Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתי/פנאי: מרווח לשנים רבות: 70,000.

dduck
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב לנכבדי הפורום - זו הפעם השלישית שאני פונה אליכם בבקשה לעזרה. רכשתי אני רכבים בעקבות התייעצויות בפורום וכרגע בדרך לרכב השלישי:

בדרך להרחבת המשפחה - מחפשת רכב מרווח ואמין לזוג עם שני ילדים - עם אפשרות ריאלית לילד שלישי מאחורה (או מבוגר אקראי).

אני ובעלי שיחיה הסתכלנו על לא מעט רכבים בסקאלות השונות - החל מהונדה סיוויק טורר 2014 (כ-60 אש"ח) ועד במוו x1 בשנתון נמוך (כ-100 אש"ח). איננו מעוניינים להוציא בשוטף סכומים אדירים על ביטוח ותיקונים, ולכן נמנעים ממותגי היוקרה. ההונדה (והמאזדה 6 טורר) נראות נהדר, אך הבנו שהמיקום לילד שלישי או מבוגר נוסף מאחור קצת בעייתית, והסיטו את דעתנו לכיוון ה-CRV של הונדה. מעט יקר, אבל אפשר להתמודד. בעלי חושב שהיא קצת מכוערת (יופי זה אמנם קצת שיקול - אבל הכל בעיני המתבונן, לדעתי היא מהממת), ומנסה לשכנע אותי לרכוש גרנד צ'ירוקי 2011 באותו המחיר (כ-80 אש"ח). לטעמי הוא מגושם, ענקי ומנקר עיניים מדי - ואני מעוניינת להמנע ממנו כשאר מותגי היוקרה. בעלי חושב שהוא יירד לשטח מתישהוא, ואולי זה יקרה, אבל זה יהיה בלעדי. מבחינתי שיקנה רכב שני לתחביב הזה שעוד לא קיים. לשבילים הוא יכול לרדת עם כל רכב.

אשמח לחוות דעתכם - יש כמובן המון רכבים נוספים שעלו כפוטנציאלים כשהסתכלנו, אך בסוף החלטנו שאנחנו רוצים רכב בכ-70 אש"ח מקסימום (לאחר שנמכור את ההונדה ג'אז 2006 המפונפנת שלנו בכ-20 אש"ח, נוסיף 50 שזה סביר).

הסתכלנו גם על רכבים מהוצאה לפועל אז נראה שההנחה אינה ראויה מספיק לסיכון הנלקח.

בנוסף רוצים להימנע ממיניואנים דוגמאת המזדה 5 המהוללת, אלא אם כן תגידו לי שזה ללא ספק הרכב בשבילי.

הצעות?

עריכה אחרונה על ידי dduck
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיניואן זה באמת הקטגוריה שמתאימה לכם, אבל אם אתם לא אוהבים אז אפשר בהחלט להסתפק ברכב פנאי כמו CRV אם רוב הזמן לא צריכים מושב שלישי, אפשר לשקול גם סובארו פורסטר שגם מספק 4X4 לשטח קל.

אין סיבה להסתכן ברכב מהוצאה לפועל, זה לאנשים שיותר מנוסים בעסקאות כאלה ויודעים להתמודד עם רכבים בעייתיים, השוק רווי ברכבים טובים ומחירים נוחים.

אם בכל זאת מיניואן, המיניואנים המומלצים הם הצרפתיים בעיקר, רנו סניק 2012 קצר ישאיר עודף מ40 אש"ח (לא חושב שיש יותר חדש), סיטרואן C4 פיקאסו 5 מקומות גם טובה, וקיה קארנס. אפשר טויוטה ורסו אבל צריך לרדת בשנתון כי הוא נדיר ומבוקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב לנכבדי הפורום - זו הפעם השלישית שאני פונה אליכם בבקשה לעזרה. רכשתי אני רכבים בעקבות התייעצויות בפורום וכרגע בדרך לרכב השלישי:

בדרך להרחבת המשפחה - מחפשת רכב מרווח ואמין לזוג עם שני ילדים - עם אפשרות ריאלית לילד שלישי מאחורה (או מבוגר אקראי).

אני ובעלי שיחיה הסתכלנו על לא מעט רכבים בסקאלות השונות - החל מהונדה סיוויק טורר 2014 (כ-60 אש"ח) ועד במוו x1 בשנתון נמוך (כ-100 אש"ח). איננו מעוניינים להוציא בשוטף סכומים אדירים על ביטוח ותיקונים, ולכן נמנעים ממותגי היוקרה. ההונדה (והמאזדה 6 טורר) נראות נהדר, אך הבנו שהמיקום לילד שלישי או מבוגר נוסף מאחור קצת בעייתית, והסיטו את דעתנו לכיוון ה-CRV של הונדה. מעט יקר, אבל אפשר להתמודד. בעלי חושב שהיא קצת מכוערת (יופי זה אמנם קצת שיקול - אבל הכל בעיני המתבונן, לדעתי היא מהממת), ומנסה לשכנע אותי לרכוש גרנד צ'ירוקי 2011 באותו המחיר (כ-80 אש"ח). לטעמי הוא מגושם, ענקי ומנקר עיניים מדי - ואני מעוניינת להמנע ממנו כשאר מותגי היוקרה. בעלי חושב שהוא יירד לשטח מתישהוא, ואולי זה יקרה, אבל זה יהיה בלעדי. מבחינתי שיקנה רכב שני לתחביב הזה שעוד לא קיים. לשבילים הוא יכול לרדת עם כל רכב.

אשמח לחוות דעתכם - יש כמובן המון רכבים נוספים שעלו כפוטנציאלים כשהסתכלנו, אך בסוף החלטנו שאנחנו רוצים רכב בכ-70 אש"ח מקסימום (לאחר שנמכור את ההונדה ג'אז 2006 המפונפנת שלנו בכ-20 אש"ח, נוסיף 50 שזה סביר).

הסתכלנו גם על רכבים מהוצאה לפועל אז נראה שההנחה אינה ראויה מספיק לסיכון הנלקח.

בנוסף רוצים להימנע ממיניואנים דוגמאת המזדה 5 המהוללת, אלא אם כן תגידו לי שזה ללא ספק הרכב בשבילי.

הצעות?

יש לי מיצובישי לנסר החדשה 2013 .יפנית אמיתית אוטומט 1600 מרווחת מאחור ל 3 אנשים. מומלץ ביותר סביב 40000 שח . אם את רוצה תכתבי.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה בנוגע להוצאה לפועל - אכן אני רואה שהמחירים שנסגרים בהוצאה לפועל (הייתי בשני מכרזים וראיתי את אלה שרצים אונליין) נמוכים רק 20% ממחיר המחירון, בעוד מחיר השוק נמוך לעיתים יותר מכך. לא שווה את הסיכון בכלל.

בנוגע לפורסטר - אכן הרכב הזה עלה, וגם האאוטבק הנהדרת. קצת מחוץ לתקציב, וגם ראיתי שקשה להחליט ששלושה יישבו בנוחות מאחור.

אבדוק את המיניואנים שהצעת. הקטגוריה מתאימה אבל אולי נחכה עם זה קצת. הרכבים מכוערים יותר ממני כשאני קמה בבוקר לא מאופרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...