Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט על דוח חנייה שעורער

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

לפני 8 חודשים בערך חניתי ליד חנות וכשיצאתי היה דוח חנייה 500 שקל, בדוח היה כתוב שחניתי על המדרכה-זה לא כל כך נכון כי יש פנייה מהכביש הראשי לתוך כביש אחר שעובר במדרכה ואני חניתי עליו, אולי קצת בלטתי למדרכה אבל לא הפרעתי.

ערערתי על הדוח לעיריית ירושלים בתואנה שלא חסמתי את המדרכה, ביקשתי את התמונות של הרכב חונה שם, וגם שבדוח היה כתוב "רחוב החרושת על יד 0" ואין דבר כזה 0 ברחוב...

הם שלחו לי שלא קיבלו את הערעור ולא שלחו לי את התמונות.

אני אחרי שקראתי את הכתבה הזאת http://fullgaz.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%99-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94/ אמרתי לעצמי שבוא ננסה לבקש להישפט ואולי גם אני אפול בין הכיסאות של המערכת...

עכשיו קיבלתי זימון למשפט ואני שואל איך אני מתקדם מכאן:

1. אם אני משלם את הדוח המשפט יתבטל?

2. במידה ולא אפשר להגיע להסדר עם התובע או משו כזה? איך מגיעים אליו בכלל?

3. אם אני אלך למשפט אני אקבל יותר מה500 שקל המקוריים של הדוח?

4. יש עוד משו יותר חכם לעשות?

תודה רבה!

מיצובישי סופר לנסר גיר רגיל שנת 95 מי צריך יותר מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

לפני 8 חודשים בערך חניתי ליד חנות וכשיצאתי היה דוח חנייה 500 שקל, בדוח היה כתוב שחניתי על המדרכה-זה לא כל כך נכון כי יש פנייה מהכביש הראשי לתוך כביש אחר שעובר במדרכה ואני חניתי עליו, אולי קצת בלטתי למדרכה אבל לא הפרעתי.

ערערתי על הדוח לעיריית ירושלים בתואנה שלא חסמתי את המדרכה, ביקשתי את התמונות של הרכב חונה שם, וגם שבדוח היה כתוב "רחוב החרושת על יד 0" ואין דבר כזה 0 ברחוב...

הם שלחו לי שלא קיבלו את הערעור ולא שלחו לי את התמונות.

אני אחרי שקראתי את הכתבה הזאת http://fullgaz.co.il/%D7%A9%D7%99%D7%98%D7%AA-%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%9C%D7%90%D7%97%D7%99-%D7%9C%D7%91%D7%99%D7%98%D7%95%D7%9C-%D7%93%D7%95%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94/ אמרתי לעצמי שבוא ננסה לבקש להישפט ואולי גם אני אפול בין הכיסאות של המערכת...

עכשיו קיבלתי זימון למשפט ואני שואל איך אני מתקדם מכאן:

1. אם אני משלם את הדוח המשפט יתבטל?

2. במידה ולא אפשר להגיע להסדר עם התובע או משו כזה? איך מגיעים אליו בכלל?

3. אם אני אלך למשפט אני אקבל יותר מה500 שקל המקוריים של הדוח?

4. יש עוד משו יותר חכם לעשות?

תודה רבה!

פרטים, בן-אדם, פרטים.

מה התאריך בו בוצעה העבירה?

מתי כתבת ערעור לעירייה?

איך שלחת את הערעור? (פקס, דואר רשום, ...)

יש לך הוכחות לדבר הערעור (אישור שליחת הפקס, אישור מהדואר, הקלטה של השיחה, ...)

כיצד ייתכן שפנית אליהם והם החזירו לך תשובה שלא קיבלו פניה ממך??? (אני מאמין שפנית אליהם פעם נוספת. אם כך - מתי ואיך)

אולי יתכבד אדוני, ויעלה את הדו״ח?

ובלי קשר, הלינק שצרפת הוא משנת 2016. עבר הרבה זמן מאז, והמערכות השתכללו. מקריאה של תוכנו של הלינק, מדובר ב-״שיטה״ מכוערת ופסולה (לטעמי, רק לטעמי). כאזרח אני דורש שהרשויות יעשו הכל כפי שנדרש מהן לפני שהן באות אלי בטענה שעברתי עבירה. אבל ה-״שיטה״ בלינק רק מנסה לגרום לך ״ליפול בין הכסאות״, ואין בזה שום דבר תורם או מועיל.

ולבסוף - לשאלתך:

1. אתה לא אמור להיות מסוגל לשלם את הדוח אם נקבע לך משפט.

2. ניתן להגיע להסדר, זה ביניכם. אתה יכול לפנות לעירייה, ולשאול מיהו התובע העירוני ומהם פרטי ההתקשרות אליו. אתה גם יכול לפגוש אותו ביום המשפט, לפני תחילת הדיון, ונסות להגיע להסדר שם.

3. אם תלך למשפט אתה יכול לקבל 500 ש״ח, אתה יכול לקבל יותר, ואתה יכול לצאת זכאי. זה השופט יחליט.

4. רק אם תספק פרטים נדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קייזר - אני חושב שפות"ש התכוון שהערעור לא התקבל ע"י התובע של העיריה, כלומר לא נמצא מוצדק. זה לא שהוא לא התקבל פיזית במחלקת הפניות

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה ששמרת את כל המסמכים ויש לך כל התאריכים - כיון שיתכן שיש עניין של התיישנות. כפי שכתב הקיסר - כדי לייעץ צריך לראות את החור. ולהתחיל בתאריכי מתן הדו"ח, שליחת העתק בדואר רשום, התאריכים בהליכי הערעור והודעות נוספות, אם נשלחו אליך בהמשך.

דרך אגב - דוח"ות חניה ותנועה (כולל קבלות על תשלום ואישורים על ביטול) הם מהמסמכים שאני שומר עד אין סוף, יחד עם הקבלות של אגרת הטלויזיה. נראה לי מסוג התביעות שיכולות לצוץ בלי שום התראה אחרי הרבה שנים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב - דוח"ות חניה ותנועה (כולל קבלות על תשלום ואישורים על ביטול) הם מהמסמכים שאני שומר עד אין סוף, יחד עם הקבלות של אגרת הטלויזיה. נראה לי מסוג התביעות שיכולות לצוץ בלי שום התראה אחרי הרבה שנים.

חחח

Sad but true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי אני היחיד. כנ"ל. יש לי תיקיות על גבי תיקיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...