Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול ל cx5 שלא נוסעת יותר מידי

rokiiv
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, יש לנו בכית מאזדה cx5 שלא נוסעת יותר מידי (עשתה 30k בארבע שנים). עשיתי לה טיפול לפני שנה כשהיה לה 23k ותיאוריטית היא אמורה לעבור איד נוסף, בגלל השנה שחלפה ולא הקילומטראז שצברה מאד הטיפול האחרון.

האם כדאי לבצע את הטיפול בכל מקרה או להמתין ולעשות בהגיעי לקילומטראז גבוה יותר? בהנחה שטיפול כדאי לעשות עכשיו, האם מבחינת מכלול הטיפול יש להתייחס לרכב ככזה בן 4 שנים או לקחת בלשנים את הקילמוראז ואולי לא לבצע את מה דלא רלוונטי?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרווחי הטיפולים נמדדים בזמן ו/או קילטמטראז'. במאזדה שלך זה או 15 אלף או שנה - הקודם בניהם.

תודה את הנתון היבש של שנה או 15 אני מכיר גם ... השאלה היא האם כדאי לדעת המומחים לבצע טיפול שכזה ברכב שהוא יחסית חדש ועם קילומטרז נמוך בהרבה מהממוצע. מה טוב לאנשי המוסך ברור לי לחלוטין...:}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה את הנתון היבש של שנה או 15 אני מכיר גם ... השאלה היא האם כדאי לדעת המומחים לבצע טיפול שכזה ברכב שהוא יחסית חדש ועם קילומטרז נמוך בהרבה מהממוצע. מה טוב לאנשי המוסך ברור לי לחלוטין...:}

קיבלת תשובה מספיק מנומקת! מה לא ברור לך?

אם החלטת להתקמצן על הרכב כדאי שתדע שגם שמן שלא נסע הרבה מתחמצן אחרי זמן מסויים - לכן חובה להחליפו.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלת תשובה מספיק מנומקת! מה לא ברור לך?

אם החלטת להתקמצן על הרכב כדאי שתדע שגם שמן שלא נסע הרבה מתחמצן אחרי זמן מסויים - לכן חובה להחליפו.

תודה. אני מציע רק שנשמור על תרבות דיון נעימה יותר. פה זה פורום שמתקרא ״ייעוץ״ לא ״הטפת מוסר״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקבל תשובה ואז לבטל אותה בהינף יד.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי קילומטרז אתה נמצא בדיוק בחצי מהמרווח של הטיפולים.

טיפול 40 אלף או 2 שנים כולל שמן, מסנן שמן נוזל בלמים ומסנן מזגן.

טיפול 80 או 4 שנים זהה.

לפי זמן מומלץ בחום להחליף שמן כל שנה, ונוזל בלמים כל שנתיים. ללא קשר לקילומטרז.פילטר מזגן תוציא ותבדוק עד כמה הוא מלוכלך ותחליט אם בא לך להחליף.

אם רוצה לטפל עצמאי אני מוכן לעזור לך.

עריכה אחרונה על ידי outnex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש רכב זהה לכן..

ראיתי בקבלה שאכן השמן ששמו לי ברכב הוא Dot Super

מסקרנות ומכיבן שיועץ השירות הוא ישר והוגן (כבר שנים שיש מאזדה ברשותי)

הוא גרם לי להבין שהדגם הזה ימנע בעיות עתידיות במערכת ה ABS והוכיח לי שהיבואן/יצרן מתקן על חשבונו "רצון טוב" גם מאזדות בני 7..

לכן ההקפדה על סוג השמנים והחלפים חשובה להם..

מי שלא נשם אבק דרכים.. לא ישאף אוויר פסגות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...