Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית בלוטוס ניידת לרכב

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם התחדש משהו בתחום הדיבוריות הניידות לרכב? היה לי את הסיני המעפן שנמכר באיביי והוא כבר לא עובד וגם ואיכות השמע לא הייתה משהו.

מוכן להשקיע סביבות ה 300 - 200 שח מקסימום. לא מדבר הרבה ברכב אז לא מעוניין להשקיע יותר מדי. שיהיה משהו טוב עם איכות שמע טובה שיתמוך באנדרואיד. חשוב שיהיה נייד. לא רוצה לקבע לרכב. משהו שאפשר נגיד לשים על הסוכך

ראיתי דיבורית TRIP של JBL שיותר מתקרבת לכיוון ה 300 שח, אבל לא מכיר את איכותה.

אשמח להמלצות במסגרת התקציב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהתחדש הרבה, כנראה שלהפך, הרי דיבוריות אפטרמרקט הופכות להיות פריט בסכנת הכחדה ככל שהזמן חולף.

אני יכול להגיד רק שאצל אשתי יש Jabra Drive בת לפחות ארבע שעדיין עובדת, למרות טיגון יומיומי בטמפ' 60 מעלות מדי קיץ.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב מאד עם דיבוריות אלחוטיות של מוטורולה, אבל מדובר בדור קודם, אאל"ט קרויות T305/307) כבר מספר שנים שאיני משתמש בהן - יש לי או מכשיר קבוע ברכב או דיבורית BT קבועה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SUPERTOOTH BUDDY

אחלה דיבורית ב150 ש"ח

איכות טובה ושורדת כמו גדולה כבר שנים בשמש האכזרית.

זה נראה בדיוק כמו הסיני שקניתי באיביי בהרבה פחות מ 150. פספסתי משהו? אגב, בביקורות בזאפ הרוב אומרים שזה לא שורד בשמש האכזרית פה בארץ

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Jabra drive עובדת סבבה לגמרי, איכות קול סבירה פלוס, יש לי אותה כמה חודשים ועוד לא הייתי צריך לטעון אותה אפילו פעם אחת למרות שבעיקרון אמורה להחזיק חודש בלי טעינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה בדיוק כמו הסיני שקניתי באיביי בהרבה פחות מ 150. פספסתי משהו? אגב, בביקורות בזאפ הרוב אומרים שזה לא שורד בשמש האכזרית פה בארץ

ההבדל הוא שמה שקנית זה חיקוי סיני ויש חיקוי שלה כי היא מוצלחת. היצרן הוא יצרן צרפתי מאוד איכותי.

אני אחראי מחשוב בחברה, יש אצלנו מעל 50 כאלה ששורדות כבר כמה שנים.

הערה אחת לגבי החום, אם חם מאוד יקח לה דקה-שתיים להתחבר (כשהחום ירד בפתיחת חלונות/הפעלת מזגן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסכנה היחידה עם הדיבורית הזו היא הסוללה - כמו כל מוצר עם סוללה - בתנאי חום קיצוניים היא עלולה להתפוצץ.

במותגים המובילים יש לך יותר שקט שבחרו גם בסוללה איכותית וגם במנגונני הגנה איכותיים מפני התחממות יתר שלה - מה שלא ניתן לאמר על שוק הסלולר שבה בדווקא למותג על כמו סמסונג - יש הכי הרבה בעיות.

כשאתה אומר חיקוי סיני - אני לא יודע איזה תו תקן יש להגנה של הסוללה והסוללה עצמה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...