Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח על נסיעה בנת"צ מעיריית תל אביב יפו

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה גר בקריו

תוכל , אם לא תרצה להגיע לישיבת ההוכחות , לסגור אולי דיל עם התובע לפני ישיבת ההקראה לסכום מופחת יותר או על הסכום המקורי במקרה הגרוע ביותר.

איך עושים זאת ? אני אמור להגיע לבית המשפט ולהיפגש עם התובע ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלנבי 124 נת"צ כמעט כל שעות היממה - אין שם נתיב לרכב רגיל.

יש באלנבי דרומה נתיב שמותר לרכב פרטי בשעות הבוקר, ונתיב צפונה מיהודה הלוי לרוטשילד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז, אני חושב שהגעתי מהסימטה של לילינבלום /אחד העם.

לפני כן זכור לי שפניתי שמאלה וימינה או ימינה וימינה- איני תושב המרכז אז לא זוכר בדיוק שמות של רחובות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא כניסה לרחוב אלנבי שלא מתריעה כי אסור להיכנס בגלל נת"צ , הרווחת.

כמובן שזה צריך להיות בקרבת מקום שבו נתפסת ולא שעברת קילומטר באלנבי ובכל צומת יש תמרור המעיד כי אתה נוסע על נת"צ.

האם שני הנתיבים מסומנים כנת"צ?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, מחזיר אותך להודעה הראשונה- שני הנתיבים מסומנים כנת"צ ולא נראה מהמקום בו ביצעתי את הכנעסה -מהפניה ימינה שום סימון או זכר לעובדה הזו- כביכול מכניסים אותך למלכודת שאין לך סיכוי להימלט ממנה.

כדפנחתי, ראיתי שהימני נתצ ומיד עברתי לנתיב השני.

לאחר ששלחו את התמונה התברר שבשני הנתיבים יש סימון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, מחזיר אותך להודעה הראשונה- שני הנתיבים מסומנים כנת"צ ולא נראה מהמקום בו ביצעתי את הכנעסה -מהפניה ימינה שום סימון או זכר לעובדה הזו- כביכול מכניסים אותך למלכודת שאין לך סיכוי להימלט ממנה.

כדפנחתי, ראיתי שהימני נתצ ומיד עברתי לנתיב השני.

לאחר ששלחו את התמונה התברר שבשני הנתיבים יש סימון..

אם אין תמרור שאוסר פניה ימינה לרכב פרטי ברור כי אתה לא יכול לשער זאת ולכן יש לזכותך, גם אם הנתביים מסומנים וגם אם בצומת הזו יש תמרור שאוסר זאת לאלה שבאו מתוך רחוב אלנבי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

העלילה נמשכת:

לאחר שכתבתי להם 2 מכתבי ביטול הם טוענים שבדקו את הנושא וביצעתי פנייה ימינה מלילינבלום לאלנבי.

על פניו אם אכן כך, בצומת הרחובות לילינבלום ואלנבי,יש אכן סימון מעל הרמזור שהפנייה היא לכיוון של נת"צ.

אבל,בעיריית ת"א יש רשימת נת"צים והפלא ופלא,מבין הנתיבים שרשימתם כאן:

https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Transportation/Pages/Roads.aspx , אין שום אזכור על פנייה בעייתית מלילינבלום לאלנבי כך שהדברים תמוהים.

שלחתי להם בקשה להישפט אך עדיין צריך עזרה בהתנהלות שלי מולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלנבי 124 נת"צ כמעט כל שעות היממה - אין שם נתיב לרכב רגיל. הכיוון הזה באלנבי הוא רק לרכב ציבורי. אני מניח שהגעת מלילינבלום, והסימון ברמזור בלילינבלום ובצומת מאד ברור.

זה מה שבדיוק טוענת העירייה,האם יש להם סרטון שמראה בדיוק מהיכן התבצעה הפנייה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע ממונטיפיורי ועד דרך יפו פתוח רק לתחבורה ציבורית לכן הפניה ימינה מלילנבלום אכן אסורה, ויש התאמה בין מה שרשום באתר לבין המציאות בשטח

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

לא יודע איך נגמר לפות"ש,
אבל יכול להגיד לך שניסיתי לערער פעם אחת על דו"ח נת"צ גם מ 2018 והערעור נדחה  - לא המשכתי למשפט משיקולי זמן ותועלת.
שילמתי ומעכשיו אני נזהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...