Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת רכב יד2, עדיפות ג'יפון פחות מ100 אלף

shakedr
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפשת רכב יד2 (מ3 סיבות: 1. פחות כואב הלב אם יש שריטות או נדפק 2. מפסידים פחות ירידת ערך 3. שונאת ריח של רכב חדש).

אוטומטי. לא היברידי.

עדיפות לג'יפון - כי התרגלתי לנהוג גבוה, וזה מרגיש לי יותר בטוח

דברים שחשובים -

- אמינות (אין לי זמן לבלות במוסך. אין לי גמישות בעבודה לבטל ימי עבודה מעכשיו לעכשיו)

- בטיחות (הדברים הרגילים של הבטיחות, אבל גם בלימה אוטונומית נראה לי נחמד (אבל לא חובה), אני יודעת שבלימה אוטונומית מופיע רק ברכבים מ2016 או 2017 או 2018, אבל אני לא יודעת בכל דגם מתי בדיוק נכנסה הבלימה האוטונומית. כמו כן הבנתי שהפח בסוזוקי והשילדה לא חזקים)

- נוחות - יש לי עבודה מלחיצה, אני רוצה שהנסיעה בבוקר, ובערב וגם באמצע היום תרגיע אותי (בסובארו XV משענת גב נהג מאוד נוקשה וזה לא היה נעים לי)

- שלא יהיה ריח חזק ברכב (בסובארו XV כמעט הקאתי , גם בדגם של 2018 וגם של 2017)

- משענת ראש נהג לא מוטה קדימה (זה מבחינתי פוסל קניה, ספורטאג' התחילו לשים את זה בכל דגמי 2018, היה מאוד לא נוח)

- רכב אסייאתי, איכשהו טחנו לי בראש הם יותר אמינים

- עלות אחזקה - ממוצעת. הבנתי למשל שאם בפג'ו משהו מתקלקל אז תחזוקה יקרה (בגלל הרבה חיישנים? לא מבינה בזה)

תקציב -

מעדיפה כמה שפחות, וארגיש נוח יותר עם פחות מ100 אלף. יכולה אבל למתוח את התקציב

שימוש ברכב -

אמא עם שני תינוקות (שתי עגלות)

לרוב נסיעה בתוך העיר (מישור), מעט בכבישים ראשיים. פחות מ10 אלף קמ בשנה. (לאור זאת צריכה הדלק פחות קריטית)

איפה לקנות -

יד2 מפרטי, 0 קמ, ליסינג - לא משנה לי. העיקר שיהיה מחיר נוח

לא איכפת לי השנה של הרכב. העיקר שיספק לי בטיחות ואמינות ונוחות.

אשמח לעצות שיעזרו לי לצמצם את החיפוש ואז אלך לבדוק רכבים.

אשמח שתציינו גם דגם רכב וגם ושנה, עם הסבר קצר למה.

וגם התייחסות לירידת ערך, תחזוקה.

דברים שראיתי על הכביש ומצאו חן בעיניי אבל לא ניסיתי - ספורטאג' שנים מוקדמות יותר (לפני שהתחילו עם משענת הראש המוטה), ניסאן קשקאי חמוד (אמרו לי שיקר יחסית), טוסון 2014-2016

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ההודעה שלך מלאה סטיגמות (הפח של סוזוקי, תחזוקה של פיג'ו וכו.).

אני מציע שתפתחי לוח יד 2 ותחפשי טוסון 2016 מידיים פרטיות הכי קרוב אליך גאוגרפית - כדי לבוא, לראות האם הרכב נוח לך, האם הריח מקובל עלייך.

בעיקרון, תוכלי למצוא טוסון 2015-2016 עם נתונים מעולים בתקציב שלך. הוא ייתן מענה לכל הדרישות.

אישית הייתי מעדיף קיה ספורטאז' מאותו השנתון, אבל פסלת אותה על משענת ראש. ב 2014 יש גם את הדגם הקודם של ספורטאז' (נמכרו שתי הצורות באותה השנה) - אופציה טוב, גם תחסוך לך כ 20-15 אלף שקלים.

את טוסון אפשר לקנות גם מטרייד אין רשמי של היבואן "כל מוביל טרייד אין". את קיה מ"טרייד מוביל".

כמובן, בקניה מאדם פרטי לא משלמים דמי תיווך לטרייד - בהחלט יש רכבים טובים בלוח מאנשים פרטיים.

אופציה יותר זולה - לקנות ישירות מחברת ליסינג גדולה ( אלדן, אלבר, אוויס וכו... ), אבל רכב ליסינג הרבה פעמים ננהג בצורה לא עדינה ומטופל בצורה הכי זולה.

ניסאן לדעתי פחות מוצלח, במיוחד עם מנוע 1.2.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה HRV 2016, אם תתאמצי קצת אז אולי 2017.

הוא קומפקטי יחסית מבחוץ וזה נוח בעיר, למרות זאת המרווח הפנימי טוב, הוא פרקטי מאוד, המושבים דיי פשוטים אבל התאמה של מושבים זה אינדיוידואלי, יש לו בלימה אוטונומית עירונית ו-5 כוכבים במבחן ריסוק.

אם את בעניין של למתוח את התקציב לכיוון 0 ק"מ אז מיצובישי ASX נשמע תפור על הדרישות שלך. בדקתי את מחירי המשומשים שמפורסמים בלוחות מתוך סקרנות אבל המחיר קרוב מדי ל-0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו שאת ביקשת לא חדש, האוטו שהכי מתאים לך סיאט ארונה, תבקשי מצמפיון שיאווררו לך את האוטו, אין סיבה לקנות hrv בן שנתיים במחיר של ארונה חדשה, זה לא הגיוני.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום פנים גיר רובוטי לא עדיף על גיר רציף לנסיעות בעיר מבחינת האמינות.

וכאן רוב הנסיעות יהיו בתוך העיר.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה, גיר רובוטי יצטרך החלפת מצמדים מתי שהוא, שזה בלאי טבעי, הבעיות בגיר הרציף הם בגיר עצמו, עלויות התיקון גבוהות מאוד, וזה לפני שנכנסו בכלל לאופי הפעולה המתסכל של הגיר הרציף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום אופי פעולה מתסכל לגיר רציף, במיוחד בעיר - אופי פעולה חלק לגמרי, בשונה מגיר רובוטי.

אני לא רואה שום היגיון לקנות מוצר שמראש ידוע כבעייתי לשימוש בעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבה רציפה זה באמת דבר מבאס אבל כמו שאפשר לראות בפוסט שלה היא לא בדיוק מחפשת ביצועים או בכלל הנאה מנהיגה, ככה שכנראה שהאופי המסרס של התיבה הזו לא יפריע לה במיוחד.

מה גם שהיא נוסעת הרבה בעיר, שם בכלל החסרונות של התיבה הרציפה לא באים לידי ביטוי, היא רק צריכה נהיגה עירונית פונקציונאלית ומהבחינה הזו אין באמת הבדל בין הרציף לאוטומט פלנטרי.

מבחינת אמינות, פה באמת יש דיווחים מסויימים על בעיות אבל נראה לי שכולם יכולים להסכים שהרובוטי גרוע ממנו מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיאט ארונה אמינה, אני הייתי מעדיף גיר רובוטי מאשר גיר רציף מבחינת אמינות ועלויות נלוות.

קביעה בעייתית לרכב שלא הרבה זמן על הכביש

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, גיר רובוטי יבש זקוק להחלפת קלצים בדיוק כמו רכב ידני, רק בתדירות גבוה יותר, זה הכל, העלות היא לא גבוה ועומדת על 2000-3000 שקל, בדיוק כמו החלפת רצועת טיימינג, גיר רציף, בחלק מהיצרנים פשוט לא אמין, ועלויות תיקון גבוהות פי עשר. אני חושב שאנחנו מספיק מבוגרים כדי להבין שבעולם השתנה, ולא כל מה שיפאני אמין, ראה מנוע של הונדה 15 או מאזדה cx9, גם התיבה הרציפה שלהם דראק.

תבה רציפה זה באמת דבר מבאס אבל כמו שאפשר לראות בפוסט שלה היא לא בדיוק מחפשת ביצועים או בכלל הנאה מנהיגה, ככה שכנראה שהאופי המסרס של התיבה הזו לא יפריע לה במיוחד.

מה גם שהיא נוסעת הרבה בעיר, שם בכלל החסרונות של התיבה הרציפה לא באים לידי ביטוי, היא רק צריכה נהיגה עירונית פונקציונאלית ומהבחינה הזו אין באמת הבדל בין הרציף לאוטומט פלנטרי.

מבחינת אמינות, פה באמת יש דיווחים מסויימים על בעיות אבל נראה לי שכולם יכולים להסכים שהרובוטי גרוע ממנו מהבחינה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הכי מתאים לדרישותיך, ודאי ככל שהדבר נוגע לנוחות ושימושיות כשמדובר בשני תינוקות על מטענם, יהיה C4 פיקאסו קצר, אבל אני לא ממליץ לך עליו כי הוא לא אסייאתי ונגד "טחינה בראש" שבמקרה הזה היא תאור הולם, עוד לא נמצאה תרופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ההודעה שלך מלאה סטיגמות (הפח של סוזוקי, תחזוקה של פיג'ו וכו.).

אני מציע שתפתחי לוח יד 2 ותחפשי טוסון 2016 מידיים פרטיות הכי קרוב אליך גאוגרפית - כדי לבוא, לראות האם הרכב נוח לך, האם הריח מקובל עלייך.

בעיקרון, תוכלי למצוא טוסון 2015-2016 עם נתונים מעולים בתקציב שלך. הוא ייתן מענה לכל הדרישות.

אישית הייתי מעדיף קיה ספורטאז' מאותו השנתון, אבל פסלת אותה על משענת ראש. ב 2014 יש גם את הדגם הקודם של ספורטאז' (נמכרו שתי הצורות באותה השנה) - אופציה טוב, גם תחסוך לך כ 20-15 אלף שקלים.

את טוסון אפשר לקנות גם מטרייד אין רשמי של היבואן "כל מוביל טרייד אין". את קיה מ"טרייד מוביל".

כמובן, בקניה מאדם פרטי לא משלמים דמי תיווך לטרייד - בהחלט יש רכבים טובים בלוח מאנשים פרטיים.

אופציה יותר זולה - לקנות ישירות מחברת ליסינג גדולה ( אלדן, אלבר, אוויס וכו... ), אבל רכב ליסינג הרבה פעמים ננהג בצורה לא עדינה ומטופל בצורה הכי זולה.

ניסאן לדעתי פחות מוצלח, במיוחד עם מנוע 1.2.

אודה אם תרחיב על הקיה ספורטאג -

מאיזו שנה משענת הראש שונה?

איזה שני דגמים נמכרו ב2014? כי אני באמת רואה את רכבי ספורטאג לא חדשים בשתי תצורות - הגדולים יותר והקטנים יותר, ואל הצלחתי להבין למה כי לא ראיתי שרשום שם דגם אחר על המאחורה של הרכב. ובאמת חיבבתי יותר את הקטן.

האם ספורטאג' מ2014 עדיין באחריות כלשהי? (קיה נותנים 7 שנים אחריות לחלק מהדגמים, לא?)

כמה אמור לעלות ספורטג' 1600 סמק ללא תאונות יד00 פרטית שנת 2014 או 2015?

הסתכלתי על כל מיני דגמים, רובם מתחילים מ"מחיר מחירון" וברור לי שבגלל שיש הרבה ספורטג' בשוק למכירה המחיר חייב להיות נמוך יותר (היצע עולה על הביקוש לדעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...