Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה משחררת קדימון טיזר ל3 החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במנוע החדש יש טורבו.

המנוע החדש זה הוא המנוע עם הטורבו שמשלב עקרונות של מנוע דיזל ומנוע בנזין. המנוע החדש נקרא skyactive-x

לצד המנוע החדש ימשיכו להיות המנועים הקיימים ככה שזה לא בטוח כלל שלארץ יגיע בהכרח המנוע החדש אלא אולי כאופציה או בעתיד. הכל תלוי בדלק מוטורס.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום כבר קיים מנוע טורבו שאינו קשור למנוע SKYACTIV-X.

אין זה אומר שבעתיד לא ישולב עם טורבו אך כרגע הדבר לא מוזכר.

יתרה מזאת, להבנתי מאזדה מציגה את היתרונות של המנוע הזה כחלופה לטורבינות.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שעדיין יש לא מעט אנשים שנרתעים מטורבו ומעדיפים את המנוע שלהם יותר ״פשוט״ ועמיד לאורך זמן ואליהם מאזדה פונה.

לי למשל יש קליאו 0.9 ועברתי השנה למרכז ואני לא יכול לאמר שאני לא חושש למנוע עם איך שאופי הנסיעות שלי השתנה בעקבות המעבר (יותר נסיעות עירוניות מבעבר שלא נחשבות לסימפטיות עבור המנועים האלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סופר-צ'רגר ולא טורבו. תודה על התיקון.

קראתי כתבה שמזדה מכנים אותו סופרצ'רגר-עני מלשון תערובת-ענייה. המטרה שלו לא להוסיף עוד כוח אלא לאפשר באמצעותו ובאמצעות EGR להגיע לתערובות של עד כדי 50:1 דלק:אוויר.

הרעיון במנוע ממה שאני מבין הוא שלא ניתן להגיע ליחס דחיסה מספיק גבוה כדי שתערובת הדלק:אוויר תוצת עצמית. החידוש העיקרי במנוע הוא שהמצת יוצר נצוץ קטן במקום מדוייק אשר לא מצית את התערובת אלא כדור האש שנוצר באזור המצת גורם מספיק מהר להעלאת יחס הדחיסה בצילינדר ככה שהתערובת מוצתת עצמאית ובוערת באופן אחיד בדומה למנוע דיזל. בשונה ממנוע בנזין אין הצתה של התערובת על ידי המצת ואז התפשטות הבעירה בחלל הצילנדר אלא הצתה עצמית.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

האמת שמבין כל היצרנים העממיים למאזדה ופיגו הרכבים הכי יפים ויותר חשוב לדעתי,שני היצרנים העממיים היחידים שהרכבים שלהם מהנים לנהיגה {יחסית לרכבים אחרים מאותו הסגמנט}.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1990 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...