Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI - מבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי הכביש בו נהגתי, בגלל שהוא יותר מהיר וזורם, פחות הצליח להוציא ממנה את החדווה ושינויי הכיוון שרומן דיבר עליהם.

זה נראה לי ההסבר הכי סביר לחוסר העקביות כאן.

כנראה כיילו אותה לחדות בפניות קצרות; אבל ברגע שהפניה ארוכה יותר, היא מתחילה "להימרח".

טיפוסי.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את האמת מה שהכי הופתעתי לגלות בת׳רד הזה זה כמה הרכב המיתולוגי ששמו גולף GTI, רכב שנודע כמציב סטנדרטים בתחום, הוא ממש מאכזב ומבאס לדעת חברי הפורום. בתכלס? לא ציפיתי.

Spire, מעניין לשמוע שככה התאכזבת מהרכב ביחס לשאר החברים. למה אתה מעדיף אגב את ה 208 GTI על פני הקליאו טרופי? לי קשה עם ה 208 כי אני צריך רכב שיהיה בו ממד של פרקטיות ולכן גם אם זה חילול הקודש 3 דלתות זה פסילה מבחינתי. מה שכן יש לו גיר ידני וזה יתרון גדול על הרובוטי בקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגולף לא מאכזבת. היא פשוט לא ספורטיבית (בקטע הגס והמערב) כמו הוט האצ'ים אחרות בגרסה שנמכרת אצלנו. אני דווקא מאוד אהבתי אותה, כי את מה שהיא רוצה לעשות, שזה להיות משפחתית מהירה, היא עושה מעולה. את הצד הספורטיבי והמערב השאירו ללאון קופרה. אני מאוד בעד שיהיו הבדלים בין מכוניות ושכל אחת תעשה משהו קצת אחר ולא שכולם יהיו קופי-פסטה אחת של השניה.

ואני לא מעדיף את ה-208 על הקליאו, כתבתי שהייתי לוקח לעצמי אחת מהן. ה-208 זולה יותר משמעותית, שזה יתרון עצום, אבל אני לא יודע במי מהן הייתי בוחר בסופו של יום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שהקופרה מיועדת לו:

7827887.jpg

והגולף מיועדת לו:

600-horsepower-vw-golf-r.jpg

ולכן גם הבדלי הכיול.

זה לא שהגולף "יצאה להם משעממת" היא יצאה להם בדיוק כמו שרצו, כל אחת מותאמת לקהל היעד שלה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להבין שהקופרה מיועדת לו:

7827887.jpg

בדיוק. בגלל זה הוא נוהג במיצובישי :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתדהמתי, לא מצאתי שום דבר מעניין בגוגל משילוב המילים LEON CUPRA BOY RACER

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי קשה עם ה 208 כי אני צריך רכב שיהיה בו ממד של פרקטיות ולכן גם אם זה חילול הקודש 3 דלתות זה פסילה מבחינתי. מה שכן יש לו גיר ידני וזה יתרון גדול על הרובוטי בקליאו.

הפיג'ו דווקא מאד מפתיעה לטובה באספקט הפרקטי, למעט חוסר הנוחות היחסית בגישה למושב האחורי, המרווח מאחור מצויין ונוחות המושבים טובה מאד. גם תא המטען גדול דיו והיא מאד מתאימה ל-4 אנשים. תוסיף על זה את נוחות הנסיעה החריגה לטובה (ביחס לספורטיביות אחרות ובייחוד בהשוואה לסתם משפחתיות) ויש לך מכונית שקל מאד לחיות איתה. יש לה קסם ואופי, אך היא כמובן לא מושלמת. כפי ש-Spire ציין, יתרון מחיר שלה מאד דרמטי מול המתחרות וזה עוד שיקול.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג באותו רכב בהזדמנות שונה, לא היה הרבה זמן, אז לא התעכבתי על חומרים וכאלה. פחות הפריע לי הפס האדום, אבל המשבצות במושבים גם לי כבר יצאו מכל החורים. מבחוץ הפולו נראית "פסדר כזה", שום דבר מעניין, אפס שאר רוח, קופסה, גלגלים, היי הופ יש אוטו. יש שיקראו לזה "אל-זמני" או "אלגנטי" אני קורא לזה "משעמם" ו"חסר מעוף". אין בה שום דבר שנראה טוב, ולמעט דבר אחד אין בה גם שום דבר שנראה רע - אותו דבר הוא הפס האדום בגריל, שהיה מאוד מגניב והוסיף המון בפולו GTI השניה, והיה אחלה בשלישית, אבל בזאת נראה כאילו מישהו דפק אפצ'י תוך כדי הציור של הקו. זה נראה כאילו האוטו ברזולוציה נמוכה או כאילו מישהו כיבה את ה-Anti aliasing. על מכונית כל כך... נו בסדר, סולידית, כזה קו מזוגזג פשוט לא מסתדר טוב.

בפנים היא באמת גולף. אפילו לא מיני גולף. בגאז' גדול, די והותר מקום לברכיים במושב האחורי, כל האבזור שצריך. ממש אחלה. רק חבל שלדים, סנטימטרים וליטרים זה לא מה שאמור למכור אותה.

מבחינה דינאמית, אני חייב להגיד שאני לא מסכים כמעט עם כולם פה. אולי הכביש בו נהגתי, בגלל שהוא יותר מהיר וזורם, פחות הצליח להוציא ממנה את החדווה ושינויי הכיוון שרומן דיבר עליהם, אבל אני מצאתי מכונית אילמת, לא מערבת, עם יציאה לתת היגוי חריף תחת כוח (XDS מי?). היא מרגישה מאוד בוגרת, היציבות הכיוונית מעולה (כשהיא לא תחת כוח) והתחושה מוצקה וכבדה (מאמי, אני אומר לך. השמנת).

שני הדברים האלה, הכבדות היחסית מצד אחד והיציאה לתת היגוי מצד שני, לי לפחות הפכו את החוויה ללא מעניינת. מצד אחד, אי אפשר לנהוג אותה אגרסיבי ולזרוק אותה לתוך פניות בלי גז ולצחקק כמו ילדה מפגרת על איך היא משנה כיוון כמו זבוב כי היא נייטרלית ונטועה מדי, ומד שני אי אפשר לנהוג אותה חלק עם חזרה מוקדמת לגז ולקבל בעזרת האחיזה וה-XDS קצב מטמטם, כי כל מחשבה על האצה במהלך הפניה נגמרת בתת היגוי.

בהשוואה לגולף היא ללא ספק יותר חיה ומעניינת וזזה, אבל זה לא כי היא חיה ומעניינת וזזה, אלא כי הגולף לא.

ב-165 אלפי ש"חים, את הכי הרבה כאב ראש לדעתי הפולו תעשה לגולף. היא פשוט אותו דבר, בטיפ-טיפה יותר מעניין, ועם טיפ-טיפה פחות בגאז'. אני לעצמי, כנראה שהייתי בוחר ב-208 ומפוצץ את העודף על coke & company או קליאו.

אני חייב להגיד שאני מאוד מסכים איתך.

גם לי לא יצא להשתתף במבחן הזה של הפולו אבל כן לנהוג בה במפגש אחר ואני מאוד מסכים עם ספייר. אולי הרכב יותר ספורטיבי מהגולף (לא יצא לי לנהוג על הגולף במתכונתה הנוכחית) אבל עדיין לא מהנה ומתגמל כמו רכבים אחרים ספורטיביים. אולי חלק מזה קשור לכביש אולי חלק קשור לצמיגים אבל בכל אופן הרכב מאוד מהיר בפניות אבל לא מהנה.

המון תת היגוי בכמעט כל חזרה על הגז וגם בפניות מעט אגרסיביות שבהן ניסיתי לגרום לרכב טיפה לזרוק זנב, טיפה להחליק הרכב לא שיתף פעולה. בכלל.

לנושא העיצוב- לטעמי האישי מבפנים היא באמת בסדר למעט עניין המושבים. לא אהבתי את המשבצות מעולם וגם כאן אני לא אוהב. שאר הרכב דווקא נראה בסדר.

מבחוץ היא מאוד דומה לגולף במבט ראשון ואפילו בשני. לא טוב ולא רע, אולי משעמם אבל אולי יהיו כאלו שיעריכו את זה.

אכזב אותי ממש הרעש של האוטו. בסל"ד סרק יש לו רעש נחמד ועושה חשק ואז כשמתחילים לזוז הוא נעלם ואת מקומו תופס רעש רגיל לגמרי ומאכזב מאוד. ברכב ספורטיבי הייתי שמח לקבל קצת צלילי מנוע ואגזוז שיעשו לי נעים כשאני אלחץ על דוושת הגז.

נוסף לכך הרכב יחסית שקט אבל בנסיעה בכביש מהיר (במהירות חוקית לגמרי) יש בתוך הרכב איזה רעש שקט אבל בתדר מאוד מציק. לא יודע אם עוד מישהו נתקל בזה אבל לי אישית זה הפריע קצת.

אסכם בכך שאומר שהרכב הזה גרם לי לתהות למה בכלל מישהו ישלם עוד הרבה כסף על גולף GTI. הפולו עושה מצויין, היא לא חלשה בהרבה והמימדים והעיצוב דומים מאוד. לא בטוח שההפרש לגולף מצדיק את פער כזה.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גג שמש גדול, אך וילון הכיסוי המחורר לא מספק אטימה מלאה.Sent from my DynaTAC 8000X using Tapatalk

אני מבין שבגולף הווילון אטום, לכן מוזר שבפולו GTI שמו מחורר.

זה ככה גם בפולו הרגיל?

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך באמת לכתוב עוד על תת היגוי עוד בביקורות על פולקסווגן וחברים?
כשיש תת היגוי, לא לכתוב את זה?

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מה, פיצ'ר ולא באג וכאלה?

זה רכב עם יומרות ספורטיביות ותת היגוי זה פויה,

חובה להתייחס אל זה בכל מצב ועם כל סמל.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב עם יומרות ספורטיביות ותת היגוי זה פויה.

כשהפניות מספיק קצרות, זה לא פויה בכלל.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמתלבט האם להחליף את הפולו GTI שנת 2017 , באחת חדשה - הייתי שמח לשמוע על השוואה לדגם הקודם.

לדוג' האם יש שיפורים, או חלילה ירידה במספר פרמטרים.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוח הדברים נשמע שהם לא בדיוק עפו על הפולו GTI דור קודם בעוד שאת הנוכחית חלקם לפחות מחבבים אז כנראה שכן יש שיפורים אבל נחכה שמובילי הדיעה פה יענו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...