Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מוסך איטלקי מומלץ לפני קניה ? : פיאט פנדה 2004, רובוטית, עם 144K ק"מ

yst279
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים , אני די נרגש - עומד לשדרג את הסובארו GX של מודל 2003, לפיאט פנדה רובוטית 69 כ"ס>מודל 2004>עם 144K ק"מ .זה אומר הבדל מהותי בצריכת הדלק. המוכר אמר לי שהרכב טופל מהיום הראשון שנרכש במורשה . לא בא לי לקנות רכב במחיר נמוך (6,000) ואח"כ להוציא עוד סכומים אסטרונומיים על בלת"מים . לכן , ארצה לדעת באילו מוסכים כדאי לבדוק איטלקית ישנה כזו לפני הרכישה . לסיכום, השאלות עצמן:

1.אשמח לדעת באיזה מוסך איטלקי באיזור פתח תקוה/יהוד/אור יהודה כדי לבדוק את הרכב לפני הקניה

2.אם מומלץ גם מכון וגם מוסך , אשמח לדעת האם יש מכון שמתמחה בבדיקת רכב איטלקי לפני קניה

3.האם אפשרי ללכת למוסך המורשה שבו הרכב טופל לדברי המוכר ולאמת היסטוריית טיפולים ? האם זה רלוונטי בכלל למקרה שלי ?

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסבירות גובהה , התקלה הראשונה שתצוץ ברכב שלך תקזז את כל החיסכון בדלק .

אם הסובארו שלך במצב טוב הייתי נשאר איתה , חוסך כסף לרכב חדש יותר ואז קונה.

ובלי קשר , קראתי הרבה המלצות בפורום על מוסך אוטו איטליה בפתח תקווה . אבל אני לא מכיר ואין לי נסיון איתם

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אני רוצה להוקיר כל אחד ואחד שהגיבו , זה ממש עוזר לי לקבל פרספקטיבה נוספת ...תודה . עשיתי חישוב שהדלק שאחסוך הינו 5,000 ש"ח בשנה , 500 ש"ח בטסט . זה כבר 5,500 ש"ח שנתי .

מעניין אותי איך אתם חורצים גורל התיקונים של מכונית מבלי לדעת בדיוק מה קורה איתה ? אולי היא קרובה לשלמות ?

בדיוק בגלל זה אני רוצה ללכת למוסכים הטובים ביותר לפני הרכישה .

יש לי עוד כמה אופציות - מה עדיף מביניהן?

18K ש"ח, פנדה עם 45K ק"מ>2009 >יד 1 >מורשה בלבד.

7.5K ש"ח, פנדה עם 80K ק"מ>2007 > יד 2> לא ברור איזה מוסך (מנוע חדש) .

7.9K ש"ח, פנדה עם 127K ק"מ>2005 >יד 1 >מורשה בלבד.

7.5K ש"ח, פנדה עם 135K ק"מ> 2006 >יד 3 >מוסך לא מורשה .

עריכה אחרונה על ידי yst279
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אציין שהייתה אצלנו פנדה במשפחה לא מעט שנים וצברתי עליה לא מעט קמ בתקופת הצבא. אציין גם שנהגתי על הפנדה החדשה יותר במשך כמה ימים וזה גם רכב נהדר.

למה אני חושב שאתה עושה טעות? יש לך רכב שאתה מכיר, הוא כנראה מתפקד וכרגע לא דורש הוצאות כבדות.

אתה רוצה להחליף אותו ברכב אחר שאתה לא מכיר בשביל לחסוך 5000 שקל בשנה כביכול בהוצאות הדלק.

אתה קונה רכב משומש עם 144K קמ, במצב הזה אין רכב מושלם, תידרש בו השקעה כספית של כ-1500 שקלים לפחות אני מעריך.

בנוסף לא משנה לאיזה מוסך תילך אין לו שום סיכוי לדעת אם רכיב יקר בפנדה התפגר לאחר שבוע אפילו. מספיק שרכיב יקר התפגר וכל החישוב שלך הלך לפח. הגיר הרובוטי למשל רגיש ומאוד יקר לתיקון...

אז בשנה הראשונה החסכון שלך מאוד גבולי ואני לוקח את התסריט שלך שההבדל בצריכת הדלק והביטוח הוא 5000 שקל ונפלת על רכב באמת מצויין. אם תקנה רכב פחות מצויין שדורש השקעה ראשונית גבוהה יותר או שתיפול הוצאה כבדה בהמשך לא יהיה שום חסכון ואפילו הפסד.

שדרוג ברמת הנסיעה אתה גם לא תרוויח אז בשביל מה להסתכן?

אם תקנה פנדה יקרה יותר עם קמ נמוך וגיר ידני אז יש סיכוי שזה שווה. סך הכל הפנדה באמת נהדרת וחסכונית ועם הגיר הידני לא תיתקל בתיקון היקר של הגיר הרובוטי.

אז ההצעה שלי היא או שתשקיע יותר/תמצא רכב עם נסועה נמוכה ובלי מכלול יקר לתיקון ומועד לפורענות (כמו גיר רובוטי) או שתמשיך עם הסובארו

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אציין שהייתה אצלנו פנדה במשפחה לא מעט שנים וצברתי עליה לא מעט קמ בתקופת הצבא. אציין גם שנהגתי על הפנדה החדשה יותר במשך כמה ימים וזה גם רכב נהדר.

למה אני חושב שאתה עושה טעות? יש לך רכב שאתה מכיר, הוא כנראה מתפקד וכרגע לא דורש הוצאות כבדות.

אתה רוצה להחליף אותו ברכב אחר שאתה לא מכיר בשביל לחסוך 5000 שקל בשנה כביכול בהוצאות הדלק.

אתה קונה רכב משומש עם 144K קמ, במצב הזה אין רכב מושלם, תידרש בו השקעה כספית של כ-1500 שקלים לפחות אני מעריך.

בנוסף לא משנה לאיזה מוסך תילך אין לו שום סיכוי לדעת אם רכיב יקר בפנדה התפגר לאחר שבוע אפילו. מספיק שרכיב יקר התפגר וכל החישוב שלך הלך לפח. הגיר הרובוטי למשל רגיש ומאוד יקר לתיקון...

אז בשנה הראשונה החסכון שלך מאוד גבולי ואני לוקח את התסריט שלך שההבדל בצריכת הדלק והביטוח הוא 5000 שקל ונפלת על רכב באמת מצויין. אם תקנה רכב פחות מצויין שדורש השקעה ראשונית גבוהה יותר או שתיפול הוצאה כבדה בהמשך לא יהיה שום חסכון ואפילו הפסד.

שדרוג ברמת הנסיעה אתה גם לא תרוויח אז בשביל מה להסתכן?

אם תקנה פנדה יקרה יותר עם קמ נמוך וגיר ידני אז יש סיכוי שזה שווה. סך הכל הפנדה באמת נהדרת וחסכונית ועם הגיר הידני לא תיתקל בתיקון היקר של הגיר הרובוטי.

אז ההצעה שלי היא או שתשקיע יותר/תמצא רכב עם נסועה נמוכה ובלי מכלול יקר לתיקון ומועד לפורענות (כמו גיר רובוטי) או שתמשיך עם הסובארו

רובוטי , מאחר שיש נהג נוסף שאין לו רשיון ידני ...

אני מחפש רכב שיעשה לי 1/18-22 בבינעירוני . לכן השדרוג . יש הצעות אחרות לרכבים זולים עם צריכה דומה ? שאולי יש להם גיר אוטומט....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם בשנה הראשונה יהיו הוצאות כבדות שמצטברת לכ-5000....הרי,שבשנה השניה אתחיל לחסוך. אני יוצא מנקודת הנחה שכמות התקלות היא לא אינסופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פה גולש שקנה פנדה רובוטית וביום שהלך לו המפעיל קלאץ הצעת המחיר היה בסכום של כמעט 5 ספרות.

ככה אתה מעוניין לחסוך?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקול הדעת שלך מוטעה ולא תואם למציאות.

אתה כנראה תתחרט על קנייה כזאת. רק התקלות של הגיר הרובוטי שיצוצו במקודם או במאוחר יעלו לך כמו שנה של דלק שלא לדבר על בלאי טבעי אחר של רכב בן 14.

ממליץ לך לשקול את הצעד הזה שוב. כמו כן גם המוסך הטוב בעולם לא יכול להבטיח לך שלא יהיו תקלות לרכב בן 14 דקה אחרי שתצא מבדיקה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^תודה על התגובה . מה אתה מציע לעשות במקרה כזה ?

לעלות לשנתון 2007/8/9? אולי ק"מ נמוך יותר ?

אולי גם וגם....

המטרה היחידה בשדרוג היא לחסוך בדלק.

אני רוצה לבצע זאת עם כמה שפחות נזק עתידי.

ברור לי מה לא לעשות . לא לקנות מודל 2004 .

אשמח לדעת מה כן לעשות .

אשמח לעצות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עלות של התקנת מערכת גז בסובארו שלך, אפילו מערכת משומשת. כמה שזכור לי הסובארו מתאימות להסבה לגז, אמנם צריכת הדלק תהיה דומה, אבל מחיר הגז נמוך משמעותית ממחיר של 95.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה נוסע בשנה ומה התקציב שלך?

אם התקציב הוא כמה הוא 5000-6000 שקל אין לך מה לחפש חסכון בדלק בתקציב כזה.

רכב בתקציב כזה מה שחשוב בו הוא העובדה שהוא מניע ונוסע.

כרגע יש לך אחד כזה, לא הייתי לוקח סיכון וקונה צרה צרורה של מישהו אחר שיישור הקו שלה יכול לעשות לך כמו עוד 2 רכבים כאלה וכל זה בשביל לחסוך כמה ליטרים של דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה נוסע בשנה ומה התקציב שלך?

אם התקציב הוא כמה הוא 5000-6000 שקל אין לך מה לחפש חסכון בדלק בתקציב כזה.

רכב בתקציב כזה מה שחשוב בו הוא העובדה שהוא מניע ונוסע.

כרגע יש לך אחד כזה, לא הייתי לוקח סיכון וקונה צרה צרורה של מישהו אחר שיישור הקו שלה יכול לעשות לך כמו עוד 2 רכבים כאלה וכל זה בשביל לחסוך כמה ליטרים של דלק.

שנתי זה 12,600 ק"מ

יומי יוצא 35 ק"מ

חודשי יוצא 1,050 ק"מ

שיהיה קנה מידה....

אין לי בעיה להשקיע גם 20 אלף ברכב ...

אבל הכי חשוב שיאכל 1:20 בינעירוני ושלא אצטרך לרוץ איתו למוסך....

יש חיה כזו בשבילי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקח רכב שעושה 1-12 ממוצע ורכב שעושה 1-18 ממוצע שזה בערך מה שאתה מבקש (1-20 בינעירוני).

ההבדל הנסועה שלך זה כ350 ליטר שהם כ2300 שקל.

זה סכום זניח. חפש רכב אמין ושומר ערך או תישאר עם שלך שכבר לא שווה כלום ולא מפסיד ערך.

אתה בכל זאת מתעקש לחסוך דלק והוצאות ולא אכפת לך משום דבר אחר? קנה סוזוקי אלטו אוטומטית.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...