Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ראשון דרך מכרז- החוויה שלי

SuperHBS
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שעשית עסקה לא טובה.

קנית רכב שנמכר ב-45 במחיר של 30.

אם אין יישור קו של 15 אלף (נדיר מאוד) הרווח כולו שלך.

נשמח אם תעדכן.

אגב, כמה כסף העלאת בתהמחרות? בסה״כ 2000₪?

כן סהכ 2000.

אני אעדכן פה את כולם כשאקבל את הרכב ואחרי הבדיקה ואעלה תמונות גם כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מפחד לספר לנו על איזה רכב מדובר ומה הנתונים שלו?

אתה חושש שננפה את כל האופציות ונמתין לך מתחת לבית כדי לגנות את המציאה?

כל הדיון הזה לא מעניין כל עוד אנחנו לא יודע באיזה דגם של רכב מדובר, כמה הוא נסע ואיזה יד הוא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מפחד לספר לנו על איזה רכב מדובר ומה הנתונים שלו?

אתה חושש שננפה את כל האופציות ונמתין לך מתחת לבית כדי לגנות את המציאה?

כל הדיון הזה לא מעניין כל עוד אנחנו לא יודע באיזה דגם של רכב מדובר, כמה הוא נסע ואיזה יד הוא.

ממש לא, בכל זאת קניתי רכב שנלקח למישהו מתחת לאף ואני לא רוצה שחמום מוח יחכה לי מחוץ לדלת. מעדיף לחכות טיפה ואז אפרסם. בכל מקרה הרכב יד 1 פרטי 105 אלף קילומטר.

פירסמתי את המחירון ואת מחיר הקנייה. כשארגיש יותר בנוח גם אפרסם תמונות ואת תוצאות הבדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה אחד השרשורים המוזרים ביותר שאיי פעם נפתחו על קורולה. בסוף מעז יצא מתוק ויהיה לרכב מנוע!

אכן הרפתקה לא קטנה ולא זולה

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בינך לבין סוחרים זה שהם יכולים לזרוק את הרכב שבוע במוסך בג'נין או רמאללה, ותמורת 500 ש"ח לעשות פחחות וצבע לכל הרכב + אם יש בעיות מכאניות, מסדרים להם על מנת שהרכב יסע והקונה יקנה. במקרה שלך, או ליתר דיוק במקרה של רובנו, זה ממש אבל ממש לא ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה לדרג את העסקה אבל לעובדה שאין שום אפשרות לבדוק את הרכב ו/או לוודא את מצבו צריכה להתבטא במחיר ובצורה משמעותית.

כמי שהשתתף בלא מעט מכרזים, נדיר מאוד שיש מציאות. יש סוחרי רכב שיש להם הסכם לא כתוב עם הכונס שהם יכולים להשתתף ללא מקדמה וצ'ק ביטחון. מה עוד שרוב המכרזים היום זה טלפונית,כך שאין אפשרות לדעת שום דבר. יש לא מעט משתתפים שנותנים מחירים הזויים שקרובים מאוד למחירון ולא ברור לי איך. בקיצור הכל בלוף ואחיזת עיניים. מגיע סוחר שרוכש מספר מכוניות ,גם אם "נופל"ברכב או שניים, שאר הרכבים מפצים על ההפסד.

גם כך קשה מאוד מאוד למכור רכב במחיר מחירון או אפילו קרוב למחירון. צריך לקחת זאת בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...