Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2015

יוסי טל
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקליאו מוכרת יותר טוב מהאיביזה באירופה. בכל אופן מסכים שהתיבה לא שיא האמינות, אבל בניגוד לוואגית עם DSG משנתונים מסויימים, פה הקנייה פחות מפחידה. אני בכל מקרה הייתי הולך על הגרסה הידנית במיוחד אם האופציה השנייה היא רובוטית, מכל יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה היחס באירופה בין הידניות לאוטומטיות, אבל פה בארץ האוטומטיות שולטות ויש בעיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שומע הרבה כי רנו מוכרת הרבה פחות מאשר vag.

Sent from my iPad using Tapatalk

מסכים,אבל אם תקח את חתך הגולשים בפורום לעומת בעלות על הדגמים הנ"ל{יש לא מעט בעלי קליאו בפורום} תראה שההבדלים לא כאלה גדולים.

ובכל מקרה התלונות מתרחשות בתדירות נמוכה יותר ברנו {בקילומטראז גבוה יותר}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 אלף זה לא הרבה, מה שאני חושב שאנחנו שומעים על פחות מקרים בגלל שיש פחות מכוניות, יש פה בפורום שירשור תקלות שים לב לק״מ זה מופיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה עד כמה זה קורה ומהם האחוזים, יש עדיין המון רכבי קליאו בארץ ובאירופה והתופעה בהחלט קיימת אבל לא באותו הסדר גודל של חלק מרכבי וואג. בוא תזרוק נגיד הערכה, כמה מרכבי קליאו אוטומטיות ייתקלו בתקלה הזו? 10%? 20? 30? 100 בסופו של דבר? מה גודל התקלה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לעשות סטטיסטיקה כזאת - ברכבים אשר נוסעים רק בעיר או לרוב בעיר, האחוז יהיה יותר גבוה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה עד כמה זה קורה ומהם האחוזים, יש עדיין המון רכבי קליאו בארץ ובאירופה והתופעה בהחלט קיימת אבל לא באותו הסדר גודל של חלק מרכבי וואג. בוא תזרוק נגיד הערכה, כמה מרכבי קליאו אוטומטיות ייתקלו בתקלה הזו? 10%? 20? 30? 100 בסופו של דבר? מה גודל התקלה פה.

אולי אולי ליבואן יש מידע על אחוז התקלות בארץ, לנו אין ממש איך לדעת.

באירופה הקטגוריה של הסופר-מיני עדיין נשלטת בתיבות ידניות, ואין הרבה רכבים אוטומטיים(ספציפית בקליאו זה ממש מחזה נדיר) - ולכן באירופה עוד קשה לדעת.

בפורום מן הסתם מגיעים הרבה פעמים אחוז של תקלות, מי שאין לו תקלות ולא גולש קבוע לא יתחבר לפה כדי לא להתלונן(כי הוא לא מודע להן) - אגב אני נוגע ב40 אלף ובגלל השרשורים פה אני בבהלה שהנה עוד שניה המוח גיר שובק(חס וחלילה) - אני מאוד מקווה שלא אחווה שום בעיה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בפורום בחור בשם מקס שעובד עם ציי רכב ושכבר הביא סטטיסטיקות (מחרידות) של רכב וואג, אין לו משהו דומה לגבי הקליאו?

לא צריך מדגם ארצי או בינלאומי, מספיק צי רכב גדול כדי לקבל סוג של הערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נוסע על איביזה 2011 שעברה מכטרוניקס בעבר.

לחבר יש רנו קליאו שהלך הגיר,לא זוכר בכמה ק"מ אבל 4000 תיקון עלה לו.

ללא ספק הבעיה של DSG נפוצה יותר ואחת הסיבות היא שיש יותר רכבים עם הDSG לעומת הקליאו.

לדעתי אם אתה מחפש רכב עם אמינות טובה תוותר,אם אתה רוכש את הרכב בכל זאת,קח בחשבון שיכול לבוא יום ותצטרך להיפרד מסכום נכבד..

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני נוסע בקליאו ידנית 2013 0.9T (דגם collection המפואר). רכב זריז יפה מבפנים ומבחוץ ומהנה מאד לנהיגה. אצלי שנה אחת. ללא שום תקלות מלבד טיפול שנתי וחידוש רפידות בלם.

חסרונות:

א. רעשי רוח במהירות מעל 80 קמ"ש שמתגברים מאד ככל שמאיצים.

ב. מערכת מולטימדיה שנראית מדהים, אבל הסנכרון עם הטלפון גרוע, המיקרופון המובנה חלש (החלפתי בעזרת מתקין מערכות שהיה צריך להלחים כי אין שקע כניסה רגיל), וכדי להתקין מצלמת רוורס יש צורך בעדכון תוכנה במאות שקלים.

ג. שדה ראיה מאד מוגבל לאחור בצדדים בגלל חלונות צד קטנים.

אם החסרונות האלו מקובלים עליך, ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...