Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדחס מזגן ונורית כרית אויר, טויוטה יאריס 2003

Samuel7
שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

אספר לכם שיש לי רכב מסוג טויוטה יאריס 2003, אוט' רציתי להתייעץ אתכם לגבי שני דברים:

כרגע כאשר אני מדליק את המזגן ברכב אני מרגיש שיוצא אוויר אך לא קר, כמובן שמילאתי גז חדש אחרי שעשיתי וקום פעמיים. לעיתים רחוקות אני זוכה להרגיש אוויר קר מהמזגן אבל אחרי כמה דקות בודדות חוזר להוציא אוויר בלי קור.

האיש מקצוע במוסך אמר לי אחרי בדיקה, שעליי להחליף מדחס מזגן (חשמלי) בסך 1,700 שח.

הנה אני כאן בשביל להתייעץ אתכם אם יש דרך אחרת לפתור את הבעיה ולשמוע חוות דעת על המחיר.

בעיה נוספת שפחות מפריע לי אבל כן מציקה, כאשר אני צופר מיד מופיעה לי נורית כרית אוויר צבע אדום ולאחר שאני מדומם את המנוע ומניע מחדש לא מופיעה לי שום נורית אזהרה (עד שאני צופר). כשאני מסובב לחצי סוו'יץ ומחכה 6 שניות הנורית כרית אוויר נעלמת מה שאומר שהכל בסדר, לא ככה? :)

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין כרית האויר בהחלט בטיחותי, סדר את זה. סליל כזה לא עולה הרבה ברשת והוא פשוט להתקנה.לגבי המדחס אם ניקבע שהוא לא מתפקד ואפילו קח עוד חוות דעת אז אין מנוס מלחפש מדחס שכזה. חפש דרך המאגר של קאר פארט אני בטוח שתמצא משומש בפחות מחצי מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

אספר לכם שיש לי רכב מסוג טויוטה יאריס 2003, אוט' רציתי להתייעץ אתכם לגבי שני דברים:

כרגע כאשר אני מדליק את המזגן ברכב אני מרגיש שיוצא אוויר אך לא קר, כמובן שמילאתי גז חדש אחרי שעשיתי וקום פעמיים. לעיתים רחוקות אני זוכה להרגיש אוויר קר מהמזגן אבל אחרי כמה דקות בודדות חוזר להוציא אוויר בלי קור.

האיש מקצוע במוסך אמר לי אחרי בדיקה, שעליי להחליף מדחס מזגן (חשמלי) בסך 1,700 שח.

הנה אני כאן בשביל להתייעץ אתכם אם יש דרך אחרת לפתור את הבעיה ולשמוע חוות דעת על המחיר.

ברכבך מותקן מדחס רגיל עם קלאצ' רגיל כמו בכול רכב מופעל חשמלית.

גש למזגניסט נוסף לשם קבלת הצעת מחיר.

שקול רכישת מדחס חדש. לפעמים קיים מלאי של מדחסים של ייצרן OEM שעלותם יכולה להגיע גם ל-1500 שקלים.

בדוק גם באמזון מהי עלות מדחס חדש כולל משלוח.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות חברים.

לגבי הסליל חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי סליל מהשנה של הרכב שלי (2003) אם מישהו מכיר איפה אפשר למצוא ולהזמין אשמח לקישור

חיפשתי ככה "Clock Spring Contact For TOYOTA YARIS 2003" תתקנו אותי אם טעיתי.

יום טוב לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...