Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

asmaster
שימו לב! השרשור הזה בן 2014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

אני מעוניין לרכוש רכב סופר-מיני חדש, אוטומט.

אלו הדגמים שאני מתלבט ביניהם (בעיקר המאזדה 2 וסיאט איביזה):

מאזדה 2, סיאט איביזה, פיג'ו 208, קיה ריו וסוזוקי סוויפט.

הנסיעות הן 70% עירוניות ו30% בינעירוניות, רכב המתאים בעיקר לזוג ולעיתים גם לאנשים במושבים האחוריים.

הדברים שחשובים לי:

- אמינות.

- צריכת דלק.

- רכב מספיק חזק לעשות עליות ועקיפות (העליות של חיפה ונשר).

- בטיחות.

כמה הערות:

- אחד הדגמים שהכי קורצים לי הוא הסיאט איביזה החדשה. הבנתי שזה רכב שמרגיש גדול יותר ממה שהוא וחזק יחסית. יצא לי קצת לחקור את האמינות של הרכב ונתקלתי בלא מעט ביקורות על הגיר שלו (DSG7). רציתי לדעת האם למישהו יש ניסיון עם הגיר הנ"ל? האם לקנות רכב כזה במידה מסוימת יהיה כמו לשחק ברולטה רוסית? אשמח לקצת מידע.

- הדגם הנוסף שמאוד עניין אותי הוא המאזדה 2. מכיוון שהרכב מגיע עם מנוע אטמוספרי, עד כמה הוא באמת חסכוני? האם המאזדה 2 מקבל את אותה רמת אמינות של שאר דגמי מאזדה?

תקציב וקנייה:

התקציב עומד על סביבות ה-100 אלף.

מעוניין לרכוש רכב חדש מהחברה או 0 ק"מ ליסינג.

אשמח לקבל עצות, המלצות ומידע על רכבים נוספים שהייתם מוכנים להמליץ עליהם (גם כאלה שלא נמצאים ברשימה שציינתי).

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אמינות המאזדה והסוזוקי והקיה דיי פשוטות ויעשו את העבודה.

את ה208 הייתי ממליץ להחליף בC3 שמגיעה עם מערכות בטיחות ונהנת מאחריות של 5 שנים ולא שלוש.

הC3 מציעה נוחות מצויינת וגם ה208 טובה, האיביזה החדשה משככת טוב אבל סובלת ממושבים קשים ולא נוחים לנסיעות ארוכות.

הריו גם דיי נוחה.

הסוויפט וה2 קשיחות יחסית מבחינת כיול מתלים.

מבחינת כוח לעקיפות האיביזה ואחריה ה208 והC3 יהיו חזקות יותר בזכות מנועי הטורבו לעומת האטמוספריים של השאר.

מבחינת חסכון וכשאתה לוקח בחשבון שתנועה עירונית צפופה פוגעת בצריכת הדלק , הסוויפט לדעתי תהיה בין הכי חסכוניות כאן עקב מנוע צנום ומשקל קל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי גם בוחר בסיטרואן, אם רוב הנסיעות בעיר לסיטרואן נוחות נסיעה טובה מהאיביזה, היא גם זריזה ומאובזרת אם כי מאחור פחות מרווחת.

הגיר פלנטרי פשוט ולעיר או פקקים יהיה עדיף.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שלא יהיה עוד עיכובים לא צפוים , קקטוס חדשה אמורה להגיע בתחילת 2019 , אם אתה יכול להמתין .

נראה שיהיו לא מעט שינוים ביחס למודל הנוכחי

https://www.auto.co.il/article/129825-first-drives

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי מאזדה 2 מזה שלוש שנים.

אמינות מופתית.

אומנם מנוע אטמוספרי, אך בהחלט חזק וזריז ותגובה דוושה מיידית, כיאה למאזדה.

למרות שהמתלים קשיחים במידה, מה שתורם להתנהגות, הרכב עדיין נוח וכך גם המושבים.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים. אני אקח את הc3 למבחן נסיעה ואבדוק אותה, בסך הכל נשמע כמו דיל טוב.

השאלה האם האמינות של הצרפתיות לא בעייתית? כשאני שואל משפחה וחברים הם תמיד מזהירים אותי לא להתקרב לרכבים צרפתיים.

לאבי מאזדה 2 מזה שלוש שנים.

אמינות מופתית.

אומנם מנוע אטמוספרי, אך בהחלט חזק וזריז ותגובה דוושה מיידית, כיאה למאזדה.

למרות שהמתלים קשיחים במידה, מה שתורם להתנהגות, הרכב עדיין נוח וכך גם המושבים.

אני גם התרשמתי ממנה מאוד (גם במבחן שעשיתי עליה). יש לך מושג מהי צריכת הדלק שאביך מצליח להוציא ממנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת מנוע/גיר השילוב רץ כמה שנים ב 208 למשל החל מ 2015, התיבה יפנית.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי צריכת הדלק אבל לא שמעתי אותו מתלונן.

לי היתה 208, לטעמי כרכב היא עדיפה, רק תשים לב שאתה לוקח את הדגם עם הבקרת אקלים, כי המזגן המכאני פחות מוצלח.

יש לי כיום רכב עם השילוב גיר/מנוע שיש ב- 208 או C3. שילוב נהדר, הרבה כוח זמין ומייד.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...