Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו 2000.האם הפלאג שבתמונה מצביע על ראש מנוע?

shay2828
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פונטו 2000.

לפני חצי שנה הרכב עבר ראש מנוע.

היום הוחלפו פלאגים,והפלאג הימני ביותר היה עם חלודה.

האם זה מצביע על ראש מנוע?

בחודשיים האחרונים גולש מעט נוזל קירור דרך הפקק מיכל עיבוי.

חום מנוע תקין,לא עובר את החצי.חיישן טמפרטורה מקורי חדש.

20181017_162551.jpg

20181017_162538.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נזילה קטנה של מים מפקק מיכל עיבוי.

חוץ מזה הכל תקין.

תחליף את הפקק, בחדש מקורי, זה יסגור את הפינה תרתי משמע.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל החלק של הפלג שנמצא בתוך המנוע הוא שיכול לתת אינדיקציה לגבי מצב המנוע (ראה תמונה עם דוגמאות).

במקרה שלך, הפלג נחשף למים ממקור חיצוני כלשהו, קשה לנחש מכאן מהו, אך יכול להיות קשור בעקיפין או ישירות לעובדה שגולש נוזל קירור.

בקיצור, לא הייתי ממהר להסיק שהלך הראש מנוע, הייתי מנסה לאתר איך הגיעו המים לפלג.

IMG_0989.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא מצב שמצביע על ראש מנוע. מטריד יותר שגולש מיים מפקק מיכל העיבוי. או שהפקק לא אוטם בלחץ כראוי או שקיימת עלייה במיפלס המיים מה שלא אמור להיות וזה יכול להצביע על בעיה כלשהי במערכת הקירור. תבדוק שאתה גם לא ממלא נוזל קירור ממש עד למעלה אלא רק עד סימון קו המקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...