Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה גרוע לנסוע בלי חיישני חמצן, הונדה סיוויק 2002

Danieltz19
שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הונדה סיוויק 2002

המחשב הראה 3 תקלות של חיישני חמצן

1- EGR

2 - חיישן חמצן עליון

3- לא זוכר אבל אולי חיישן חמצן תחתון

הבנתי שזה לוקח דלק השאלה עד כמה מישו יכול להגיד לי?

זה קריטי?

נזק זה יכול לעשות?

לבנתיים הזמנתי מהאיביי את שתי החיישנים חוץ מ EGR שאין לי כסף לזה אלא אם כן מישו יכול להשיג לי ב 50 שקל מפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר ששני החיישנים תקולים וגם EGR.

תמאפס את התקלות ותראה מה חוזר.

אם יש לך את קודי התקות, תרשום כאן.

איפסתי וחזר לי p0141

וגם p401

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי באימפרזה בזמנו החיישן העליון הלך בסמיכות מאוד קרובה לEGR, ממליץ בכל מקרה להתחיל מהחיישנים, מקווה שהזמנת מקוריים או תואמי מקור, לדעתי DENSO.

את ה-EGR הזמנתי מיפן מקורי של סובארו, עלה לי סהכ 700 שקל, הרבה יותר טוב מהשחיטה כאן בארץ. ב-50 שקל לא מאמין שיש סיכוי שתמצא, מה גם שהוא כנראה יהיה סתום ודפוק בעצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי באימפרזה בזמנו החיישן העליון הלך בסמיכות מאוד קרובה לEGR, ממליץ בכל מקרה להתחיל מהחיישנים, מקווה שהזמנת מקוריים או תואמי מקור, לדעתי DENSO.

את ה-EGR הזמנתי מיפן מקורי של סובארו, עלה לי סהכ 700 שקל, הרבה יותר טוב מהשחיטה כאן בארץ. ב-50 שקל לא מאמין שיש סיכוי שתמצא, מה גם שהוא כנראה יהיה סתום ודפוק בעצמו.

הזמנתי את זה

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.ca%2Fulk%2Fitm%2F192535256911

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מנוע 1.7? אני בספק.

יש שם פירוט ספציפי על כך שזה מתאים למנוע 1.7 בלבד.

החיישן האחורי והקדמי (לפחות אצלי, משם אני מסיק) הוא שונה, לכן אני מתקשה להאמין ששני החיישנים יעבדו כמו שצריך גם אם אכן יתאים בסופו של דבר למנוע.

אבל כבר הזמנת, אז תן לזה ניסיון. במידה ולא יהיה טוב, תזמין של DENSO או אוניברסלי של BOSCH.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2012 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...