחיר , תודה רבה !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מוטות מייצבים עולים כ 150 שח יחד. עלות עבודה על החלפתם כ 150 שח. עלות מייסב גלגל אחד איכותי הוא כ 150 שח. עלות עבודה עוד כ 250 שח לגלגל כמובן. תתחיל לעשות את החשבון אתה הולך להוציא פה בערך אלפייה וצפונה. האופציה היחידה לצמצם עלות לפחות בחצי היא לבצע עבודה באופן עצמאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 מוטות מייצבים עולים כ 150 שח יחד. עלות עבודה על החלפתם כ 150 שח. עלות מייסב גלגל אחד איכותי הוא כ 150 שח. עלות עבודה עוד כ 250 שח לגלגל כמובן. תתחיל לעשות את החשבון אתה הולך להוציא פה בערך אלפייה וצפונה. האופציה היחידה לצמצם עלות לפחות בחצי היא לבצע עבודה באופן עצמאי.

תודה רבה על התגובה המהירה מאור !

יש דרך לדעת איזה מייסב הוא הבעייתי כדי לחסוך עלויות מיותרות ?

יש לי רעש בזמן נסיעה מאחד הגלגלים ואני לא מצליח לאתר מאיזה, הרעש מגיע רק בתנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מהחלק הקידמי אז מרימים אותו באויר, מעבירים לניוטרל ומסובבים את הגלגלים עם היד. אם המייסב ממש במצב גרוע אתה תשמע אותו על מהירות סיבוב של הגלגל עם היד בלבד. אם הרעש נישמע במהירות גבוהה אז שהרכב באויר להכניס למצב נסיעה ולתת לגלגלים להסתובב מהר. אם יש מערכת esp אז לבטל אותה אם יש כפתור ביטול ואז שהגלגלים מיסתובבים תניח את היד על כל קפיץ של כל גלגל ותרגיש איםה קיימת ויברציה חזקה ששם המייסב התקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. אם הרעש נישמע במהירות גבוהה אז שהרכב באויר להכניס למצב נסיעה ולתת לגלגלים להסתובב מהר. אם יש מערכת esp אז לבטל אותה אם יש כפתור ביטול ואז שהגלגלים מיסתובבים תניח את היד על כל קפיץ של כל גלגל ותרגיש איםה קיימת ויברציה חזקה ששם המייסב התקול.

קצת מסוכן לעשות זאת לבד עבור מי שאינו מיומן לכך. אולי עדיף לו שיבדוק זאת על ליפט במוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...