Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור עצוב על רכב חשמלי, יבואן רכב ושירות

צח
שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסוף שנת 2014 רכשנו מקרסו רנו פלואנס חשמלית(כן אותה רנו אגדית של בטר פלייס שהייתה אמורה להעלות את ישראל על מפת תעשיית הרכב החשמלי העולמית), הרכב נמכר כרכב חדש עם 0 ק״מ כאשר היד הראשונה היא קרסו מוטורס, הם קנו את הרכבים מבטר פלייס אחרי הקריסה ומכרו אותם עם אחריות לשלוש שנים על הרכב וארבע על הסוללה. בכתב אחריות ציינו משהו על דעיכה טבעית שלא במסגרת האחריות, עכשיו אנחנו כמעט ארבע שנים אחרי עם דעיכה ברמה שנורות והודעות תקלה צצות להם בלוח שעונים, בלי טסט(כי איזה מכון רישוי יעביר רכב עם נורות תקלה), רכב שכבה בזמן נסיעה ושירות לקוחות לא משהו.

התשובה הרשמית שלהם היא שלאחר בדיקה הסוללה נמצאה תקינה בקיבולת של 58% מהמקור והייצרן לא נותן אחריות על דעיכה טבעית(לפני שנתיים הנתון לדעיכה טבעית היה 72% ולפני שנה 62%), אבל בגלל הקיבולת הנמוכה הרכב כבה בזמן נסיעה ואסור לי לנהוג בו אלה לשנע אותו בגרר מהמוסך.

כשאמרתי שהמשפט לא ברור כי איך יכול להיות שהסוללה תקינה אבל לא תקינה הם חזרו על המשפט שוב:)

אוקיי אז מה הפתרונות?

1.להחזיר את הרכב לחברה ולקבל 35,000 ש״ח(לא תודה אני רוצה את האוטו)

2.לקנות סוללה חדשה ב-35,000ש״ח(גם לא תודה הרכב באחריות אתם אמורים להחליף או לשפץ כמו שעושים בטויוטה)

אמרתי שאני לא מוכן לקבל את הרכב ושמבחינתי שישאר במוסך כי אין לי מה לעשות עם רכב שאי אפשר לעשות בו שימוש.

אתמול בצעד חד צדדי אחרי כמעט חודש הם שלחו את הרכב עם גרר והורידו ברחוב שליד הבית שלי..

הצעות איך להתמודד עם החברה הזאת יתקבלו בברכה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 254
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נגיד שיחליפו לך סוללה ואז עוד 3-4 שנים שוב הרכב יתפגר, מה תעשה איתו?

אותו פרוצדורה. להשאיר את הרכב במוסך ולפתוח אשכול חדש בפורום.

עברו כמעט 5 שנים מיום רכישת הרכב לכן אינני רואה סיבה טובה שהייצרן או הייבואן השתתפו בעלות המצבר.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו כמעט 5 שנים מיום רכישת הרכב לכן אינני רואה סיבה טובה שהייצרן או הייבואן השתתפו בעלות המצבר.

אבל הוא ציין שניקנה בסוף 2014 ויש 4 שנות אחריות על הסוללה- משמע שאמור ליהיות עדיין באחריות...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת איתם לבית משפט?

ולמה לא לקחת 35000?

נגיד שיחליפו לך סוללה ואז עוד 3-4 שנים שוב הרכב יתפגר, מה תעשה איתו?

הרכב שווה לי הרבה יותר, התחזוקה זולה מאוד אין שמנים, רצועות פלאגים וכאלה מעבר לזה הנסיעה שלו מדהימה.

במידה והסוללה תהיה חדשה היא אמורה להחזיק 5 שנים לפחות, הם מכרו לנו את הרכב עם סוללה בת שנתיים שלא הייתה בשימוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נקנה לפני פחות מארבע שנים וזה לא מצבר 12v, זאת הסוללה הראשית שמניעה את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שווה לי הרבה יותר, התחזוקה זולה מאוד אין שמנים, רצועות פלאגים וכאלה מעבר לזה הנסיעה שלו מדהימה.

במידה והסוללה תהיה חדשה היא אמורה להחזיק 5 שנים לפחות, הם מכרו לנו את הרכב עם סוללה בת שנתיים שלא הייתה בשימוש.

אתה בטוח שהרנו שווה לך יותר בהתחשב בכך שאם תחזיק אותו במשך 4 שנים לא יהיה לו ערך גרט בשוק החופשי?

לצורך דוגמה אם תרכוש רכב רגיל ב- 35 אלף ₪ (ונעזוב רגע את ההבדלים באיכות הנסיעה) ונניח תקופת אחזקה של 4 שנים (שהיא תקופת החיים של הסוללה ברנו) ירידת הערך צפויה להיות סביב 10 אחוז לשנה, כלומר ירידת ערך לארבע שנים בסך של כ- 11,000₪ (3,500₪ + 3,100₪ + 2,800₪ + 2,500₪). כלומר לאחר 4 שנים תוכל למכור את הרכב במחיר של 24 אלף ₪. ברנו כאמור תישאר עם אפס ₪.

האם הרנו תחסוך לך בתקופה הנ״ל על הוצאות תחזוקה ועל הוצאות דלק (יש עלויות חשמל) יותר מ- 24 אלף ₪?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה אליהם בדחיפות בכתב עם פירוט כל הדרישות שלך והתרעה אחרונה לפני תביעה.

לא יסכימו שוב - קח במהירות ה35 אלף שקל. תבע אותם בבית משפט לתביעות קטנות - תצטרך הערכת שמאי לשווי הרכב לפני "שתמכור" הרכב חזרה לקרסו ועל ההפרש מההערכה ל35 אלף שקל תגיש תביעה.

אם תזכה במשפט ואכן תקבל המקסימום האפשרי אז יש סיכוי לא רע שבפועל תקבל יותר ממה שהיית מקבל בשוק החופשי על הרכב.

לא נשמע לי שזה סיפור שיכול להיגמר בטוב ולטובתך בלי תביעה.

לחלופין תגיש תביעה על 35 אלף ש"ח בלבד ועד שהתביעה תתברר תהיה חודשים בלי הרכב ויש סיכוי מסויים שגם לא תקבל מלוא הסכום.

האם בכלל יש לקרסו סוללות חדשות לרכב הזה או כולן כבר ישנות?

עריכה: הבסיס לתביעה צריך להיות נושא הגדרת "דעיכת הסוללה" שהם משנים אותו כל שנה לפי מה שאתה אומר וזה בעצם אולי סותר חוזה האחריות על הסוללה שקיבלת בקניית הרכב. אם בית המשפט לא יכיר בסעיף מקפח זה אז ספק אם התביעה תתקבל.

עריכה אחרונה על ידי student
בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את ה35K, תגיד תודה יפה ותמשיך הלאה בחיים. על פניו, זו הצעה מאוד נדיבה מצידם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צח שלום,

אני רואה שאתה חדש בפורום, אני מקווה שקיבלת מענה לשאלותיך.

בעניין אחר, לא פחות חשוב, בסמלון שלך מופיעה 205GTI - מה הסיפור שלה ?

חיה וקיימת ? או היסטוריה רחוקה ?

תודה

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

27000 אש"ח ירידת ערך ב4 שנים, עם חסכון ב"דלק" וטיפולים, מדהים, זאת הפרסומת הכי טובה לרכב חשמלי.

לא חושב שמגיע לך אחריות על בלאי, זה לא רכב היברידי, הסוללה פה היא כל מקור האנרגיה והם ציינו במפורש שהם לא מכסים בלאי, והדעיכה היא בהחלט בלאי, הייתי מנסה להוריד מחיר סוללה חדשה ככל האפשר וממשיך עם הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צח שלום,

אני רואה שאתה חדש בפורום, אני מקווה שקיבלת מענה לשאלותיך.

בעניין אחר, לא פחות חשוב, בסמלון שלך מופיעה 205GTI - מה הסיפור שלה ?

חיה וקיימת ? או היסטוריה רחוקה ?

תודה

סיפור ישן, אני בפורום מ-2004

הרכב עדיין קיים ונמצא בפ״ת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...