Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לקנות קרייזלר 300C

danniel85
שימו לב! השרשור הזה בן 606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מעוניין לקנות את הרכב הנ"ל דגם 2012.

רציתי לדעת כל מה שצריך לפני קניה. קודם כל למה אין כמעט את הרכב למכירה ביד2? רק 1 וזהו.

איך הוא מבחינת אמינות? למה אין להם שוק? כמה עולה טיפולים ותיקונים?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שוק כי האחזקה יקרה האמינות טובה. חלקים במחיר של חלפי מרצדס . למה לך ?!

שייך לעידן אחר של מכוניות אמריקאיות ארוכות ושתייניות. מתאים לגילאי 60+

אולי כדאי בגלל הכסא המרופד ?

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הרכב אישית אבל כמו כל ספינה אמריקאית הוא יצרוך יחסית הרבה דלק (אני מניח 1/6.5 או 1/7 בעיר, מחוץ לעיר באזור ה 1/11-12). לגבי חלפים, אני מניח שאפשר להזמין כמעט כל דבר מאיביי, המחירים בארץ יהיו יקרים מין הסתם.

קח בחשבון את כל היתרונות והחסרונות אם אתה מתכוון להחזיק רכב שכזה, אבל בסה"כ זה רכב מפנק, נוח, חזק ואמין לפי מה שאומרים חוות דעת ביד 2.

חלקים במחיר של חלפי מרצדס .

למי שקונה בארץ ומטפל במוסך יקר אז כן.

למה לך ?!

שייך לעידן אחר של מכוניות אמריקאיות שתייניות. אולי בגלל הכסא המרופד ?

למה הזלזול? ולא כאלה שתייניות כמו שנדמה לך. הרכבים V6 האלה לא עושים הרבה יותר גרוע מכל רכב מנוע 2.0 או 2.3 מאותה תקופה (למשל תשווה צריכה של ביואיק לה-קרוס או מאליבו למונדיאו או מאזדה 6 או אקורד מאותם שנתונים, תראה שההבדלים קטנים עד לא קיימים).

מצד שני ספינה אמריקאית אמיתית מרגישה כמו אוטו ולא כמו קופסת גפרורים שהרכיבו לה גלגלים.

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון צמיגים? צמיגים זה מחיר לפי מידה. לא שייך בכלל לאיזה רכב. ואתה לא צריך לספר לי אני מחזיק ספינה אמריקאית אחרת בת 13 כבר 8 שנים (אמנם פחות יוקרתית אבל עדיין). היום אני עושה איתה 105 ק"מ בינעירוני כל יום וזה עדיין תענוג (יש לה מערכת גז אז גם הצריכה היברידית :)), גם בת 13 היא לא מרגישה כמו פחון מתפרק אלא כמו רכב והצליל של ה V6 עדיין מנגן יפה כשנותנים לה בעיטה בעליה :)

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון צמיגים? צמיגים זה מחיר לפי מידה. לא שייך בכלל לאיזה רכב. ואתה לא צריך לספר לי אני מחזיק ספינה אמריקאית אחרת בת 13 כבר 8 שנים (אמנם פחות יוקרתית אבל עדיין). היום אני עושה איתה 105 ק"מ בינעירוני כל יום וזה עדיין תענוג (יש לה מערכת גז אז גם הצריכה היברידית :)), גם בת 13 היא לא מרגישה כמו פחון מתפרק אלא כמו רכב והצליל של ה V6 עדיין מנגן יפה כשנותנים לה בעיטה בעליה :)

אכן נכון הצמיגים לפי מידה, אבל מידות לא נפוצות אתה משלם מאוד ביוקר,

לי היתתה סיטרואן BX עם צמיגים במידה יחודית רק לרכב הזה (מתקשר לשאול אם יש צמיגים במידה- התשובה אה יש לך BX) ושילמתי עליהם אז כמעט מפי 2 מהמולטיפלה שהחזקתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים אכן יקרים, נראה שהם 225/60/18 וכנראה שגם קצת נדירים. להשוואה אצלי באימפלה זה 225/60/16 צמיג עולה כ 300 ש"ח, ואת אלה מצאתי ב 522 ש"ח בחיפוש מהיר. בסדר אבל צמיגים זה משהו שמחליפים בתדירות יחסית נמוכה (פעם ב 4 שנים נניח), אף אחד לא ימות מעוד 900 ש"ח לתקופה הזו.

השאלה אם לקנות רכב מסויים או לא צריכה להיות בלתי תלויה לדעתי במה שקשור לבלאי טבעי (צמיגים, מצבר וכו') כי בד"כ מי שקשה לו להחליף רכיבים שמתבלים טבעית ברכב מסויים כי הם יקרים לו, אז כנראה שכל הרכב יהיה יקר לו מידי לאחזקה (דלק, טיפולים וכו').

ורק לצורך הבהרה, אני לא בא ואומר לבן אדם שיקנה כי זה רכב מצויין. יש משמעויות בלהחזיק כזה רכב ופות"ש צריך לבדוק אם זה מה שהוא רוצה. התגובות שלי באו בעיקר כנגד תגובות האנטי שנכתבו למעלה שמיד פוסלות את הרכב בגלל שהוא כזה וכזה (אמריקאי ששותה דלק). מלבד מישהו שמכיר את הרכב מיד ראשונה ויש לו מה לומר לגבי אמינות או עניינים קריטיים אחרים, לא חושב שיש למישהו זכות לבוא ולחוות מיד חוות דעת שלילית ללא סיבה מספקת על רכב מסויים או על משפחת רכבים מסויימת.

הרי ברור שאם מישהו יפתח שרשור לגבי סקודה ראפיד ואני ישר יגיד לו לא לקנות כי המצמדים הולכים אחרי כמה זמן וזו עלות גבוהה להחליף, חצי פורום פה היה מתנפל עליי...

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז דווקא אם הזכרת קטגוריית המנהלים וסקודה אז בהחלט הייתי מסתכל על סופרב (הדגם החזק). גם חסכוני, גם חזק וגם מרווח. (הדגם החזק בעל מצמדים רטובים). אבל זה בהחלט עניין של טעם.

מי שאוהב גרגור V6 או V8 כנראה לא ילך לסופרב .

את הצמיגים הבאתי רק כדוגמה לחלק מתבלה בקרייזלר הזו.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב בעייתית מבחינת אמינות. אני מכיר לפחות 2 רכבים חדשים בשנים האלו (2012, 2013) שהלך להם הגיר (אחד אחרי 70K, רכב שנסע הרבה יחסית, היה של מישהו מאוד בכיר פה באזור הדרום כרכב חברה, ושני פרטי אחרי כ 30K), מזל שזה קרה בתקופת אחריות.

אם כבר משהו חלופי אז אולי עדיפה דווקא מאליבו טורבו מהשנים האלה? תהיה יותר אמינה מהסופרב לדעתי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכל העונים.

אז ככה עניין הדלק לא מפחיד אותי. אני כרגע עם מאליבו 3.6 ולפי נתוני היצרן ה300C 3.6 יותר חסכונית משלי בשל ה8 הילוכים שלה.

וכל מי שחי בסרט שזה רכבים שזוללים דלק אני מוכן ללכת איתו ראש בראש מאילת לטבריה. מבטיח לכם שבמהירות ממוצעת של 110(כי אף אחד לא באמת נוסע 90) הרכב שלי ושלו יזלול בדיוק את אותה כמות הדלק רק שאני אהנה בנסיעה ולא אשב בקופסאת סרדינים.

השאלה היא כמה יעלה לי תחזוקה שוטפת של האוטו מעבר לתקלות? הרבה יותר מהמאליבו? זה רכב שבכלל מבטחים בארץ?

האם זה רכב אמין? כי יש לו מלא גאדג'טים ומניסיון שלי עם הביוק לאקרוס היא לא נוסעת 100 ק"מ בלי תקלה(דגם 2011 2.4). האם גם ברכב הזה יהיו מלא תקלות קטנות בגאדג'טים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • שנה מאוחר יותר...

יש לי קרייזלר 300 שנת 2012, זה רכב פצצה, הופעה של מיליון דולר, צריכת דלק ממש לא מפחידה בערך 1:10 זה בגלל שמשנת 2012 לרכב יש מנוע עם 8 הילוכים, נסיעה במהירות 110 ק"מ מתבצעת בערך בסלד של 1100. ביטוח מקיף מאוד זול. עלות תיקונים כמובן תלוי אם זה מוסך מורשה, אבל לא בשמיים. מי שאין לו כסף לדלק צמיגים ותיקונים מציע שיסע באוטובוס או בטרמפים. נשאר מספיק כסף כדי לפנק את הרכב בצבע מאוד מיוחד. הרכב באורך 5 מטרים והוא לא נכנס בכל חניה

1656095693977.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2018 בשעה 21:51, danniel85 כתב:

תודה רבה לכל העונים.

אז ככה עניין הדלק לא מפחיד אותי. אני כרגע עם מאליבו 3.6 ולפי נתוני היצרן ה300C 3.6 יותר חסכונית משלי בשל ה8 הילוכים שלה.

וכל מי שחי בסרט שזה רכבים שזוללים דלק אני מוכן ללכת איתו ראש בראש מאילת לטבריה. מבטיח לכם שבמהירות ממוצעת של 110(כי אף אחד לא באמת נוסע 90) הרכב שלי ושלו יזלול בדיוק את אותה כמות הדלק רק שאני אהנה בנסיעה ולא אשב בקופסאת סרדינים.

השאלה היא כמה יעלה לי תחזוקה שוטפת של האוטו מעבר לתקלות? הרבה יותר מהמאליבו? זה רכב שבכלל מבטחים בארץ?

האם זה רכב אמין? כי יש לו מלא גאדג'טים ומניסיון שלי עם הביוק לאקרוס היא לא נוסעת 100 ק"מ בלי תקלה(דגם 2011 2.4). האם גם ברכב הזה יהיו מלא תקלות קטנות בגאדג'טים?

למה אתה לא מחפש אימפלה?

יותר נפוצה מהקרייזלר, יותר פשוטה, יותר אמינה וגם במקרה של תקלות בגלל שהיא יותר פופולארית יהיה לך קל יותר עם החלקים.

והיא גם זולה יותר, אתה יכול לקנות 2013/2014 במחיר של קרייזלר 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...