Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה או פאביה

Ron321321
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי לקנות את הסקודה פאביה או את האוקטביה בגיר הידני והמנוע טורבו 1200.. איך הן מבחינת אמינות? ומה לדעתכם הדגם המועדף? פאביה או אוקטביה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר שנמכרה בארץ האוקטביה 1.2 טורבו ידנית, אולי כבר אני לא זוכר.

מי עדיף? תלוי, אם אתה צריך למצוא חניה בתל אביב האוקטביה תהיה רעיון רע מאוד ואם אתה צריך רכב בשביל להסיע משפחה של 5+ציוד הפאביה פחות תתאים.

תפרט את הצרכים והתקציב שלך.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא זוכר שנמכרה בארץ האוקטביה 1.2 טורבו ידנית, אולי כבר אני לא זוכר.

מי עדיף? תלוי, אם אתה צריך למצוא חניה בתל אביב האוקטביה תהיה רעיון רע מאוד ואם אתה צריך רכב בשביל להסיע משפחה של 5+ציוד הפאביה פחות תתאים.

תפרט את הצרכים והתקציב שלך.

סורי על התגובה המאוחרת... בכול מקרה - אני צעיר, אין משפחה.

עכשיו קטנה אולי קצת יהיה באמת יותר נחמד לחניות בתל אביב (אפילו שאני שונא את המקום הזה)

אז בתכלס לא הכי משנה לי הגודל של הרכב. זה משהוא לא קריטי בכלל.

בעיקר הצרכים שלי זה לנהוג לאן שארצה +- אני מחפש רכב שיהיה גם יחסית חזק ולא עגלה מתה כמו הפיאט פונטו שלי...

מחפש בעיקר גם רכב ידני.

השאלה איך האמינות של הרכבים האלו.

ושאלה נוספת לא הכי קשורה - הציעו לי MG3 שנת 2016 - 18 אלף ק"מ ליסינג לשעבר, ב38 אלף (וכנראה יעשה לנו עוד הנחה)

איך האמינות של הרכב בכלל? הבנתי שזה רכב "סיני" בתלבושת של רכב בריטי? להתרחק? שווה? חזקה מספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את הmg, תישמע במחירים שאתה מדבר עליהם יש גם איביזה וגם קליאו 0.9 ידניות שיהיה יותר מאובזרות מהפאביה.

אני חושב שסופרמיני תספיק לך וככה תוכל להרשות לך רכב חדש יותר.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אהבתי את הmg, תישמע במחירים שאתה מדבר עליהם יש גם איביזה וגם קליאו 0.9 ידניות שיהיה יותר מאובזרות מהפאביה.

אני חושב שסופרמיני תספיק לך וככה תוכל להרשות לך רכב חדש יותר.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

איביזה ממש לא בא לי, לא הכי נוחה ומרווחת ולא מת על העיצוב - הקליאו מרגישה קצת חלשה מידי - 90 כוחות סוס..

מחפש משהוא בכיוון ה100 + לפחות.. הMG קראתי עליה עכשיו וירד לי מאוד מהר ממנה - אומרים שמנוע מאוד עצלן ושותה דלק.. מבאס קצת.

מאמין שהקליאו תיהיה מאובזרת מאוד אבל פשוט חלשה :(

שמע אני שובר את הראש באיזה רכב לקנות - באלי רכב זריז יחסית וידני, הפאביה עוד עומדת בזה לא רע - השאלה איך האמינות ואם בכלל יש רכבים אולי בסדר גודל של הכוחות סוס שלה (או אפילו יותר) במחירים שדומים עד ה40-45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות:

מיטו 155, אבל תצטרך לרדת קצת בשנתון, ולהתפשר על 3 דלתות.

מעבר לסופר מיני, אתה (לא באמת) יכול למצוא פוקוס אקובוסט, שלא תהיה מאוד חסכונית (1:10 פלוס מינוס), ויש קצת תהיות לגבי האמינות של המנוע. הבעיה היא שיש רק 20 כאלו, אז שיהיה לך בהצלחה למצוא אחת. (גילוי נאות: יש לי אחת כזו).

אבל אתה כן תוכל למצוא מגאן קופה ידנית, שגם לא סופר מיני, גם 3 דלתות וגם לא ממש חזקה, אבל יכולה להיות לגמרי אופציה סבירה.

אם אתה לא חייב ידני, אתה לא רחוק מ-208 1.2 טורבו מ-2015.

וד"א, הספק מקסימלי (כ"ס) הוא לאו דוקא אינדיקציה ישירה ל"רכב חזק". אני במקומך לא הייתי פוסל את הקליאו בלי נסיעת מבחן, אולי תגלה שהיא מספיק חזקה.

הפאביה כנראה אופציה סבירה לגמרי, רק קצת אפרורית. אם זה לא מפריע לך, נשמע לי בחירה סבירה בהחלט.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות:

מיטו 155, אבל תצטרך לרדת קצת בשנתון, ולהתפשר על 3 דלתות.

מעבר לסופר מיני, אתה (לא באמת) יכול למצוא פוקוס אקובוסט, שלא תהיה מאוד חסכונית (1:10 פלוס מינוס), ויש קצת תהיות לגבי האמינות של המנוע. הבעיה היא שיש רק 20 כאלו, אז שיהיה לך בהצלחה למצוא אחת. (גילוי נאות: יש לי אחת כזו).

אבל אתה כן תוכל למצוא מגאן קופה ידנית, שגם לא סופר מיני, גם 3 דלתות וגם לא ממש חזקה, אבל יכולה להיות לגמרי אופציה סבירה.

אם אתה לא חייב ידני, אתה לא רחוק מ-208 1.2 טורבו מ-2015.

וד"א, הספק מקסימלי (כ"ס) הוא לאו דוקא אינדיקציה ישירה ל"רכב חזק". אני במקומך לא הייתי פוסל את הקליאו בלי נסיעת מבחן, אולי תגלה שהיא מספיק חזקה.

הפאביה כנראה אופציה סבירה לגמרי, רק קצת אפרורית. אם זה לא מפריע לך, נשמע לי בחירה סבירה בהחלט.

ידוע לגבי הכ"ס - יצא לי פשוט לנהוג על הקליאו אצל ידידה פעם פעמיים - חמודה אבל לא יודע. לא סגור עליה.

לגבי המגאן - נראית אופציה לא כזאת חלשה על הנייר - לא באמת נותנת משהוא שווה? - 3 דלתות לא הכי מפריע - סביר בהחלט - אבדוק עוד הרבה עליה - תודה רבה על כיוון חדש! אמינה?

ולגבי האמינות של הפאביה - ראיתי שהמנוע שלה אוהב לצרוך שמן - מה שהרבה לא כתבו אבל, אמין בכלל? יש תקלות או אין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המגאן, זה אותו מנוע שיש במגאן הרגילה, בקליאו, בקפצ'ור בקשקאי ובטח בעוד כמה רכבים ששכחתי. עד עכשיו לא נתקלתי באף תלונה לגביו, אז אני מניח שאפשר להגיד שהוא כנראה לפחות אמין באופן סביר, אבל אין לי ניסיון אישי. מעבר לזה, רכב סטנדרטי לגמרי, לא מכיר תקלות מהותיות.

מה שאני כן יכול להגיד מניסיון אישי לגבי המגאן, זה שבלבן היא קצת אנמית. אישית, אם אפשר, הייתי מחפש בצבע אחר.

אני גם לא ממש מכיר את המנוע בפאביה (1.2 של ואג) - היו תלונות בהתחלה, אבל להבנתי הצנועה זה כבר מאחורינו. הייתי מחכה שמישהו שמכיר יענה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המגאן, זה אותו מנוע שיש במגאן הרגילה, בקליאו, בקפצ'ור בקשקאי ובטח בעוד כמה רכבים ששכחתי. עד עכשיו לא נתקלתי באף תלונה לגביו, אז אני מניח שאפשר להגיד שהוא כנראה לפחות אמין באופן סביר, אבל אין לי ניסיון אישי. מעבר לזה, רכב סטנדרטי לגמרי, לא מכיר תקלות מהותיות.

מה שאני כן יכול להגיד מניסיון אישי לגבי המגאן, זה שבלבן היא קצת אנמית. אישית, אם אפשר, הייתי מחפש בצבע אחר.

אני גם לא ממש מכיר את המנוע בפאביה (1.2 של ואג) - היו תלונות בהתחלה, אבל להבנתי הצנועה זה כבר מאחורינו. הייתי מחכה שמישהו שמכיר יענה.

תודה רבה!

שמע מנוע 1.2 טורבו במגאן נשמע ממש אחלה. לא נשמע רע כול כך.

ומניסיון יצא לי לנהוג על הקליאו 1.2 (נזכרתי אתמול בלילה שנהגתי על אחת מההשכרה) וואלה - היה אחלה לגמרי מבחינת זמינות כוח והכול. הרגישה אחלה על הכביש.

- אופציה ממש ממש נחמדה לדעתי המגאן אז. נראלי אלך לכיוון הזה יותר מאשר הפאביה - אני יכול לקבל גם שנתון יותר חדש בכיוון הזה. וואלה נתת כיוון ממש טוב. תודה רבה לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...