Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב שני למשפחה עד 15,000 ש"ח

az84
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מחפש רכב שני למשפחה שנועד בעיקר לנסיעות עירוניות קצרות מאוד (בעיקר להוציא את הילדים מהגן)

הרכב בקושי יסע, משהו כמו 5 ק"מ ביום בממוצע, ככה שבשנה יעשה גג 2,000 ק"מ

חשוב לי שלרכב יהיה תא מטען סביר כדי שתיכנס בפנים עגלת תינוק (העגלה יחסית גדולה)

ושיהיה בטיחותי כמה שניתן בתקציב הדל שלי

בגלל שהרכב בקושי יסע, אני לא רוצה להוציא הרבה על הרכב, עדיף עד 15,000 ש"ח.

המליצו לי על שברלוט קרוז 2011 (אני יודע שבשנתון 2009+2010 היו בעיות בגיר), יש לו 6 כריות אויר, ABS וחיצונית הוא נראה טוב

ביד 2 אפשר למצוא קרוז 2011 בטווח מחירים של 10-12 אלף

המחיר מאוד מפתה, אז השאלה שלי היא האם הרכב הזה מתאים לצרכים? האם הוא שווה את המחיר? (אני יודע שיש לו סטיגמה לא טובה)

ואם יש לכם הצעות אחרות אשמח כמובן לשמוע

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שרכב זה פתרון סביר לבעיה של הוצאת הילדים מהגן. ניסית לחשב כמה תעלה מונית הלוך חזור, רק בימים שבהם לא הגיוני או סביר ללכת ברגל?

ההתעסקויות, הטיפולים, הטסט, הביטוח, חביבי זה הרבה כסף.

גם לא נראה לי שתעבור את ה1500 ק"מ לפי החשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי זה הפתרון היחידי, מוניות זה לא הפתרון מכל מיני סיבות (אין זמינות, אין כסאות ילדים ועוד)

בכל מקרה לקחתי בחשבון את העלויות הנוספות כמו הטיפולים (בשאיפה שלא יהיו הרבה) הטסט והביטוח (זה רכב שני, אפשר לעשות ביטוח מוזל).

בגלל זה אני מחפש רכב שלא יהיה יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז יכולה להיות אופציה טובה, רק תחפש אחת ששופץ לה הגיר. (ב-2011 עד 2013 גם היו בעיות גיר שתוקנו ע"ח היצרן) אבל בניגוד ל-2009/2010 המנוע יותר חזק ויותר אמין.

אופציה סולידית יותר תהיה מיצובישי לנסר 2009, או מאזדה 3 מ-2008 שנסחרת במחירים נמוכים בגלל עודף היצע עצום.

גם פוקוס סטיישן מ-2009 תכנס בתקציב.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...