Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על מוסך אמין שמתמחה בפיאט

mikmik81
שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנים כלקוחה מרוצה של שלמה ממוסך פיאטון, אני נאלצת לחפש מוסך אחר....

תודה לשלמה על הטיפול המסור, גם בימים האחרונים של סגירת המוסך.

אני מחפשת מוסך אמין, מקצועי ובמחיר סביר שמתמחה בפיאטים באזור תל אביב והסביבה.

מקווה מאוד שמישהו יכול לעזור !

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ב"מוסך התלתן" (לא מורשה יבואן) שברח' היצירה 17 קרית אריה פתח תקוה,

טל' 03-9246701 או 053-8883038.

הם מומחים במיוחד במכוניות האיטלקיות.

בברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן, אם מוסך מורשה היבואן אז "מוסך פיאט שמשון" שבשד' העצמאות 24 יהוד, טל' 03-5360748

וצכוניות הפיאט שלי מטופלות שם כבר למעלה מ 15 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך שמשון ביהוד, בהנהלת חיים (דור ממשיך), להתרשמותי אמין ומקצועי (המחירים הם של מוסך מורשה יבואן, לפי המחירון).

אכן כן, אם מוסך מורשה היבואן אז "מוסך פיאט שמשון" שבשד' העצמאות 24 יהוד, טל' 03-5360748

וצכוניות הפיאט שלי מטופלות שם כבר למעלה מ 15 שנים.

הייתה לי חוויה מאוד לא נעימה אצלם בפעמיים היחידות שהייתי שם. ב- 2014 ולפני כחודשיים.... מעדיפה לא לחזור לשם.

אני עם פיאטים כבר 20 שנה, ומאוד רוצה להישאר עם פיאטים. מאז ששלמה פרש אני אובדת עצות. אם לא אמצא מוסך אמין, אשקול ברצינות להחליף לרכב מסוג אחר. זה כל כך מתסכל. מוסכניק טוב זה מוסכניק לחיים !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאת צודקת, נכס לבעלי פיאטים היה שלמה מפיאטון, שרות אמין, סופר מקצועי ולא יקר, במיוחד הערכתי את ההליכה שלו עם הלקוח למצוא תמיד את הפתרון האופטימלי לתקלה גם מבחינת עלותה. אז נכון שהיה לזה מחיר כי שלמה דברן לא קטן ואי אפשר היה להמנע מהסברים ארוכים ולפעמים מייגעים, אבל היה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי (אזרח ותיק מאוד) מחזיק פיאטים מזה כמה עשרות שנים.

כל השנים טיפל במוסך איטליאנו בר"ג ליד קניון איילון עד שלפני כמה שנים עברו לפ"ת.

מאז עבר לשלמה מפיאטון ומאוד נהנה. וגם הוא קיבל בהפתעה את ההודעה ששלמה פרש.

לאחרונה חזר לאיטליאנו בפ"ת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי חוויה מאוד לא נעימה אצלם בפעמיים היחידות שהייתי שם. ב- 2014 ולפני כחודשיים.... מעדיפה לא לחזור לשם.

אני עם פיאטים כבר 20 שנה, ומאוד רוצה להישאר עם פיאטים. מאז ששלמה פרש אני אובדת עצות. אם לא אמצא מוסך אמין, אשקול ברצינות להחליף לרכב מסוג אחר. זה כל כך מתסכל. מוסכניק טוב זה מוסכניק לחיים !!!

איזה פיאט יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על מוסך "אוטו איטליה" בפ"ת, נהנתי מאוד לבלות שם כמה שנים עם הפונטו שלי עד שנמכרה... אי שם לפני 6 שנים.

המוסך בבעלות ברוך וגיא, חובבי רכב אמיתיים, ובנוסף גם נחמדים מאוד ומקצועיים. אם אני זוכר נכון יש פה עוד לא מעט המלצות עליהם פה בפורום.

מקווה לחזור אליהם שוב אחרי שאקנה לי פיאט בראבו עוד כמה חודשים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהיתה לי פיאט היתה מטופלת במוסך שמשון יהוד, לא היו דברים חריגים אלא להיפך..יש לי רק מילים טובות לומר על המוסך, במיוחד בהיותי בן אדם חופר שיושב למוסכניק על הראש עד שהרכב יוצא לטעמי..

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...