Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו GTI - מבחן

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה מבחן !

אתה באמת חושב שהיא יותר מהנה מאחותה הגדולה ?

אם כן זה שאפו ענקי ממש .

תודה!

לא כזה שאפו. הגולף מאד פרווה, בפולו יש שאר רוח. אם כבר, לגבור על הגולף במדד הכיף לא הייתה משימה מי יודע מה קשה.

שכחתי לשאול מקודם - איך הפנסים שמגיעים כסטנדרט ? זה לד בגוון צהוב כמו ההלוגן? או גוון אחר?

(אאל"ט עדיין יש תוספת 9000ש"ח ללד מלא)

רכב המבחן צויד בפנסי לד מלאים, והם טובים כצפוי. לא יצא לי לבחון האלוגן.

הערה - ד"א, נתון המשקל של מעל 1400 ק"ג הוא שגוי עקב הסתמכות (לכאורה... - לך תסתבך עם עו"ד) על הברושור של צ'מפיון. בפועל הפולו GTI שוקל 1350 ק"ג (לפי אתר VW העולמי).

אני מניח שזה קשור להבדלי תקינה, או kerb מול EU וכאלה. מכל מקום, זאת לא איילה קלת רגליים.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המעורבים, על הסקירה.

במחיר שלה, הייתי שוקל אותה גם אם הייתי קונה פוטנציאלי לגולף GTI. פער המחירים מצדיק את המחשבה.

לא כזה שאפו. הגולף מאד פרווה, בפולו יש שאר רוח. אם כבר, לגבור על הגולף במדד הכיף לא הייתה משימה מי יודע מה

מה עושה אותה עדיפה מבין השתיים, אם לא נתייחס להפרשי המחיר? הרי מדובר באותו מנוע וגיר, אולי בכיולים שונים. האם זו השילדה? האם משהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השלדה כמובן. הפולו מרגישה חיה ומהנה הרבה יותר. מתנהגת טוב יותר. הגולף פשוט עושה, הפולו גם מערבת אותך בתהליך. בטח לא כמו בפיז'ו 106, אבל בפירוש טוב יותר מהגולף.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
תודה לכל המעורבים, על הסקירה.

מה עושה אותה עדיפה מבין השתיים, אם לא נתייחס להפרשי המחיר? הרי מדובר באותו מנוע וגיר, אולי בכיולים שונים. האם זו השילדה? האם משהו אחר?

הגולף לקחה את הסינתטיות שהקבוצה כולה חזקה בה, לשלב גבוה יותר. היא לא מייצרת שום עניין, למעט קצב טוב.

הפולו גסה יותר, הנהג מרגיש יותר "איתה" מאשר "בתוכה" כמו הגולף, על אף המשקל יש בה שובבות וכל אלה כשכיול המנוע והגיר בגולף עדיפים.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיול מנוע וגיר זה עניין נורא פשוט לתיקון ואז היא בטח תהיה כמה רמות מעל גולף.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתיבה, שאפו!

לפי רוח הדברים נראה שהמתכון פה דיי מוכר, למרות שמעניין לשמוע שנהנתם פחות בגולף.

אולי הישועה האמיתית שאנחו מחפשים בשנים האחרונות תגיע מהאפ? אם בכלל תיובא.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג באותו רכב בהזדמנות שונה, לא היה הרבה זמן, אז לא התעכבתי על חומרים וכאלה. פחות הפריע לי הפס האדום, אבל המשבצות במושבים גם לי כבר יצאו מכל החורים. מבחוץ הפולו נראית "פסדר כזה", שום דבר מעניין, אפס שאר רוח, קופסה, גלגלים, היי הופ יש אוטו. יש שיקראו לזה "אל-זמני" או "אלגנטי" אני קורא לזה "משעמם" ו"חסר מעוף". אין בה שום דבר שנראה טוב, ולמעט דבר אחד אין בה גם שום דבר שנראה רע - אותו דבר הוא הפס האדום בגריל, שהיה מאוד מגניב והוסיף המון בפולו GTI השניה, והיה אחלה בשלישית, אבל בזאת נראה כאילו מישהו דפק אפצ'י תוך כדי הציור של הקו. זה נראה כאילו האוטו ברזולוציה נמוכה או כאילו מישהו כיבה את ה-Anti aliasing. על מכונית כל כך... נו בסדר, סולידית, כזה קו מזוגזג פשוט לא מסתדר טוב.

בפנים היא באמת גולף. אפילו לא מיני גולף. בגאז' גדול, די והותר מקום לברכיים במושב האחורי, כל האבזור שצריך. ממש אחלה. רק חבל שלדים, סנטימטרים וליטרים זה לא מה שאמור למכור אותה.

מבחינה דינאמית, אני חייב להגיד שאני לא מסכים כמעט עם כולם פה. אולי הכביש בו נהגתי, בגלל שהוא יותר מהיר וזורם, פחות הצליח להוציא ממנה את החדווה ושינויי הכיוון שרומן דיבר עליהם, אבל אני מצאתי מכונית אילמת, לא מערבת, עם יציאה לתת היגוי חריף תחת כוח (XDS מי?). היא מרגישה מאוד בוגרת, היציבות הכיוונית מעולה (כשהיא לא תחת כוח) והתחושה מוצקה וכבדה (מאמי, אני אומר לך. השמנת).

שני הדברים האלה, הכבדות היחסית מצד אחד והיציאה לתת היגוי מצד שני, לי לפחות הפכו את החוויה ללא מעניינת. מצד אחד, אי אפשר לנהוג אותה אגרסיבי ולזרוק אותה לתוך פניות בלי גז ולצחקק כמו ילדה מפגרת על איך היא משנה כיוון כמו זבוב כי היא נייטרלית ונטועה מדי, ומד שני אי אפשר לנהוג אותה חלק עם חזרה מוקדמת לגז ולקבל בעזרת האחיזה וה-XDS קצב מטמטם, כי כל מחשבה על האצה במהלך הפניה נגמרת בתת היגוי.

בהשוואה לגולף היא ללא ספק יותר חיה ומעניינת וזזה, אבל זה לא כי היא חיה ומעניינת וזזה, אלא כי הגולף לא.

ב-165 אלפי ש"חים, את הכי הרבה כאב ראש לדעתי הפולו תעשה לגולף. היא פשוט אותו דבר, בטיפ-טיפה יותר מעניין, ועם טיפ-טיפה פחות בגאז'. אני לעצמי, כנראה שהייתי בוחר ב-208 ומפוצץ את העודף על coke & company או קליאו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...