Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת ליסינג או טרייד אין באזור הקריות

sbon
שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש דייהטסו סיריון שנת 2008, ומתקשה למצוא אנשים פרטיים בחיפה-קריות שמוכרים. האם אמצא את זה בחברות הליסינג או שזה כבר ישן מדי? אם כן, יש חברת ליסינג מומלצת באזור הקריות? ואם לא ליסינג, אולי במגרשי הטרייד אין? איפה מומלץ? אודה גם להמלצות על מכון בדיקה באזור הקריות. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה דחוף ואין לך זמן או אין לחפש אז המלצה חמה.

תלך ותשכיר רכב מיני ידני בזול ותחזור לחפש ברוגע, לחפש בלחץ רכבים מסוחר מתכון לא רע לקנות נבלה שתגרום לך חור בכיס.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקרסו טרייד אין מול בתי הזיקוק.

ציפור קטנה לחשה לי שיש במלאי סיריון 2008.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גש לקרסו טרייד אין מול בתי הזיקוק.

ציפור קטנה לחשה לי שיש במלאי סיריון 2008.

עידן

תודה. אתה יכול אולי להמליץ גם על מכון בדיקה אובייקטיבי, שלא קשור לקרסו טרייד אין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם לחוץ לקנייה וגם לא מעוניין לעבור מעבר לגבולות הקריות

שזה מתכון לאסון כי בסופו של דבר בגלל הלחץ וחוסר המבחר אתה תתפשר על משהו בינוני אם לא גרוע (כמובן שתמיד יכול להיות גם משהו טוב באזור אבל ממה שרשמת עברת כבר על האופציות)

תעשה לך רשימה של רכבים שמבדיקה ראשונית בטלפון ובמודעה עושים רושם טוב ותעשה יום אחד טיול למרכז עם רכב של חבר/שכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לקרסו. אין בחיפה. יש שני רכבים במלאי, ויביאו אותם לחיפה רק אחרי שאגיע לפגישה ואגיד שאני מעוניין. קבעתי איתם למחר לפני הצהריים, אבל נראה לי שאוותר על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה גם לחוץ לקנייה וגם לא מעוניין לעבור מעבר לגבולות הקריות

שזה מתכון לאסון כי בסופו של דבר בגלל הלחץ וחוסר המבחר אתה תתפשר על משהו בינוני אם לא גרוע (כמובן שתמיד יכול להיות גם משהו טוב באזור אבל ממה שרשמת עברת כבר על האופציות)

תעשה לך רשימה של רכבים שמבדיקה ראשונית בטלפון ובמודעה עושים רושם טוב ותעשה יום אחד טיול למרכז עם רכב של חבר/שכור.

ברור שעדיף לקנות מפרטי ובלי לחץ. בעיקרון אתה צודק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה פסול בקנייה מקרסו- לא יתעסקו בשטויות כמו הורדת ק"מ/זיופים/ רכבים עם שילדה וילכלכו את שמם.

פשוט,בחר את האחת מבין השתיים שנראית מבטיחה על הנייר (כמה שפחות ידיים,כמה שפחות ק"מ,בעלות קודמת פרטית בלבד ולא ליסינג) וגש לבדוק כפי שעידן הציע במ.מ.מ.

לאחי הקטן במזל ואחרי חפירה קשה שלי ביד 2 לפני כשנתיים וחצי ,מצאנו סיריון יד ראשונה מאדם שעשה 56,000 ק"מ, וטופלה במוסכי היבואן אבא שלי הלך עם אחי למוכר ולא האמין, הוא אמר לי,הרכבים שאתה קונה לא מוצלחים כמו הבינגו הזה, "הרכב חדש", אמרתי לו - לא להסתנוור לכו לבדיקה- אז יצאו כמה תיקוני צבע ואיזו נזילה מטופשת וקטנה שתוקנה במוסך אופיר הסמוך ומאז רק טיפולים,מצבר,צמיגים ובעיקר כמו שאומרת שורה אחת של זמר ענק שהלך לעולמו:"שקט שלווה, ים של חולות".

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לא מעט מגרשים באיזור הצ'קפוסט (מתחילים כבר באיזור הסוכנות של פיאט ודרומה משני צדדי הכביש).

אם יש לך זמן פנוי, תוכל לבצע שם סקירה, אולי תמצא משהו שמתאים לך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...