Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות\דיס-המלצות על בר מים

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חמישי שמח :)

אני בעיצומו של סקר שוק לפני קניית בר מים (נמאס לסחוב שישיות) ועומדות בפני 2 אפשרויות:

תמי4 במסלול של 4 שנים:

יתרונות: אמין

חסרונות: יקר מאוד אם מסכמים את כל התשלומים + התקנה + רכישה

מכשיר עלום שם (ראיתי את זה: https://homecenter.co.il/catalogue/product/19770)

יתרונות: מחיר (רכישה + התקנה, יסתכם בכ800 ש"ח וזהו)

חסרונות: מכשיר עלום שם, אמינות כנראה לא טובה לעומת תמי4, כנראה שבתקלה לא יהיה למי לפנות.

אמור לשרת אותי ואת אשתי שרוב היום שנינו מחוץ לבית + עוד זאטוט שבדרך.

חישבתי את זה ככה שבמידה והמכשיר עלום השם יחזיק לפחות שנה וחצי, החזרתי את ההשקעה למול שישייה בשבוע (12 ש"ח).

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה זה דיס-המלצה?

ועכשיו ברצינות (ובלי ג'יבריש):

המכשיר של הום סנטר לא כולל סנן, הוצאה שצריך להכניס בחשבון. בנוסף מים עולים כסף, וכנל גם החשמל שנדרש לחימום וקירור של שני מיכלים צמודים ולא מבודדים (זה המצב במכשירים הזולים).

זה עדיין זול יותר ממים מיניראליים.

תמי 4 יצרוך פחות חשמל, איכות הסינון שלו טובה יותר ויש גם נורת uv, אבל העלות השנתית גבוהה.

היות והתמי מיוצרים בישראל (ממה שידוע לי), לא ניתן למצוא סנן חלופי בשוק ללא ביצוע מעקף. לאלקטרה בר שהוא מכשיר סיני יש חלפים בשפע.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה יודע מה זה דיס המלצה (ואם לא - ההפך מהמלצה)

בכל אופן כמה שאני יודע, תמי4 (או חלק מהדגמים) מיוצרים בסין.

מה איכות המכשירים של אלקטרה? זה גם עלות של תשלום חודשית?

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בבית יש בר מים שנרכש כחבילה עם מערכת אוסמוזה דרך חברת 'צלול'.

אנחנו מאוד מבסוטים מהמחיר, מהמוצרים וגם מהשירות. שותים הרבה ומשתמשים בו גם למילוי סירים.

אם תיכנס לאתר שלהם אז הבר שיש לנו זה ה ocean bar.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

קח בחשבון :

1) תמי די כובלים אותך. לא תוכל לשים מעקף על הבר כדי להוריד עלויות או לחבר אותו למערכת סינון. מה שמביא אותי ל:

2) סינון של בר הוא לא הכי טוב בעולם. המים טעימים יותר ממי ברז, בהחלט. אבל הסינון עצמו לא חזק במיוחד. כמו כן, המכשירים האלו רגישים לאבנית, מה שמביא אותי לסעיף:

3) בכל המסננים, גם של תמי וגם של "עלום שם", יש סיליפוס. יש אנשים שלא מוכנים לגעת בזה, יש אנשים שזה לא משנה להם, אני אומר- לידיעה. במידה ולא חשבת על זה.

ZX, לדעתי עשית בשכל. מים מעולים מהאוסמוזה, קרים וחמים עם הבר.

נקמיצ'י.

הבר עצמו לא מסנן כלום. המסננן שמחובר אליו מבצע את הסינון.

אלו של תמי זהים לכל שאר המסננים בשוק מבחינת רמת הסינון, כך שזה לא פקטור בעת בחירת הבר.

עריכה אחרונה על ידי ברווז

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה דיס-המלצה?

ועכשיו ברצינות (ובלי ג'יבריש):

המכשיר של הום סנטר לא כולל סנן, הוצאה שצריך להכניס בחשבון. בנוסף מים עולים כסף, וכנל גם החשמל שנדרש לחימום וקירור של שני מיכלים צמודים ולא מבודדים (זה המצב במכשירים הזולים).

זה עדיין זול יותר ממים מיניראליים.

תמי 4 יצרוך פחות חשמל, איכות הסינון שלו טובה יותר ויש גם נורת uv, אבל העלות השנתית גבוהה.

היות והתמי מיוצרים בישראל (ממה שידוע לי), לא ניתן למצוא סנן חלופי בשוק ללא ביצוע מעקף. לאלקטרה בר שהוא מכשיר סיני יש חלפים בשפע.

תמי 4 לא מיוצרים כבר בארץ. היה לי פעם מקרה של נורה שהגיע כשעל האריזה מופיע הלוגו של מיוצר בישראל אבל על הנורה היה מוטבע MADE IN HUNGARY.

לתמי 4 יש אישור ת"י 5452. אני לא יודע אם לאלקטרה יש אישור מקביל (WARAS, NSF 61 או מקבילים) אבל לא הייתי קונה מכשיר בלי אישור כלשהו להתאמה לשימוש במי שתיה במיוחד אם מדובר במכשיר שמחמם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש,

קח בחשבון :

1) תמי די כובלים אותך. לא תוכל לשים מעקף על הבר כדי להוריד עלויות או לחבר אותו למערכת סינון. מה שמביא אותי ל:

2) סינון של בר הוא לא הכי טוב בעולם. המים טעימים יותר ממי ברז, בהחלט. אבל הסינון עצמו לא חזק במיוחד. כמו כן, המכשירים האלו רגישים לאבנית, מה שמביא אותי לסעיף:

3) בכל המסננים, גם של תמי וגם של "עלום שם", יש סיליפוס. יש אנשים שלא מוכנים לגעת בזה, יש אנשים שזה לא משנה להם, אני אומר- לידיעה. במידה ולא חשבת על זה.

ZX, לדעתי עשית בשכל. מים מעולים מהאוסמוזה, קרים וחמים עם הבר.

נקמיצ'י.

הבר עצמו לא מסנן כלום. המסננן שמחובר אליו מבצע את הסינון.

אלו של תמי זהים לכל שאר המסננים בשוק מבחינת רמת הסינון, כך שזה לא פקטור בעת בחירת הבר.

לא אכפת לי ממים מסוננים, לא אכפת לי מטעם (הכוונה שלא משנה לי מינרלים או מהברז) כן רוצה מים קרים נגישים ולא לסחוב שישיות ולשים בקבוקים במקרר. זו המטרה נטו

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי 4 לא מיוצרים כבר בארץ. היה לי פעם מקרה של נורה שהגיע כשעל האריזה מופיע הלוגו של מיוצר בישראל אבל על הנורה היה מוטבע MADE IN HUNGARY.

מה לא ברור? האריזה יוצרה בישראל... :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי4 משומש + סנן חיצוני (איכותי). אם יש לך 2 ידיים ימניות טובות - זה הכי משתלם.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכפת לי ממים מסוננים, לא אכפת לי מטעם (הכוונה שלא משנה לי מינרלים או מהברז) כן רוצה מים קרים נגישים ולא לסחוב שישיות ולשים בקבוקים במקרר. זו המטרה נטו

למחוק.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמי4 משומש + סנן חיצוני (איכותי). אם יש לך 2 ידיים ימניות טובות - זה הכי משתלם.

מה הכוונה סנן מקצועי? זה מבטל את הצורך של מסנן מקורי יקר? אם תוכל לפרט זה יהיה מושלם.

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לבקשה לפרט. כל חודש לשלם 50 שח על הזכות לקבל סנן ונורה מחרפן אותי. נכון שזה כולל אחריות אבל כמעט ואין תקלות ומבחינתי הייתי מת להעיף את הדבר הזה ולהשתמש בבריטה ומשם למקרר .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סנני פחם אמריקאיים מצויינים של Omnipure ו- PENTEK (ובטח יש עוד חברות).

ב"צלול" הייתי קונה אותם ב 100 שח, עד שיום אחד מצאתי אותם בטמבוריה ליד הבית ב....חצי המחיר.

את המכשיר פותחים ופשוט מבצעים את המעקף מבפנים (מוציאים את הצינורות שהולכים לסנן - כניסה ויציאה, ומחברים את ה"כניסה" לברזים החשמליים שתלויים בצד).

קונה מכשיר משומש תקין ב 300-400 שח ועובד איתו שנים עד התקלה הראשונה. אם הוא עדיין טוב, מחפש תורם איברים ב 150-200 שח ומשם מתקדם הלאה.

את הסנן מתקינים על קו הכניסה.

-----------------

ובאותו עניין:

לפני כמה ימים חברת החשמל עשתה פאדיחה עם המיתוג (או השד יודע מה) והזרימה לכל איזור פסגות אפק בראש העין (לרבות השכונות הישנות וכפר קאסם) מתח גבוה.

התוצאה: אלפי מכשירי חשמל שניזוקו - וכמעט בכל המקומום התמי4 שבק חיים.

אממה, מסתבר שיש למכשירים האלו הגנה פנימית לנחשולי מתח המבוצעת ע"י התקנה VARISTOR על לוח הכניסה. הרכיב הזה למעשה "מתאבד" בנחשול מתח וגורם לקצר מכוון (או נתק, תלוי איך מרכיבים אותו). חזרתי הביתה ומצאתי את המאמ"ת ה"ראשי" + ה"מטבח" למטה.

החלפתי את הלוח בתמי4 (זה עם ה VARISTOR) עם התורם איברים שיש לי + פיוז חדש, והמכשיר קם לתחיה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...