Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם פגעו ברכב מאחור ויש פרטים של הרכב והנהג הפוגע-מה עליי לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה ימים נהג לא זהיר במיוחד פגע ברכבי כאשר עמדתי ברמזור.

לכאורה,הנזק לא גדול אך אני לא מומחה.

משום מה כאשר התקשרתי לחברת הביטוח שלי והודעתי על המקרה ובנוסף שאלתי האם תירשם תביעה על שמי למרות שיש לי את כל הפרטים של הפוגע , נאמר לי על ידי נציג חברת הביטוח שאני צריך להתקשר לחברת הביטוח של הנהג הפוגע ולהודיע להם על התאונה .

אין לי שום קשר לא לנהג הפוגע ובטח שלא לחברת הביטוח שלו אז למה עליי להודיע על התאונה לצד שיעשה כל מה שביכולתו על מנת להימנע מתשלום?

אשמח להכוונה מדויקת והמלצה כיצד עליי לפעול על מנת שרכבי ייבדק ובמידת הצורך יתוקן ללא השקעה כספית מצידי ובטח שלא תירשם תביעה על שמי כי אני לא אשם בתאונה.

תודה רבה

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השנים היו לי לפחות חצי תריסר תאונות כאלה. חו מהמקרה הראשון - לפני למעלה מ-20 שנה, כאשר עדיין לא ידעתי להתנהל (וכנראה שגם הכללים היו שונים) תמיד סוכן הביטוח שלי טיפל בתביעה מול הפוגע או הביטוח שלו. צריך להוסיף שתמיד היה לי ביטוח מקיף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מוסך פחחות רציני יש נציג שמטפל עבורך בכל הבירוקרטיה מול הצד הפוגע וחברת הביטוח שלו.

גש ושאל. תצטרך ממילא גם למנות שמאי מטעמך, רצוי אחד אובייקטיבי. לא מהביטוח ולא מהמוסך.

עם זאת, זה אמור להדליק לך נטאת אזהרה לגבי החידוש של הפוליסה אצל מי שנמנע מלטפל בך ברמה של כמה טלפונים, שלא עולים לו בלהוציא שקל מכיסו.

רק לתת שירות...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...