Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין שתי הצעות ביטוח מקיף - צריך את דעתכם

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני רוצה לחדש ביטוח למאזדה 2 2017, לכל נהג מעל 24, ללא שלילות\תביעות\תאונות וכו'..

עיקרי ההצעות:

בדלק-מוטורס (דרך שלמה חברה לביטוח) הציעו לי:

חובה-1228 מקיף-3414 סה"כ-4642

כיסוי צד ג' - עד 1,000,000 עם השתתפות 1,500

הגנה משפטית - עד 30,000 עם השתתפות 465

תיקון נזק לרכב שגילו עד 24 חודשים בחלפים מקוריים חדשים במוסך "הסכם", עם השתתפות 950

כינון אוטומטי לאחר תיקון נזק

לרכב שגילו 12-24 חודשים יינתן פיצוי של 10% מעל המחירון לקניית רכב בדלק מוטורס במקרה של

גניבה/אבדן מוחלט.

וכמובן כל השאר..רכב חליפי, גרירה, שמשות וכו'

באיילון (דרך מועדון "חבר"):

חובה-1424 מקיף-2998 סה"כ-4422

כיסוי צד ג' - עד 600,000 עם השתתפות 675\844 (מעל או מתחת לגיל 30)

הגנה משפטית - עד 25,000 (לא כתוב השתתפות עצמית)

תיקון נזק במוסך "שירות 2000" - השתתפות עצמית 675\844 (מעל או מתחת לגיל 30)

כינון אוטומטי לאחר תיקון נזק

וכמובן כל השאר..רכב חליפי, גרירה, שמשות וכו'

בנוסף הם מציעים חבילת VIP: החלפת גלגל, אספקת דלק, מונית במקרה של תאונה..וכל מיני שטויות

כיוון שההבדל הוא רק 200 ש"ח, ההתלבטות שלי היא בנוגע לסעיף של פיצוי 10% מעל המחירון לרכישת רכב בדלק-מוטורוס.

במידה והרכב טוטלוס, האם אוכל לקנות רכב חדש מדלק-מוטורס עם הפיצוי הנ"ל ואז למכור אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההצעה בדלק מוטורס טובה יותר בעיקר כי הכיסוי הביטוחי הוא טוב יותר

כיסוי צד ג' של 600 אלף שקלים זה מאוד נמוך, מליון זה עוד סביר. לצורך השוואה אני ב3 שנים האחרונות תמיד קיבלתי כיסוי של 1.5 עד 2 מליון.

אני חושב שכדאי שתעשה בדיקות נוספות כי בבדיקה זריזה בWOBI על נתונים כמו שלך (שהם גם כמו שלי חח) קיבלתי הצעות טובות יותר משני אלו וחלקן אפילו זולות יותר. מציע לבדוק בGO וב-כלל, שניהם נתנו לי השנה הצעות מעולות.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לא מעט רכבים ששווים לא מעט כסף, חוץ מיזה תמיד אני חושב על המקרה הגרוע ביותר - אם קורה ועשית תאונת שרשרת? מה אם עשית נזק לאוטובוס? מה עם עשית נזק לרכוש שהוא לא בהכרח רכב? יכול להיות שבאחד המקרים האלו הנזק יעלה על 600 אלף שקל - לא תמיד אפשר לדעת ואני חושב שלא צריך לקחת סיכון, בטח לא במקרה שיש חברות שמציעות כיסויים כאלו כסטנדרט והעלויות זהות +-.

נשמח אם תעדכן בהצעות נוספות שקיבלת :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יש לא מעט רכבים ששווים לא מעט כסף, חוץ מיזה תמיד אני חושב על המקרה הגרוע ביותר - אם קורה ועשית תאונת שרשרת? מה אם עשית נזק לאוטובוס? מה עם עשית נזק לרכוש שהוא לא בהכרח רכב? יכול להיות שבאחד המקרים האלו הנזק יעלה על 600 אלף שקל - לא תמיד אפשר לדעת ואני חושב שלא צריך לקחת סיכון, בטח לא במקרה שיש חברות שמציעות כיסויים כאלו כסטנדרט והעלויות זהות +-.

נשמח אם תעדכן בהצעות נוספות שקיבלת :)

הצעה נוספת שקיבלתי מכלל ביטוח:

כיסוי צג ג' - 2,000,000 השתתפות 1100

הגנה משפטית 25,000 השתתפות 250

כל נהג מעל גיל 24

כל השאר די דומה ו\או לא קריטי

חובה - 1203

מקיף - 2362

סה"כ - 3565

אגב, אם בוחרים באפשרות של 2 נהגים נקובים, יש להם מסלול שבו מקבלים מצלמה לרכב שמתחברת

לאפליקציה מסוימת, ואז אין השתתפות עצמית במקרה של תאונה (ללא קשר למי אשם..)

במסלול הזה המחירים היו:

חובה אותו מחיר

מקיף - 1962

בינתיים מחכה לכמה הבהרות מדלק-מוטורס, אבל כרגע נראה לי שאני אלך על ההצעה של כלל. תודה על העצה אגב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה 2 טיפות מים להצעה שאני קיבלתי מהם, אם 2 נהגים מספיק לך בפוליסה אז מציע לבדוק גם מה ההצעות של המתחרים לשם השוואה, מניח שבדקת עד עכשיו רק כל נהג..

אגב לא יודע אם אמרו לך אבל בהצעה בכלל יש אפשרות להפעלת נהג מזדמן 10 פעמים בשנה בעלות של 25 שקלים ביום, אז אם אין צורך בהרבה נהגים וזה רק אחת ל.. יכול להיות שההצעה שלהם מעולה בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה 2 טיפות מים להצעה שאני קיבלתי מהם, אם 2 נהגים מספיק לך בפוליסה אז מציע לבדוק גם מה ההצעות של המתחרים לשם השוואה, מניח שבדקת עד עכשיו רק כל נהג..

אגב לא יודע אם אמרו לך אבל בהצעה בכלל יש אפשרות להפעלת נהג מזדמן 10 פעמים בשנה בעלות של 25 שקלים ביום, אז אם אין צורך בהרבה נהגים וזה רק אחת ל.. יכול להיות שההצעה שלהם מעולה בשבילך.

בדקתי גם אופציה ל2 נהגים בשאר המקומות. זה מוזיל בכ300-400 ש"ח סה"כ.

לא הכרתי את האפשרות של נהג מזדמן, נשמע אידיאלי האמת. אני אבדוק איתם..

עוד לא החלטתי מה אני חושב על המצלמה הזו שהם מציעים. היא מתחברת לאפליקציית NEXAR

ואמורה לזהות תאונה ולדווח ישירות למוקד של כלל. יש לך או למישהו כאן נסיון עם זה?

באופן כללי השמשה במאזדה 2 עמוסה מאד מלכתחילה ולכן לא התקנתי מצלמה עד כה, אז אני לא מתלהב מהרעיון הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...