Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהו אפיק חיסכון מומלץ לסכומים קטנים חודשי?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת.

סכומים קטנים, כ-500 לחודש.

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני פשוט פתחתי חשבון נוסף שאליו אני זורק את העודפים. היום התשואות שואפות לאפס וכל השקעה שתעשה העמלות יהיו יותר גבוהות מהריבית.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^זה נראה לי כרוך במאמץ טיפה מיותר.

אפשר להפקיד בפק"מים דרך הבנק בריבית אפסית ואז לפי הצורך אפשר להשתמש בזה כ"קרן" חירום.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייקה, על סכומים כאלו?

נהג לילה, כבר עדיף לשמור בבלטות, לא? :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו בבלטות אבל מנותק מהשוטף. פשוט כשיש כסף פנוי בעו"ש הוא מתאדה וככה רחוק מהעין רחוק מהלב.

אחר כך כשרוצים לצאת לחופשה או לקנות משהו יקר כמו ריאוט או מכשיר חשמלי יש את הכסף נזיל ועושים את זה במזומן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מפקיד בחצי האחרונה באלטשולר שחם, גמל להשקעה - מסלול כללי.

בינתיים תשואה של 2.8 אחוז.

תשואה של (לא-באמת-משנה-כמה) אחוזים על סכומים של בעלי 4 ספרות (1000-9000 ש״ח)

תהיה לרוב נמוכה מהעמלות, שנוטות להיות תמהיל של אחוזים ושל תשלומים ״קשיחים״, כך וכך שקלים לחודש ויהי מה.

או במילים פשוטות, לזרוק כסף.

ההמלצה היותר מקובלת בתחום - לאגור בצד באיזה שהוא מקום

שלפחות לא יאכל אותך בעמלות (גם בלטות זה בסדר בסכומים כאלה),

ומרגע שהצטבר סכום מספיק גדול כך שהתשואה הפוטנציאלית תהיה גדולה מהעמלות -

לשקול ולבחור במסלול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטבר אצלי סכום מכובד למדי בעו"ש, רציתי לשמור עליו נזיל ולא לסגור בחסכון ארוך טווח כלשהו. לאחר הרבה נדנודים מיועץ ההשקעות של הבנק נעתרתי להפצרותיו והשקעתי חלק מהסכום בשלושה מסלולים הכי סולידיים שיכולים להיות (אגרות חוב מדינה וכאלה). בינתיים ראיתי מזה רק מנדבושקעס.

מי שעצמאי, חסכון סכומים קטנים קצר-טווח יחסית הכי משתלם עבורו הוא תשלומי-יתר לרשויות המס וביטוח לאומי. מקבלים חזרה את היתרות עם הצמדה וריבית 4% בשנה. רק לקחת בחשבון שלוקח הרבה זמן עד שרואים את הכסף.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא מבין בהשקעות עדיף שלא ייעץ .

ברווז, הכי יעיל לשים 500 שח בהפקדה חודשית בקופת גמל להשקעה .

דמי הניהול כ 0.7 אחוז לשנה .

התשואה היא לפי המסלול שאותו בחרת . אגח או מניות . שניהם תלויים בביצעוים של מנהל ההשקעות ושל הבורסה .

בשנה של עליות בבורסה אתה תרויח . בשנה של ירידות אתה תפסיד . אבל זה הכל . אין אותיות קטנות . דמי הניהול יחסית למסחר עצמי לא גבוהים ואתה לא צריך להבין כלום. רק לקוות שהאפיק בו תשקיע יעלה .

מסלול אגח לא ייתן לך כלום כי המירווחים היום מאד קטנים. האמת שגם מחירי המניות גבוהים ולך תדע מתי תבוא מפולת . אבל אם מדובר בהשקעה ל 10 שנים מהיום זה האפיק הכי מוצלח. אחרי כל ירידה באה עליה . כמו שלומד כל חייל בטירונות . לפעמים זה עניין של חודשים לפעמים של שנים . אין לדעת

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שייקה, על סכומים כאלו?

נהג לילה, כבר עדיף לשמור בבלטות, לא? :lol:

גם סכומים כאלו תרוויח בתשואה גבוה יחסית לעומת הבנק.

ממליץ בחום על אלטשולר שחם (לא קשור אליהם) יש להם את התשואות הגבוהות בשוק.

למה גמל להשקעה? ניתן להעביר ממקום למקום מבלי לפדות, תחנת יציאה בכל זמן שתרצה, אבל עדיין בפירעיון יש מס 25% על הרווחים, אבל יש רווחים.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם לומר "יש רווחים".

השנים האחרונות היו שנים טובות בבורסה. מהמשבר ב 2008 היו רק עליות עם תיקונים קלים. לכן היו רווחים. זה לא אומר כלום על העתיד. אם עכשיו יגיעו שנתיים של ירידות ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למתי אתה צריך את הכסף?

אם לא דחוף, כלומר טווח של עשור+, אני חסיד גדול של השקעה בתיק עצל של כמה קרנות מחקות בפיזור גבוה.

השאלה בכותרת.

סכומים קטנים, כ-500 לחודש.

תודה לעונים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...