Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמה למתחיל - מה לבחור?

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 2005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ לך בחום דווקא על האולימפוס. יותר קומפקטי, ממשק נוח, ואם תרצה להוסיף בעתיד עדשות - הן יהיו הרבה יותר זולות מאלה של הסוני (דווקא עדשות של פאנאסוניק).

יכול להעלות לך תמונות נפלאות שצולמו עם E10 Mk II בכמה וכמה טיולים, בשילוב עדשות לא יקרות (בעיקר, אבל לא רק, ה-12-60mm f/3.5/5.6 שהוזכרה קודם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא ממליץ לא לבחור באולימפוס\MFT אלא בA6300 (את הקנון אני לא מכיר). לצילומי משפחה, כמו שאמרנו, סנסור גדול יותר + אוטופוקוס מצויין בסוני יתנו תוצאות טובות יותר.

זה נכון שמבחינת תפעול מצלמה, פיצ'רים, גודל ומבחר עדשות הMFT עדיפות - אבל זה לא כלכך רלוונטי במקרה הזה.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להביא בחשבון שהסוני תהיה הרבה יותר יקרה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז, עדכון קטן:

נקנתה A6300 עם עדשת הקיט. אחרי הנחות למיניהן עלתה כ-2500 ש״ח.

בהמשך, חושב על עדשת פריים 16 או 35 מילימטר. נראה מה יהיה עדיף.

תודה רבה לכולם על העזרה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

קניה מצויינת במחיר עוד יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש. לא יצא לי לעבוד עם ה-16 מ"מ.

על ה-35 מ"מ לעומת זאת יש לי פז"מ של קרוב ל-3 שנים - עדשה חדה להפליא, תענוג.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...