Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב משפחתי גדול ובטיחותי (50,000-70,000)

grebr38
שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אנחנו זקוקים לרכב משפחתי שיענה על שני הפרמטרים הבאים:

הפרמטר הראשון והכי חשוב הוא בטיחות - הכי טוב שיש, 5 כוכבים במבחני ריסוק (ולא מבחני ריסוק של 2007..)

גדול (כשאני אומר גדול אני לא מתכוון לגודל באמת של האוטו אורך ורוחב, אלא שיהיה מרווח מבפנים ונעים לשבת)

כמובן שנשמח שיהיה אמין, חסכוני בדלק ושיהיה כיף לנהוג עליו אבל אלה בעדיפות משנית לעומת 2 הפרמטרים שציינתי למעלה

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 2014 תתאים מצויין לדרישות: היא בטוחה, מרווחת, חסכונית, ומהנה לנהיגה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי מאזדה 3 זה רכב משפחתי מרווח?

בכל הדורות מרחב הפנים מאחורה מהווה חסרון של מאזדה 3.

אני עדיין לא מבין , מה צריך להיות גודל הרכב, כי לא רשום כמה אנשים צפויים לנסוע בו ומה הגילאים של הנוסעים ( או אולי ממדים חריגים - אנשים בגובה 1.95/ מלאים וכ..).

בתקציב הזה בהחלט ניתן לרכוש רכבים משפחתיים יותר גדולים ממאזדה 3 - טויוטה אוונסיס, סובארו b4 שיהיו אפילו מאותו השנתון.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולאד - בדור הנוכחי נותר רק תא מטען קטן יחסית. המושב האחורי הוא מהרחבים בקטגוריה.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה מעל התקציב, אבל ממש ממש שווה את המתיחה הקלה + מיקוח: סיטרואן c4 פיקאסו, מ-2014 (הדגם הנוכחי), בנזין, אקסקלוסיב. למשל: http://yad2.co.il/s/c/vll4co (לא מכיר אישית כמובן וכל הדיסקליימר הרגיל).

הכי גדול שתמצא (7 מושבים, תא מטען מכובד, 3 מושבים נפרדים בשורה השנייה, מרווח ברכיים ענק והמון תאי אחסון)

וגם הכי בטוח לתקציב: 5 כוכבים במבחן ריסוק מ-2013 (ראה כאן: https://www.euroncap.com/en/results/citroën/c4-picasso/spacetourer/8865), בלימה אוטונומית, התראה על רכב בשטח מת וסטיה מנתיב.

מעבר לזה, גם מאובזרת עד הגג, ואפילו לא מאוד חלשה (שגם זה לפעמים אלמנט בטיחותי).

לגבי הנאה, כנראה שאת זה תצטרך למצוא ברכב אחר.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אבהיר לגבי הגודל - אני לא צריך מכונית גדולה,

לא 7 מושבים, ולא אורך ורוחב גדולים

מה שאני צריך בסך הכל זה שלבן אדם ממוצע שיושב על כסא לא יהיה צפוף, אלא מרווח

אפשר למתוח את התקציב לכיוון ה-80

תודה וסליחה אם לא הייתי ברור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 2014 תתאים מצויין לדרישות: היא בטוחה, מרווחת, חסכונית, ומהנה לנהיגה.

ממתי מאזדה 3 זה רכב משפחתי מרווח?

בכל הדורות מרחב הפנים מאחורה מהווה חסרון של מאזדה 3.

אני עדיין לא מבין , מה צריך להיות גודל הרכב, כי לא רשום כמה אנשים צפויים לנסוע בו ומה הגילאים של הנוסעים ( או אולי ממדים חריגים - אנשים בגובה 1.95/ מלאים וכ..).

בתקציב הזה בהחלט ניתן לרכוש רכבים משפחתיים יותר גדולים ממאזדה 3 - טויוטה אוונסיס, סובארו b4 שיהיו אפילו מאותו השנתון.

טיפה מעל התקציב, אבל ממש ממש שווה את המתיחה הקלה + מיקוח: סיטרואן c4 פיקאסו, מ-2014 (הדגם הנוכחי), בנזין, אקסקלוסיב. למשל: yad2.co.il/s/c/vll4co (לא מכיר אישית כמובן וכל הדיסקליימר הרגיל).

הכי גדול שתמצא (7 מושבים, תא מטען מכובד, 3 מושבים נפרדים בשורה השנייה, מרווח ברכיים ענק והמון תאי אחסון)

וגם הכי בטוח לתקציב: 5 כוכבים במבחן ריסוק מ-2013 (ראה כאן: yad2.co.il/s/c/vll4co), בלימה אוטונומית, התראה על רכב בשטח מת וסטיה מנתיב.

מעבר לזה, גם מאובזרת עד הגג, ואפילו לא מאוד חלשה (שגם זה לפעמים אלמנט בטיחותי).

לגבי הנאה, כנראה שאת זה תצטרך למצוא ברכב אחר.

היי,

אני אבהיר את עצמי שוב לגבי הגודל

אני לא צריך 7 מושבים ולא מכונית שתהיה גדולה באורך וברוחב שלה

מה שאני צריך זה שלבן אדם שיישב על כסא יהיה מרווח, ולא צפוף

דבר ששכחתי לציין זה שאנחנו נרצה מכונית יד ראשונה עם קילומטראז' יחסית נמוך

לכן במידת הצורך אפשר למתוח את התקציב לכיוון ה-80

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה רכב הרגשת צפיפות?

אנשים רחבים הולכים לשהות ברכב הזה רוב הזמן, אז חשבתי שזה פרמטר חשוב

אם אתם אומרים שרוב הרכבים אותו דבר אז אפשר להוריד את הפרמטר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה קטגוריה, לרוב לא תמצא הבדלים משמעותיים. אבל אפשר לבחור בין קטגוריות שונות.

אם מדובר על עד 4 אנשים, לדעתי משפחתית גדולה (מנהלים) תרגיש מרווחת יחסית למשפחתית רגילות. טויוטה אוונסיס יכול להיות בחירה לא רעה מבחינת אמינות וצריכת דלק, פחות מבחינת אבזור והנאה.

אם מדובר ב-5 אנשים, מיניוואן (גם של 5 מקומות) יהיה פיתרון עדיף. עדיין ממליץ על ה-c4 פיקאסו, אולי בגרסה הקצרה (שאז אבזור הבטיחות האקטיבית לא קיים).

מצד שני, גם קורולה 2015 עשויה להיכנס בתקציב המתוח, ותהיה ההימור הכי בטוח מבחינת אמינות וסחירות, ואיכשהו נראה לי שלשם אנחנו מתכנסים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות ברכב זה עניין סובייקטיבי - כל אחד טעמו, ומבנה הגוף שלו.

ממליץ לך לגשת למגרשי מכירה, לשבת במגוון דגמים ולראות מה נוח לך. אם אתה באיזור המרכז יש ריכוז של מגרשי מכירה בפי גלילות.

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...