Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור הזיה מכר נפתר מסרטן וקרוביו ביקשו למכור את הרהיטים אך בעל הדירה החליט לעשות מ

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכול בקצרה בראש השרשור.

מכר נפתר מסרטן משפחתו המתגוררת בחו"ל ולא יכולה להגיע לארץ מסיבות אישיות ביקשה ממני עזרה בלמצוא בית חם לחתולים שלהם ולמכור את הריהוט שיש בדירה.

היום הגיעה אחת הבנות החורגות שלו לדירה לקחת את החתולים ולהפתעתה בעל הדירה החליף את הצילינדר בדלת והחליט שהוא גובה את הרהיטים שיש בדירה בתור תשלום פיצוי על כך שהדירה הושכרה "משופצת" וכרגע היא "מוזנחת".

מצד אחד החוזה שכירות עד ה20 לחודש וזה הפסד גדול למכור את הרהיטים לאלטיזעכן כי הוא יקח הכול במחיר זנות ואין איפו לשים אותו לכן זה טוב שהוא שומר את הריהוט אצלו.

מצד שני איך מתמודדים עם הזיה שכזאת?

הדירה במצב כמו שהיא הושכרה + בלאי טבעי של שנתיים לכן ברור שהוא לא צודק השאלה האם כדאי לפנות לבית משפט לטביעות קטנות לפיצוי? (כי מניסיוני עד שמשפט יתקיים זה שנתיים+- ואז כול הריהוט לא יהיה רלוונטי) או לפנות למשטרה? ואיך להוביל את המשפט אם הבנאדם כאמור נפתר ומשפחתו מלבד הבת החורגת לא יכולים להגיע לארץ מי הולך לייצג אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני בכלל לא בטוח שבעל הבית לא צודק לכן אני מציע לבדוק בחוזה מה היו התנאים במקרה שהדייר עוזב את הדירה כלומר האם עליו לצבוע את הדירה בסיום החוזה ולתקן תיקונים שנגרמו שלא כתוצאה מבלאי.

אל תשכח שהדרישה לריהוט יד שניה לא ממש גדולה ובהרבה מקרים אנשים מוסרים ריהוט רק שמישהו יבוא להוציא את הריהוט לרחוב ברוב המקרים.

המשטרה לא מטפלת במקרים מסוג זה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש תשלומים על הדירה. בתוקף

אין לו זכות לנעול את הדירה.

בנוסף לעבור על החוזה.

לראות מה כתוב.

בנוסף.

לא היו תכשיטים? שעונים? ציוד יקר. ? שהוא פשוט נעל את הבית.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שיש בדירה עוד מטלטלין חוץ מהרהיטים.

אם יש חוב בעל הדירה רשאי לתבוע אותו מהעזבון (ולא יותר מגובה העזבון), אבל הוא לא יכול לעשות דין לעצמו. לכל היותר לממש ערבויות, וגם את זה בצורה מסודרת.

אולי יש בדירה חפצים יקרי ערך, נניח תכשיטים? האם יש לכם תיעוד כלשהו של הרכוש, למשל רשימה של מעריך טעם ביטוח?

לדעתי הלא מקצועית מדובר בגניבה. ייעוץ משפטי דחוף - כבר הבוקר - כיון שתוך יום יומיים כל הרכוש ייעלם, אם זה טרם קרה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט כפול. בבקשה למחוק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה ויש תשלומים על הדירה. בתוקף

אין לו זכות לנעול את הדירה.

גם אין שום זכות למכריו או קרובי משפחה להכנס לדירה או לעשות פעולות מסויימות בעזבון של האדם ללא צו יירושה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה תגידו לי שהחתולים בסדר!!! ונמסרו לבית חם!

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לברווז מעלי..אם החתולים כלואים בדירה, המשטרה חייבת להתערב שכן מתבצעת עבירה בניגוד לחוק צער בעלי חיים (עבירה שבצדה עונש מאסר...).

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם החתולים קרה סיפור הזוי. התאמצתי למצוא להם בית מאמץ והפעלתי אפילו קמפיין פרסום בפייסבוק כיד להריץ את הפוסט לאלפי אנשים.

מצאנו בית מאמץ תוך יומיים וקבענו להיפגש עם הגברת במרכז (היא גרה בירושלים הגיעה במיוחד לקחת את הזוג) אתמול הבת החורגת באה לאסוף את החתולים כדי למסור לה אותם והם נבהלו והתחילו להשתגע וברחו דרך חלון השירותים החוצה.

ננסה לתפוס אותם בדרכים הומניות בעזרת השכנה.

לגבי הדירה לא קיים שום חוב והשכר דירה משולם עד ה20 לחודש איפושהו בין ה10 לחודש ל15 לחודש בעל הדירה החליף את הצילינדר ונעל אותה.

גם אם יש דרישה להחזיר את הדירה אחרי צבע אין לכך שום סימוכין חוקי להחרמה של כול הריהוט בדירה (ואין תכשיטים או דברים יקרי ערך בדירה אך יש מוצרים חשמליים חדשים ויקרים יחסית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאדם נפטר כל ענינייו הכספיים מוקפאים עד לקבלת צו ירושה שמורה מה לעשות בהם.

נשמע שבעל הדירה עבריין. באותה מידה יכל להחליט שהוא שומר לעצמו את הרכב של המנוח.

כמו שרשמו קודם, יעוץ משפטי דחוף!

עד אז לתעד כמה שניתן את המצב ואם אפשר להעביר את הרכוש לחזקתכם.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למשטרה, הם בהחלט יתערבו בעניין.

בעל הדירה כרגע הוא עבריין ולא משנה מה כתוב בחוזה.

שלא לדבר על זה שבמקרה של מוות, הוא לא רק עבריין, הוא גם רשע מוחלט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגזמתם, לא עבריין ולא רשע,

בס"ה רוצה לקחת מה שמגיע לו, כמעט בכל חוזה יש סעיף שהשוכר צריך לצבוע הדירה לפני חזרתה, צביעה כזאת עולה בסביבות 3000 ש"ח, מי בדיוק הולך לשלם לו על זה, היורשים?

יש לו ריהוט יד2 כנראה לא שווה מדי הרבה, עולה גרושים היום, רק תכנס ליד2 ותראה לבד, הלוואי שיגיע ל3000 ש"ח ,

פתאום מגיעים פה איזה "מכר" ורוצה לקחת גם הריהוט, אולי שה"מכר" יציע גם לשלם במקום הנפטר?

עריכה אחרונה על ידי סאמי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהגזמתם, לא עבריין ולא רשע,

בס"ה רוצה לקחת מה שמגיע לו, כמעט בכל חוזה יש סעיף שהשוכר צריך לצבוע הדירה לפני חזרתה, צביעה כזאת עולה בסביבות 3000 ש"ח, מי בדיוק הולך לשלם לו על זה, היורשים?

יש לו ריהוט יד2 כנראה לא שווה מדי הרבה, עולה גרושים היום, רק תכנס ליד2 ותראה לבד, הלוואי שיגיע ל3000 ש"ח ,

פתאום מגיעים פה איזה "מכר" ורוצה לקחת גם הריהוט, אולי שה"מכר" יציע גם לשלם במקום הנפטר?

יש לך היגיון של ילד בן 12.

מדובר בשוד לאור יום של רכוש ירושה. זה כמו שאני אגיע לרכב שלך ואגנבו אותו כי אתה חייב לי 1000 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרך לעשות דברים

לשייך לעצמך רכוש של מישהו שנפטר זה בזוי.

אם מדובר בצביעה יכול לדבר עם היורשים שיטפלו בצביעה של הדירה.

אך לא דיבר אלא פשוט קם בבוקר ולקח לעצמו מה שנראה לו

ואם יש שם ריהוט שהוא סנטימנטלי ? תמונות ? באיזה זכות הוא לוקח משהו שלא שלו, ויותר מזה - מחליף מנעול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם יש שם ריהוט שהוא סנטימנטלי ? תמונות ? באיזה זכות הוא לוקח משהו שלא שלו, ויותר מזה - מחליף מנעול ?

עזוב סנטימנטלי, ואם יש שם מגירה עם 50K דולר?

ומה עם תכשיטים?

ואיפה השעון פטק פיליפ של הנפטר?

על דביל כזה ש"לוקח את החוק לידיים" הייתי מלביש תלונה במשטרה ותביעה על מאות אלפי שקלים במזומן וברכוש ש"נעלמו" מהדירה.

מי בכלל נתן לו זכות לפרוץ דלת ולהחליף מנעול (ועל הדרך כמובן להכנס לדירה), זה שזה "הרכוש שלו" זה ממש לא עילה חוקית בטח לא כאשר החוזה לא פג והתשלום האחרון עדיין בתוקף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...