Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטם צבע, יישום נוסף לאחר שבוע, אפשרי? (כותרת נערכה)

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי לפני שבוע גלייז לכל הרכב עם הכנה טובה לפני של פלסטלינה וניקוי עם סבון חזק , לאחר מכן יישמתי אוטם אך זה מטבע הדברים לקח הרבה זמן וניכנסתי לשעה שכבר היה בה לחות על הרכב , אך יישמתי למרות זאת את האוטו וניגבתי לאחר חצי שעה , אני לא בטוח כמה האוטם נקשר טוב לרכב בגלל הלחות .. השאלה שלי אם אפשרי ליישם עכשיו את האוטם שוב לאחר שטיפה רגילה וייבוש ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהפרש זמן כל כך קצר, אפשרי בהחלט. נקה את הרכב טוב,ייבש

ותעבור שוב עם אוטם צבע.

אני אגב עובר לפעמים ללא טיפול גם לאחר חודש חודשיים לפעמים יותר. (כשאני ממש לחוץ בזמן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מיהרת אחרי חצי שעה?

אתמול יישמתי מנזרנה השארתי את הרכב בחניון 4 שעות והורדתי , היום (. 24 שעות אחרי) אשלים את

הטיפול עם בלאק ווקס של כמיקל גייס מעל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוב.

אתה חייב לתת לאוטם להתאחות סופית כי להתחבר מעל הצבע לפחות שבוע.

עדיף שתשאל שפני שאתה מבצע משהו, כי אתה מטעה את מי שקורא את הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה ליישם גלייז - אוטם צבע - ווקס, בהנחה שבוחרים בחומרים המתאימים.

ועד כמה שזכור לי לפי פירוט החומרים שהוא רשם, האוטם צבע מתאים ליישום על הגלייז שהוא בחר.

אבל כן יש גלייזים למיניהם שלא מתחברים עם אוטמי צבע כמו טריפל של Auto finesee.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRP עם PL זה אחד השילובים הטובים שקיימים. אין שום בעיה לשלב ביניהם,נהפכו.

אישית יישמתי את השילוב הנ"ל כמה וכמה פעמים.

הוא זוכה לשלל ביקורות חיוביות בכל פורום בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של 3 יישומים כמו שנאמר srp +מנזרנה שילוב מעולה אצלי אני גם מוסיף לאחר יום את הווקס השחור של כימיקל גייס (480 באוטוסטטר) והתוצאות הן בערך 5-6 חודשים של מראה טוב רטוב ומבריק באופן יחסי כמובן כי האוטו הוא שחור ולא עבר פוליש ( דוחה את זה כל הזמן עכב מחיר יקר 2000 שקל) אבל מניח שזה הכי קרוב לפוליש אני יכול להגיע ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SRP עם PL זה אחד השילובים הטובים שקיימים. אין שום בעיה לשלב ביניהם,נהפכו.

אישית יישמתי את השילוב הנ"ל כמה וכמה פעמים.

הוא זוכה לשלל ביקורות חיוביות בכל פורום בעולם.

אם תראה לי בעל מקצוע אחד בחול שמשתמש בSRP אני אודה לך,חומר זוועה,וגם שהוא היה חדש לפני הרבה שנים לא סבלתי אותו.

לגבי החיבור בין גלייז לוקס {או יותר גרוע אוטמים סינטתיים},זה ידוע שהיצרנים התחילו לשווק את הגלייזים נאמר שזה עוזר לוקס להיקשר טוב יותר לצבע,אבל לאחר לא מעט מבחנים שביצעתי וקראתי עליהם הוכח חד משמעית שזה בדיוק הפוך.

זה לא כמו ליישם פריימר של קואטינג ואז ליישם קואטינג.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב בין SRP ל PL הוכיח את עצמו שנים. אני עצמי לא נתקלתי בשום בעיה עם השילוב.

זה לא אומר שזה מתאים לכולם.

קח בחשבון שגלייז הוא בפועל פוליש עדין שמנקה את הפח ללא גילוח, ובנוסף ממסך חלק מהסוורילים העדינים. (ממלא אותם) זו הסיבה שהוא מומלץ לצבעים שעברו פולישים רבים/רכבים ישנים שהלכה שלהם לא במיטבה. לכן הוא פתרון אידיאלי עבורם.

חוץ מזה, שום דיטיילר לא יעשה עבודת דיטיילינג לרכב ללא פוליש כהכנה ראשונית

כך שגלייז מיותר במידה ועושים פוליש. (זה הרי ברור לך)

מסכים שהיום אחרי שעברנו כברת דרך בנושא הדיטיילינג, הטכניקות השתפרו/חומרים עמידים יותר/ציפויים אקזוטיים וכד'. כך שאין ממש צורך בגלייז - כי יש פתרונות טובים ונוחים יותר עם תוצאה עדיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...