Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לפיז'ו 301

Uncle_Joey
שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל הוא שאל על ה-1.2 טורבו...

הוא שאל אותי ועניתי שאצלי היתה ה1.6 AL4 ולא האייסן היפני, לא מצליח להבין מה לא ברור בתשובה שלי :shock:

הוא שואל על ה 1.6

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

נראה לי יש כאן קצת סלט,

פות"ש רוצה 1.6, אני נותן חוות דעת על הרכב בכללי, ולכן אני מציין בכל פעם שזה לא כולל את המנוע והגיר שהוא מבקש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות, הכניס אותי קצת לפרופורציה

העניין עם זה שקשה למכור את הרכב זה לא משהו שעלה לי לפני לראש לכן אצטרך לחשוב אם כדי באמת לקחת את הדגם הזה בחשבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זמן אתה מתכוון להחזיק את הרכב?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב זה לא ישמור על ערכו כמו טיוטה יאריס, אבל מצד שני, אתה קונה רכב יחסית חדש במחיר זול אז לדעתי זה מתאזן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה מתאזן,

אני אסביר,

אם תקנה פיג'ו 301 ב35, עוד 3 שנים אולי תצליח למכור אותה ב10, אולי אפילו בכלל לא.

יאריס 2010 שתקנה ב30, בעוד 3 שנים תוכל למכור ללא קושי מיוחד ב20 פלוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הפיגו תהיה חדשה בכמה שנים טובות, ככה שהסיכוי לתקלות נמוך יותר, יאריס זה רכב אמין, אבל בכול זאת זה רכב בן 8 היום.

במחיר של היאריס ניתן לקנות פיגו מודל 2015, אז בתור קונה נבון, למה שתקנה רכב ב5 שנים ישן יותר?

בנוסף אם להיסכל ביד 2 פיגו 301 מודל 2015 נמכרת באזור ה35 אלף בממוצע (מבחר מאוד קטן), מודל 2013 בערך 26 אלף.

יאריס מודל 2010 נמכרת גם באזור ה 32 אלף, 2008 נמכרת באזור 25 אלף.

כלומר אחרי 3 שנים אני לא רואה אין הפיגו תאבד יותר מ25 אלף שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב,מומלץ . רק לא במחירים שפירסמת!

מחיר "שוק" ל1.6 מ2015 מיד פרטית ונסוע ממוצעת לא צריך להיות יותר מ48k .מליסינג צריך להמכר בהרבה פחות .

אם אתה לא מתכנן לנסוע איתו הרבה ותצליח לשמור עליו (טיפולים וכו') תוכל למכור אותו במחיר המתאים בקלות.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הפיגו תהיה חדשה בכמה שנים טובות, ככה שהסיכוי לתקלות נמוך יותר, יאריס זה רכב אמין, אבל בכול זאת זה רכב בן 8 היום.

במחיר של היאריס ניתן לקנות פיגו מודל 2015, אז בתור קונה נבון, למה שתקנה רכב ב5 שנים ישן יותר?

בנוסף אם להיסכל ביד 2 פיגו 301 מודל 2015 נמכרת באזור ה35 אלף בממוצע (מבחר מאוד קטן), מודל 2013 בערך 26 אלף.

יאריס מודל 2010 נמכרת גם באזור ה 32 אלף, 2008 נמכרת באזור 25 אלף.

כלומר אחרי 3 שנים אני לא רואה אין הפיגו תאבד יותר מ25 אלף שקל.

כאן יש קצת נתונים נוספים, יאריס תהיה חסכונית באיזה 20% לפחות,

ולעניות דעתי אם הוא ימצא אחת במצב טוב יש סיכוי סביר שהיא תהיה למרות שנותיה אמינה מהפיגו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק בפיג'ו כזו, ואני אומר לך שאתה טועה ומטעה,

אני ניסיתי למכור מספר חודשים, היו 3 או 4 טלפונים בכמעט 3 חודשים, אנשים מוכנים לקנות בהרבה יותר פחות ממה שפרסמתי כאשר אני בעצמי פרסמתי מחיר נמוך בכ20K מתחת למחירון.

אני מציע לכם לנסות לפרסם מודעה פקטיבית, תאמינו לי שהיא לא תפריע לאף אחד, כי אף אחד לא יתקשר, זה שמבקשים על 301 2013 26K הכל טוב ויפה, אך זה מספר מנופח שאף אחד לא ישלם אפילו לא קרוב, אנשים מעדיפים לקנות קיה בת 8.

ההבדל בינינו הוא שאני יודע מניסיון, יש לי את הרכב, וזה רכב שיישאר אצלך עד שימות, פשוט זה המצב.

אז כן, פות"ש אם תרצה רכב חדש ואמן לך על זה, הוא יספק את הסחורה, אך למכור אותו אחרי זה, לא נראה לי שתצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני היאריס מהשנתונים הללו רובוטית, כאשר החיסרון פה זה החלפת מצמד בעיקר אם יש פקקים ונסיעות עירוניות שמקצרות את חיו.

כך שהיתרון בצריכת דלק יכול להתקזז די מהר.

איזה שנתון ה301 שלך ובאיזה מחיר פירסמת?

מה הנתונים של רכב? יד? ק"מ? תאונות?

אני לא יודע עד כמה השוק טוב לגיר רובוטי שנמצא ביאריס,שלא כולם אוהבים אותו.

ודבר האחרון, אם פירסמת את הרכב שלך במקום 35 ב 15 אלף, אז בכלל יש פה עיסקה מעולה כי איזה רכב ניתן לקנות מודל 2015 במחיר הזה?

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2018 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...