Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד קוגה VS מיצובישי VS ASX מיצובישי ECLIPS (הכותרת נערכה)

MiCool
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. אשמח לקבל חוות דעת והמלצות לעניין ההתלבטות שציינתי בכותרת.

נ"ב: כמו כן אשמח לקבל הצעות מחיר בהינתן וקיימים כאן סוכנים (גם 0 ק"מ) - [email protected].

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפס ק"מ - חפש באתרים השונים, לא חסרים אתרי אפס ק"מ.

ציין מה חשוב לך ברכב , אבזור, התנהגות ,נוחות , בטיחות, צריכת דלק וכו'.

אף אחת מהן לא חסכונית במיוחד.

קוגה מבחינתי הכי מתנהג והכי מהנה לנהיגה, הכי חזקה כאן, מרווחת ועם תא מטען גדול. החסרונות הם תא נוסעים מעט מיושן, מערכת אפטרמרקט לא מוצלחת בדגמי הבסיס , מחסור בבלימה אוטונומית מלבד ברמת הגימור היקרה ביותר ועל כן התקנת מובילאיי.

אקליפס - מערכות בטיחות כסטנדרט, מרמת הגימור השנייה יש כבר בקרת שיוט אדפטיבית , גם מרווח מאחור , ביצועים טובים , מאובזר היטב . חסרונות - תא מטען קטן יחסית, נוח אבל פחות מהקוגה, שטחים מתים גדולים יותר עקב העיצוב.

הASX קטגוריה מתחת, דיי נוח , פשוט יותר מבפנים ופחות מאובזר מהאקליפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה.

חשוב לי שהרכב יהיה אמין לאורך הרבה שנים (מעל 5 לפחות) וכמו כן כל השאר בסדר הבא: התנהגות, נוחות, בטיחות, אבזור וצריכת דלק. המחיר הוא עד 130 אחרי ההנחה של ה0 ק"מ.

זה נכון ששנה הבאה צפויה לצאת קוגה חדשה עם תא נוסעים מחודש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוגה חדשה , הרוב בה יהיה שונה מהישנה ולא רק תא הנוסעים.

הASX זו המנייה הכי בטוחה פה מבחינת אמינות כי הוא דגם ותיק יחסית ומשתמש באותה יחידת הינע של האאוטלנדר.

לאקליפס מנוע טורבו חדש של מיצובישי שעוד לא סגר שנה בארץ.

על המנוע 1.5 טורבו של פורד לא שמעתי תלונות ומצד שני לא נמכרו פה הרבה מכוניות איתו. למנוע 1.6 שהוא החליף היו מספר בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי תשובה קונקרטית לשאלה הזו כי הרכב עוד לא קיים. הפנים ישתפר בטוח אבל מבחינת אבזור יכול להיות שדלק עדיין יתקמצנו באבזור בטיחות ויכולים להחליף למנוע וגיר חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב אמין למספר שנים גבוה, נראה לי שעדיף ללכת על טכנולוגיה מוכחת, מנוע אטמוספרי עם גיר פלנטרי, נראה לי שמי שעושה את זה טוב, עם רכב טוב, זה קיה ספורטאז 2 ליטר, המיצובישי אוטלנדר או asx מרגישים מיושנים יותר,

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב אמין למספר שנים גבוה, נראה לי שעדיף ללכת על טכנולוגיה מוכחת, מנוע אטמוספרי עם גיר פלנטרי, נראה לי שמי שעושה את זה טוב, עם רכב טוב, זה קיה ספורטאז 2 ליטר, המיצובישי אוטלנדר או asx מרגישים מיושנים יותר,

נורא משבחים את המנוע של הפורד. מנגד, לקנות רכב קוריאני למספר שנים גבוה זאת טעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הקוריאנים נחשבים אמינים מאוד, יש להם מוצרים טובים ותחרותיים, יחידת ההנעה של פורד מצויינת. הבעיה היא שזה דגם מיושן שנמצא בסוף דרכו, העיצוב הפנימי מתבסס על פורד פוקוס 3 של שנת 2011,מבחינת האמינות, אני הייתי מהמר על הקוריאני בגלל הפשטות של המכלולים שלאורך זמן יראה אמינות עדיפה.

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הדוח של consumer report מראה : שהספורטאז הוא הדגם הכי בעייתי של קיה.

הדוח הגרמני של TuV לגבי רכבים בגיל 6-7 (שזה בערך מה שפות"ש מתכנן) שופך יותר נתונים:

http://www.anusedcar.com/index.php/tuv-report-year-age/2017-6-7/579

פורד קוגה שם במקום 13 לעומת הספורטאז בדרוג: 83 .

גם אם נציץ על רכבים בני 4-5 באתר הגרמני אזי המגמה נשמרת .

זה מה שיפה בגרמנים . הם מחלקים את הנתונים יפה וברור והדוחות שלהם לא עושים טוב לקוראניות.

לדעתי תבחר את הרכב שהכי נח לך.

אמינות לאורך שנים ע"פ הגרמנים: הקוגה עדיפה , בפרמטר השני היה התנהגות : אז פה בהחלט הקוגה עדיפה .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...