Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק קפטיבה דיזל

emilio2581
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי קפטיבה דיזל 2008 2.0 לאחרונה אני בשגעון בלהביא לצריכה יותר נמוכה (הצריכה שלי בעיר 5.88 קילומטר לליטר אני לא מרביץ אך גם לא זוחל) החלפתי לאחרונה אינטרקולר (שהיה עם חור) ניקיתי את חיישן האוויר עם ספריי קרבורטור החלפתי תחנת דלק ותו לא...

יש לציין שהאוטו מושך מעולה, הטורים יציבים בסביבות ה-750 סל"ד האוטו לא מעשן אין תקלת מנוע בלוח המחוונים הפילטר אוויר נקי הפילטר סולר חדש שמתי 3 תוספים שונים (תוסף לסולר).

במוסך מסרבים לעשות בדיקת מחשב מהסיבה שאין שום תקלה...

אני אוהב את האוטו רק פשוט מסרב להאמין שזו הצריכה לאוטו דיזל (5.88 ק"מ לליטר בעיר) מה לעשות???

את הבדיקה עשיתי תדלקתי מיכל מלא נסעתי 100 ק"מ ותדלקתי שוב נכנס 17 ליטר של סולר...

תעזרו לי בבקשה אם יש למישהו אוטו כזה האם זו הצריכה הנכונה???

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיישן אוויר אתה מתכוון לMaF שיושב אחרי הפילטר אוויר, לא מנקים עם ספריי קרבורטור אלא עם ספרי לניקוי חיישן כמות אוויר.

אולי יש לך בעיה עם החיישן o2 שיושב האגזוז בדרך כלל יש שניים אני מדבר יותר על הקידמי למרות שאין תקלה במחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחיישן אוויר אתה מתכוון לMaF שיושב אחרי הפילטר אוויר, לא מנקים עם ספריי קרבורטור אלא עם ספרי לניקוי חיישן כמות אוויר.

אולי יש לך בעיה עם החיישן o2 שיושב האגזוז בדרך כלל יש שניים אני מדבר יותר על הקידמי למרות שאין תקלה במחשב.

תאמין לי לא יודע למה בדרך כלל יש צריכה גבוהה?

יש סיבות חוץ ממה שציינתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...