Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בנוגע לפיז'ו 301

Uncle_Joey
שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, מחפש לקנות רכב ראשון

נהג יחיד לעבודה 10 דקות וחזור פעם ב לצאת מהעיר לא רחוק

התקציב שלי אזור ה 30-35 עם חריגות קטנות

ראיתי שאפשר להביא מליסינג את ה301 עם מנוע 1.6 אוטומט שנת 2015 עם 50-70 אלף עליה בקירוב בתקציב הזה

מישהו נהג בה? מישהו מכיר?

אני 1.93 אני אכנס בה?

הרציונל שלי שעדיף רכב 2015 בתקציב שלי מלהסתכן ולקחת רכב יותר רציני אבל עם 100 אלף עליו ושנת 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נוח לנסיעה עם מושבים נוחים, המנוע סביר בעוצמתו אך לא חיסכוני, מאחור מרווח למדי ע תא מטען גדול.

איכות החומרים פשוטה.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום שנתיים שלי על דגם ה1.2 רובוטי:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?660813-%D7%A1%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9D-%D7%A9%D7%A0%D7%AA%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%A2%D7%9D-%D7%A4%D7%99%D7%92-%D7%95-301-1-2-82%D7%9B-quot-%D7%A1-%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%95%D7%98%D7%99%D7%AA-2016-(%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%9A)

אצלי זה 1.2 ולא 1.6, לכן קבל חוות דעת מהרכב בכלליות,

לגבי מנוע ה1.6 אוטו',

היתה לנו 208 1.6 אוטו' ועדיין יש לנו 206 1.6 אוטו', עם אותו גיר ומנוע.

המנוע אמנם 1.6, אך חלש יחסית בהשוואה ל1.6 אחרים, לא חסכוני, אך מאוד אמין.

הגיר מלא תקלות, אך לא פתירות, ז"ת פעם הוא מסרב להכניס הילוך ופעם אחרת השהיה נוראית בהעברת הילוכים, בקיצור, לא מתפקד, אך לא מדובר בתקלה שמוסכי לובינסקי יודעים לתקן, פשוט צריך לחיות איתו כך, הצד החיובי לא תתקע בצד הרכב.

בינתיים, הדגם הזה נמכר בארץ כבר מ2013, עד כה, הרכב אמין מאוד ואין שמועות על תקלות בכלל, למעט דגם ה1.2 הראשון עד 2015 עם 72 כ"ס שהיו לכמה בעיות בממיר קטליטי.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-301 מנוע שהוא גלגול מודרני של המנוע ב-206 (ו-307, ו-c4, וכו'), והוא מנוע שונה לחלוטין מה-1.6 שב-208, ולטובה.

גם הגיר (בשנתון הזה) הוא גלגול מודרני של ה-al4 העתיק.

שניהם בסה"כ אמינים בצורה סבירה לגמרי, גם אם השילוב לא חסכוני במיוחד. לגיר אין שום בעיות התנהגות שתוארו קודם, כנראה שזה היה תיאור של הגיר הרובוטי שמשודך ל-1.2. מה שכן, העברות ההילוכים שלו לא תמיד חלקות, בעיקר בהילוכים נמוכים ובעיקר אם הוא מתבלבל (אם נניח האצת ובדיוק כשהוא התכוון להעלות הילוך נאלצת לבלום). זה ממש לא סוף העולם.

ה-301 הזו יכולה להיות בסדר, אם מראש מבינים שמדובר ברכב פשוט, עם הנדסת אנוש שצריכה כמה טאצ'ים, בידוד רעשים פחות מוצלח ולא המון כח (וגם הבטיחות לא מצטיינת). בסה"כ רכב פשוט ונח עם תא מטען גדול כדי להגיע מא' ל-ב' (ועם שוק חלש מאוד עד לא קיים).

אם מצד שני מצפים למשפחתית מודרנית, אפשר להתאכזב.

במחירים שהיא נמכרת, לדעתי התמורה די סבירה אם מבינים את המגבלות מראש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר של ה 1.6 שונה מהגיר של 1.2, הוא אוטומט רגיל ולא רובוטי.

אני דיברתי על ה1.6 אוטומט פלנטרי.

הגיר הרובוטי כולל השהיה ידועה בגלל העברת ההילוכים הדומה לזו שיש בגיר רגיל.

אני מדבר על הגיר הפלנטרי שיש לנו ב206 וב208 שמכרנו, הגיר הזה פשוט זוועת עולם ואין איך לתקנו.

ואני מדבר בדיוק על מקרים של להגיע לרמזור אדום ואז מתהפך לירוק, לחיצה לגטימית על הגז גורמת לגיר להתחיל לפתור משוואת אינסוף כפול אינסוף.

פות"ש, מציע לך לכתוב כאן מה אתה מצפה מהרכב, אולי בסופו של דבר הרכב הזה באמת לא יהיה לך מתאים, אישית הייתי ממליץ על הרכב לאבא תפרן שמועניין ברכב נוח אמין וחסכוני עם בגאז' ענק, לבחור רווק וצעיר, ממש לא, עדיף לחפש רכב מודרני ומעניין יותר.

עריכה אחרונה על ידי Wildlands
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שיש בעיה לתקן גיר al4, לחבר תיקנו אותו ב 206, עכשיו יש לו 208 מסוף 2014 ללא בעיות בגיר.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער התגובה שלי נכתכה

התכוונתי לרשום שבסופו של דבר אני סטודנט, סיימתי רישיון וזה רכב ראשון שלי, אני יכול להסתדר עם הוצאות דלק אבל אם הרכב יתחיל להתפרק לי אני לא אצליח לעמוד בתשלומים ואני חייב אותו לעבודה

בעיקר חשוב לי אמינות לכן חיפשתי רכב משנתון צעיר יותר בתקציב שלי על פני רכב משנת 2012 נגיד בעל איכות נסיעה ואבזור מפנק יותר

השאלה אם הרכב יהיה אמין יותר בגלל שהוא פחות זמן על הכביש או לחפש רכב אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על הגירסה החדשה של ה al4 היא מאוד אמינה, לא הרגשתי שום בלבול או עיקובים מיוחדים ב150,000 ק"מ שנהגתי עליה.

לפעמים החלפות הילוכים לא הכי חלקות.

אבל כל דגם והתיכנות השונה שהוא מקבל לתיבה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הפלנטרי שעשה לך בעיות, זה אותו גיר שקיים ב208 הנוכחית עם מנוע 1.2 טורבו?
לא, ב-208 החדשה זה גיר שונה לגמרי, יפני, עם 6 הילוכים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הפלנטרי שעשה לך בעיות, זה אותו גיר שקיים ב208 הנוכחית עם מנוע 1.2 טורבו?

208 1.6 עם AL4 לא האייסן היפני.

פות"ש, היו לנו שתי 301 1.2, אחת 2014 נסעה כ110 או 120, לא זוכר, והשניה 2016 כרגע עם 52K ק"מ, שתיהן אמינות מאוד, לגבי ה1.6 אוטומטי, מדובר במנוע וגיר וותיק, לא הכי חסכוני או נעים, אך חושב שגם אמין כמו ה1.2.

חשוב לקחת בחשבון שייתכן ולא תצליח למכור את הרכב הזה ללא נס כלשהו, פשוט השוק שלא טמון עמוק מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...