Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כללי-קורס רכב לחובבים

Trali
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש קורס מכונאות רכב מומלץ לחובבים. הקורס מיועד לאחותי (יודעת שמן מים ,כבלים ,פנצ'ר וכאלה, מעוניינת במשהו מעבר ).

הדרישות: איזור ירושלים, קורס קצת מתקדם יותר, אבל היא לא שואפת לעשות הסבה למכונאית רכב ...

עשיתי חיפוש באינטרנט ובפורום ,אבל לא מצאתי משהו קונקרטי ומתאים.

אשמח לעזרתכם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מחפש קורס מכונאות רכב מומלץ לחובבים. הקורס מיועד לאחותי (יודעת שמן מים ,כבלים ,פנצ'ר וכאלה, מעוניינת במשהו מעבר ).

הדרישות: איזור ירושלים, קורס קצת מתקדם יותר, אבל היא לא שואפת לעשות הסבה למכונאית רכב ...

עשיתי חיפוש באינטרנט ובפורום ,אבל לא מצאתי משהו קונקרטי ומתאים.

אשמח לעזרתכם !

תבדוק את סוויץ' בראש (גוגל איט). בדיוק אתמול מישהו שאל על זה, דפדף אחורה.

דיסקליימר: אני לא מכיר אישית את הבחור בעל העסק, לא השתתפתי בקורס הזה או אחרים ואין לי שום קשר עסקי אליו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט אנשים פה בפורום שעושים עבודת קודש בלעזור לחברים פה בטיפולים שיגרתיים ותיקונין מורכבים יותר..מקסימום צוות אותה אליהם. רק זהירות...היא עלולה להתמכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתאים לכולם אבל ביוטיוב יש כמה ערוצים שמלמדים על רכב.

אם זה מתאים תרשום ואני אמליץ לך על אלה שאני מכיר.

פחות הכיוון כרגע, תודה!

דיסקליימר: אני לא מכיר אישית את הבחור בעל העסק, לא השתתפתי בקורס הזה או אחרים ואין לי שום קשר עסקי אליו.

נשמע לפי האתר שלו בדיוק מה שאני מחפש. נקווה שאכן כך.

תודה רבה.

יש לא מעט אנשים פה בפורום שעושים עבודת קודש בלעזור לחברים פה בטיפולים שיגרתיים ותיקונין מורכבים יותר..מקסימום צוות אותה אליהם. רק זהירות...היא עלולה להתמכר.

ניצור קשר בהמשך ;)

לא כל כך מכיר כאן... אני יותר מפורום פולגז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

קורן תודה רבה על ההפנייה.

אחותו אכן נרשמה למחזור הקרוב והיא לא תתאכזב :-)

אני מזמין את החברים כאן להכנס לאתר, לדף התכנית "מאפס למאה" ולהתרשם.

בקרוב יתוספו באתר סדנאות נוספות.

קונספט "סוויץ' בראש" מחבר בין האהבה הגדולה שלי למכונה, לבין האהבה שלי לאנשים - בייחוד אנשים שמעריכים עבודת ראש וידיים...

חיבור של אדם ומכונה. כמו פעם, לפני כך וכך תקופות בהיסטוריה האנושית.

אשמח להכיר כל אחד מכם

גיתאי

"סוויץ' בראש" - מכונאות רכב לחובבים | www.switch-barosh.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...