Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נאבק בקוד מספר p0401 ולא מצליח להביס אותו פולקסווגן פולו 1.4 2003

iilWan
שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מספר הקוד שאני מקבל בסורק הוא P0401 וההודעה הכתובה היא "Exhaust Gas Recirculation Flow insufficient detected" לאחר חיפוש בגוגל הבנתי שמה שאמור לפתור את הבעיה הוא ניקוי של הEGR ניקיתי אותו כמו שצריך וcheck המשיך להופיע עם אותה תקלה (אני חייב לציין שכשהוצאתי את הEGR הוא אפילו לא היה כזה סתום..[יחסית לתמונות באינטרנט]) אז אבא שלי שלח אותי לבחור שמתמחה בדיאגנוסטיקה והוא טען שאני צריך להחליף ממיר קתליטי אז החלפתי את הממיר השני והממיר באמת היה חלול אז תיארתי לעצמי שזו הבעיה אך זה ממשיך להופיע לי וכבר נמאס. האוטו נוסע טוב מאוד, צריכת הדלק מעולה ואני לא מבין מה עוד היא רוצה ממני...

לפי מה שהבנתי יש אפשרות להעלות תוכנה של יורו 2 על האוטו ולחסום את הEGR וככה זה יפסיק להופע, למישהו יש עצה בשבילי או נסיון לחלוק ? תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומחה דיאגנוסטיקה שאני מכיר, זה איל, אבל התחום שלו זה האלקטרוניקה ברכב

http://www.vehicle-lab.net/aboutus_heb.html

תתקשר להתייעץ איתו.

אפשרות אחרת, זה רון, ממוסך רון בתל אביב, אלוף ברכבי פולקסווגן, מקצוען וישר

http://rongarage.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, מספר הקוד שאני מקבל בסורק הוא P0401 וההודעה הכתובה היא "Exhaust Gas Recirculation Flow insufficient detected" לאחר חיפוש בגוגל הבנתי שמה שאמור לפתור את הבעיה הוא ניקוי של הEGR ניקיתי אותו כמו שצריך וcheck המשיך להופיע עם אותה תקלה (אני חייב לציין שכשהוצאתי את הEGR הוא אפילו לא היה כזה סתום..[יחסית לתמונות באינטרנט]) אז אבא שלי שלח אותי לבחור שמתמחה בדיאגנוסטיקה והוא טען שאני צריך להחליף ממיר קתליטי אז החלפתי את הממיר השני והממיר באמת היה חלול אז תיארתי לעצמי שזו הבעיה אך זה ממשיך להופיע לי וכבר נמאס. האוטו נוסע טוב מאוד, צריכת הדלק מעולה ואני לא מבין מה עוד היא רוצה ממני...

לפי מה שהבנתי יש אפשרות להעלות תוכנה של יורו 2 על האוטו ולחסום את הEGR וככה זה יפסיק להופע, למישהו יש עצה בשבילי או נסיון לחלוק ? תודה מראש :)

חבר

התקלה היא לא ב EGR עצמו

אלא במעברים שלו בין הEGR לבין סעפת היניקה\ביץ מצערת.

ככה שניקוי שלו זה לא מה שיעזור, אלא ניקוי כל התעלות המובילות דרכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה סיבות אפשריות כל אחת שהועלתה כאן יכולה להיות או שכולן גם יחדיו. מקצוענים יגידו לך שאין טעם רק לנקות ולהחזיר את השסתום אם הוא עושה בעיות אבל קודם צריך לבדוק ואקום ומתח כדי לדעת לבודד מאיפה הבעיה. סביר להניח שניקיון והחלפת האטם אי צינור או השסתום או כל הרכיב יהיו פתרון יסודי לשנים ארוכות. עד שבעל מקצוע לא יבדוק לא תדע כמה עמוק התיקון

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר

התקלה היא לא ב EGR עצמו

אלא במעברים שלו בין הEGR לבין סעפת היניקה\ביץ מצערת.

ככה שניקוי שלו זה לא מה שיעזור, אלא ניקוי כל התעלות המובילות דרכו.

אתה צודק הטעות היא שלי, ניקיתי את הכל גם את השסתום וגם את התעלות (שוב לא שהיה יותר מדי מה לנקות..)

יש כמה סיבות אפשריות כל אחת שהועלתה כאן יכולה להיות או שכולן גם יחדיו. מקצוענים יגידו לך שאין טעם רק לנקות ולהחזיר את השסתום אם הוא עושה בעיות אבל קודם צריך לבדוק ואקום ומתח כדי לדעת לבודד מאיפה הבעיה. סביר להניח שניקיון והחלפת האטם אי צינור או השסתום או כל הרכיב יהיו פתרון יסודי לשנים ארוכות. עד שבעל מקצוע לא יבדוק לא תדע כמה עמוק התיקון

אני לא יודע עד כמה אני רוצה פתרון לשנים ארוכות.. אני מתכוון למכור אותו לפני שהוא חוגג 20,

נכון לעכשיו הרכב עובד מעולה ולא נראה שזה עומד להשתנות בקרוב ככה שאני לא חושב כמה זה חכם להשקיע כסף ברכיב היקר הזה.. אני רוצה לשמוע אלטרנטיבות מאנשים עם נסיון עם התקלה שלי :)

עריכה אחרונה על ידי iilWan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...