Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש קומפרסור לרכב שיודע לעצור לבד כשמגיע ללחץ הדרוש

מרטין מקפליי
שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצאתי את הדגם הבא:

https://www.amazon.com/gp/product/B07C2D145V/ref=ox_sc_act_title_2?smid=A1L7F5DL4H71TK&psc=1

האם יש לכם ניסיון איתו ? אני תוהה לגבי רמת הדיוק של שעון הלחץ שלו ?

על פניו הוא קיבל דירוגים לא רעים בכלל והמחיר שלו כולל משלוח הוא פחות מ 200 ש״ח

האם יש המלצות לדגמים נוספים ?

המטרה היא ניפוח גלגלי אופניים וצמיגי הרכב ללחץ הדרוש בלחיצה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי את זה https://www.amazon.com/gp/product/B0799DRKB4/ לפני כ 4 חודשים למטרת ניפוח אויר באופניים . מגיע ל 100 PSI ללא בעיה ודיי מהר. הגיע עם תאורה שלא עובדת, חוץ מזה עושה ת'עבודה. אני לא חושב שיש קומפרסור פשוט עם מד לחץ מדויק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי כזה, והוא סבבה לגמרי:

https://www.amazon.com/PowRyte-Elite-150PSI-Digital-Inflator/dp/B06VSVSG6G

יש תצוגה דיגיטלית, והוא עוצר כשמגיע קצת מעבר ללחץ הדרוש (כי מבינים שייצא קצת אוויר כשתבריג את הצינור החוצה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שוקל לרכוש קומפרסור לניפוח צמיגים.

Buki המליץ בזמנו על קומפרסור של Viair, אני חושב שעל הדגם 87P:

https://www.amazon.com/gp/product/B00CDWJRZW

נתונים אודות הקומפרסור שמצאתי באתר Jeepolog:

87P - מדחס קטן המיועד לצמיגי פרייבט ורכבי שטח קטנים (סמוראי, ג'ימיני וכו') - יכול לנפח גם צמיגים גדולים בהרבה, אבל אני ממליץ לקחת את זה רק אם זה מתבצע אחת להרבה זמן כי הניפוח יהיה איטי - מנפח צמיג סמוראי (205/80/16) ודומיו בכ1.5 דקות מ15 ל30 PSI.

הדיוטי סייקל שלו (שזה אומר כמה זמן הוא יכול לעבוד רצוף עד שהוא מתחמם ומכבה את עצמו להתקררות) הוא 20 דקות בלחץ של 30 PSI.

---------------------------------------------------------------------------------------------

לדעתי עדיף להשתמש בקומפרסור שמתחבר ישירות למצבר ולא לחיבור המצת (למרות שהוא נוח יותר):

חסרונות בחיבור לשקע המצת:

a. חובה לוודא ששקע המצת מוגן ע"י פיוז 15A (בתיבת הפיוזים)

b. יש לא מעט יצרנים שמשתמשים בחוטי חשמל דקים ולכן הם עלולים להתחמם מאוד, מה שעשוי לגרום להתכת החוטים וכו'.

הערות:

1. הקומפרסור הנ"ל אינו דיגיטלי ואינו מפסיק באופן אוטומטי - לא חסרון מבחינתי

2.בארץ הוא נמכר במחיר יותר מכפול מאשר ב- Amazon - הם מוכרים ב 215 ש"ח כולל משלוח

3. תבדוק אם האורך של כבל האוויר מספיק לך, אם לא תרכוש מאריך דומה לזה: https://www.amazon.com/VIAIR-00016-Portable-Compressor-Extension/dp/B00ELJD0BW

עריכה,

ייתכן שכדאי לרכוש את הדגם החזק יותר שמגיע עם כבל חשמל ואוויר ארוכים יותר, בהפרש מחיר שאינו משמעותי. שים לב שדגם 88P מגיע ללא תיק.

קישור: https://www.amazon.com/dp/B005ASY23I

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לשקול את זה.

אומנם אני משתמש בו לטרקטורון שלי אבל זה מתאים גם לרכבים, אחד היתרונות הכי גדולים - עובד על בטריה.

חוסך לך את הצורך בכבל ארוך שיגיע לגלגלים האחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו את ה88P, בובה של קומפרסור.

חילצתי לא מעט נהגים באמצעותה מהכבישים. לוקח לה 3-4 דקות למלא צמיג ריק.

הWORKING TIME שלה יותר גבוה מהדגמים האחרים 4.5 דקות עבודה = 4.5 דקות מנוחה.

מומלץ בחום

עריכה,

ייתכן שכדאי לרכוש את הדגם החזק יותר שמגיע עם כבל חשמל ואוויר ארוכים יותר, בהפרש מחיר שאינו משמעותי. שים לב שדגם 88P מגיע ללא תיק.

קישור: https://www.amazon.com/dp/B005ASY23I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כשבועיים כזה קומפרסור גם מאמאזון, מבחינתי הוא עושה את העבודה, אמור להגיע עד 100PSI. (לא שבדקתי, אצלי זה גג 35). אבל הוא קטן קומפקטי ועושה את העבודה, מחיר סביר.

לשאלתך, הוא כן עוצר לבד כשמגיע ללחץ שקבעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כשבועיים כזה קומפרסור גם מאמאזון, מבחינתי הוא עושה את העבודה, אמור להגיע עד 100PSI. (לא שבדקתי, אצלי זה גג 35). אבל הוא קטן קומפקטי ועושה את העבודה, מחיר סביר.

לשאלתך, הוא כן עוצר לבד כשמגיע ללחץ שקבעת.

לאיזה אתה מתכוון כשאתה אומר כזה ? יש בשרשור מספר קישורים מאמזון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין אם יש חיבור למצת או למצבר - לא בעיה לרכוש צבתות ולהמיר את החיבור למצבר - למה כדאי לחבר למצבר ולא למצת כי בד"כ שקעי המצת מוגבלים ל120 וואט ועל 12 וולט זה אומר שבמשיכת זרם של יותר מ10A אתם תשרפו או את שקע המצת או את הפיוז שלו.

לי יש מדחס כפול עם מד אוויר דיגיטלי - מדוייק מאוד אבל לא יעצור כאשר מגיע ללחץ אוויר רצוי מן הסתם - לזה צריך מדחס דיגיטלי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע.

בנוגע לזמן עבודה רצוף:

Duty Cycle: 25 min. @ 30 PSI

בנוגע למהירות ניפוח צמיג ריק בלחץ של 30 PSI:

2.5 דקות (+-10 שניות).

תקנו את ה88P, בובה של קומפרסור.

חילצתי לא מעט נהגים באמצעותה מהכבישים. לוקח לה 3-4 דקות למלא צמיג ריק.

הWORKING TIME שלה יותר גבוה מהדגמים האחרים 4.5 דקות עבודה = 4.5 דקות מנוחה.

מומלץ בחום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לאחרונה Fineed Portable Air Compressor באמזון. היתרון של המדחס הזה הוא שיש בו סוללה פנימית כך שניתן להשתמש בו ללא כבל. למרות שהוא נראה פיצפון הוא עובד והשתמשתי בו להעלות את לחץ האוויר מ-38PSI ל-42PSI בצמיגי 235/40R19 בלי בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם "הישן" של מה שהצעתי...מה שהצעתי זה דגם משודרג לפי מה שכתוב שיש לו כמה פיצ'רים נחמדים כולל סוללה קצת יותר חזקה בהפרש קטן מאוד במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הדגם "הישן" של מה שהצעתי...מה שהצעתי זה דגם משודרג לפי מה שכתוב שיש לו כמה פיצ'רים נחמדים כולל סוללה קצת יותר חזקה בהפרש קטן מאוד במחיר.

הסתכלתי באמזון ולא מצאתי הבדל גדול בין המדחס שאני קניתי לזה שאתה קנית. הם אולי מאותו המפעל בסין, אבל נמכרים תחת שמות מותג שונים. שניהם נמכרים עם כבל הטענה 12V ומטען לחשמל הביתי. בשניהם יש פנס LED. בשניהם שלל מתאמים לניפח כל מיני דברים. אם כבר במדחס שאני קניתי יש שתי צינוריות אוויר: אחת מתברגת ואחת ננעלת. כדי לדעת אם לאחד מהם יש זמן סוללה עדיף צריך לעשות מבחן השוואתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...